*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Ned Nov 23, 2008 5:11 am

Generalni problem zenskog sveta je nemogucnost razumevanja muske seksualnosti i
    jacine polnoga nagona. Istina je, libido prosecnog muskarca znatno je izrazeniji od seksuane pozude zene, a jedina osoba koju za to mozemo da krivite je -Bog,ili ako ne verujete u njega, recimo-majka priroda. Muskarci su jednostavno programirani da oplode sto vise njima privlacnih zenki u svom relativnom kratkom zivotu, i iako se mnogi
    trude da stanu verni, tuzna, ali istinita cinjenica je- to im nije prirodno. Ne mozete zbog
    toga biti ljuti na njih. Ljudska vrsta opstala je upravo zahvaljujuci toj muskarcima dodeljenoj strasti. Pomislite samo na plemena i seticete seda su primitivni muskarci imali odnose sa svakom zenom koja ih je privukla te su na taj nacin osiguravali produzetak vrste.Nadljudski trud ulozili su potomci majmuna kako bi suzdrzali nagon da oplode svaku zenu koja ih seksuano uzbudjuje. Uprkos tome, nekoliko osobina je ostalo: muskarci su ludi za seksom, razmisljaju o njemu mnogo vise nego zene i koliko god se trude da budu nezni i romanticni, jedna stvar koja ih zanima je-kako se uvuci u zenski krevet. Sta vam ostaje-pomirite se sa tim i trudite se da podmirite njihove zelje. A savet-obucite dekolte,zategnite guzu, i prospite koju kap parfema na sebe.
    To ce ga zadovoljiti bar za neko vreme.

ludilo
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 37
    Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Pon Nov 24, 2008 11:29 am

Oblačiću se svaki dan izazovno i sa određenom mjerom ukusa,namirisaću se i šminkati,ali sve to samo za izabranika moga srca.A i redovno zatezanje guze i butkica,e,tek na to ima da obratim pažnju.Samo,pitam se ,da li će to dragi moći da isprati,da mi jadan ne posustane?bic  Svaka žena treba da održava liniju,bez obzira na volju ili obaveze,što zbog zdravlja,tako i zbog ličnog  zadovoljstva.Zapuštenost tijela vodi i zapuštanju duševnih elemenata.lol!

Gost

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Pon Nov 24, 2008 10:56 pm

drugasansa ::
    Oblačiću se svaki dan izazovno i sa određenom mjerom ukusa,namirisaću se i šminkati,ali sve to samo za izabranika moga srca.A i redovno zatezanje guze i butkica,e,tek na to ima da obratim pažnju.Samo,pitam se ,da li će to dragi moći da isprati,da mi jadan ne posustane?bic  Svaka žena treba da održava liniju,bez obzira na volju ili obaveze,što zbog zdravlja,tako i zbog ličnog  zadovoljstva.Zapuštenost tijela vodi i zapuštanju duševnih elemenata.lol!

Nista nema lepse no videti lepu zenu,lepo obucenu,izazovno a ipak pristojno i ne vulgarno( doteranu ),da prodje ulicom.Tako doteranu,mislim da se i zene okrecu da je pogledaju a ne samo "muski" svet.
    Lepo nasminkanu (naravno ona koja zna da se nasminka ).
    Naravno, svaka zena treba da vodi racuna o svome izgledu,i da bude dopadljiva svakome u svako doba dana,taj "uzitak" mogu si priustiti pretezno zene na zapadu,mogu naravno i kod nas,ali beda,neimastinja,nezaposlenos,i nada sve sa puno dece ponekad ili nikad ne stignu da obrate paznju na sebe i svoj izgled.
    To je moje zapazanje, a sad sve zavisi i do zene,koliko je jaka i koliko ima energije i koji su joj prioriteti.Zeni, sa puno dece, domacinstvo i sve ostalo da uradi,a pri tom da izgleda doterano i privlacno, takvoj treba svako da se divi.Zena, dok je mlada,bez obaveza,ima samo sebe,moze da bira i da radi sta hoce i kako hoce,sto bi rekli nasi
    "teraj zeca dok si mlada".

hhvvala
    Nazad na vrh Ići dole
    1 life
    clan
    clan

Ženski
    Broj poruka : 15
    Godina : 36
    Datum upisa : 22.10.2008

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Uto Nov 25, 2008 2:08 am

Tako je drugašanso, izazovno samo izazovno! Treba im dizati krvni pritisak kad god! Eeeeee retki su ti koji izdrže nas uspaljene žene..tek naše potencijale treba ispratiti i zadovoljiti i to BAŠ ZATO ŠTO NEMAMO NIKAKAV SEXUALNI ŽIVOT sex in bed
    pa smo svaki dan u teranju..maltene! A za zdravlje što je zeznuto kad sexa nema..eee da daaaaa.
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Sre Nov 26, 2008 11:10 pm

1 life ::

Tako je drugašanso, izazovno samo izazovno! Treba im dizati krvni pritisak kad god! Eeeeee retki su ti koji izdrže nas uspaljene žene..tek naše potencijale treba ispratiti i zadovoljiti i to BAŠ ZATO ŠTO NEMAMO NIKAKAV SEXUALNI ŽIVOT sex in bed
    pa smo svaki dan u teranju..maltene! A za zdravlje što je zeznuto kad sexa nema..eee da daaaaa.

Свака жена треба да се облачи како њој одговара,и у чему се осјећа
    најудобније.Само се не треба опуштати ,већ треба одржавати и кондицију и изглед,а понајвише улагати у свој однос са својим мушкарцем.
    А мушкарци када заволе ,њима тада, и не треба друга сукња. veselje

Admin
    Admin

Muški
    Broj poruka : 846
    Datum upisa : 25.08.2008

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Pon Dec 01, 2008 10:44 am

1 life ::

Свака жена треба да се облачи како њој одговара,и у чему се осјећа
    најудобније.Само се не треба опуштати ,већ треба одржавати и кондицију и изглед,а понајвише улагати у свој однос са својим мушкарцем.
    А мушкарци када заволе ,њима тада, и не треба друга сукња. veselje

Potpuno tacno,
    muskarac kada zavoli i kada oseca da mu je ljubav uzvracena, nikada nece pomisliti o drugoj suknji, jer mu je suknja pod kojom je najbolja. U ljubav treba ulagati obostrano da bi trajala i trajala....

Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Čet Dec 18, 2008 5:31 pm

SLAVICA D ::
    Oblačiću se svaki dan izazovno i sa određenom mjerom ukusa,namirisaću se i šminkati,ali sve to samo za izabranika moga srca.A i redovno zatezanje guze i butkica,e,tek na to ima da obratim pažnju.Samo,pitam se ,da li će to dragi moći da isprati,da mi jadan ne posustane?bic Svaka žena treba da održava liniju,bez obzira na volju ili obaveze,što zbog zdravlja,tako i zbog ličnog zadovoljstva.Zapuštenost tijela vodi i zapuštanju duševnih elemenata.lol!

Nista nema lepse no videti lepu zenu,lepo obucenu,izazovno a ipak pristojno i ne vulgarno( doteranu ),da prodje ulicom.Tako doteranu,mislim da se i zene okrecu da je pogledaju a ne samo "muski" svet.
    Lepo nasminkanu (naravno ona koja zna da se nasminka ).
    Naravno, svaka zena treba da vodi racuna o svome izgledu,i da bude dopadljiva svakome u svako doba dana,taj "uzitak" mogu si priustiti pretezno zene na zapadu,mogu naravno i kod nas,ali beda,neimastinja,nezaposlenos,i nada sve sa puno dece ponekad ili nikad ne stignu da obrate paznju na sebe i svoj izgled.
    To je moje zapazanje, a sad sve zavisi i do zene,koliko je jaka i koliko ima energije i koji su joj prioriteti.Zeni, sa puno dece, domacinstvo i sve ostalo da uradi,a pri tom da izgleda doterano i privlacno, takvoj treba svako da se divi.Zena, dok je mlada,bez obaveza,ima samo sebe,moze da bira i da radi sta hoce i kako hoce,sto bi rekli nasi
    "teraj zeca dok si mlada".

hhvvala

auuuu ovde neki jure

Zaista se sa uzitkom okrenem kad vidim s ukusom obucenu zenu a i muskarca. Smatram da i muskarac mora voditi racuna o svom izgledu.
    Sad sam u naj lepsim godinama i ni sekund se ne bih vratila unazad. Decu sam odgaila i postala baba. Skoro svi mi daju mnogo - mnogo godina manje i ja se bunim. Nosim kad mi sta odgovara, kratko - dugacko,trenerke, sorts, maice,dukseve, stikle a i patike. Nekada sam se sminkala sada me mrzi. Koristim karmin, parfem, dezosorans
    Oblacim se za sebe i samo kako je meni prijatno. Nikad se posebno ne oblacim zbog nekoga, jer taj neko i ne primecuje garderobu, u mislima je vec skinuo. Ne treniram na zalost nista ali mi je zato metabolizam saveznik. Pesacim svaki dan minimalno 2 km. a mozda bi mogla i da malo zbog bolje kondicije
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Pet Dec 19, 2008 1:07 am

Citat :
    Zaista se sa uzitkom okrenem kad vidim s ukusom obucenu zenu a i muskarca. Smatram da i muskarac mora voditi racuna o svom izgledu.
    Sad sam u naj lepsim godinama i ni sekund se ne bih vratila unazad. Decu sam odgaila i postala baba. Skoro svi mi daju mnogo - mnogo godina manje i ja se bunim. Nosim kad mi sta odgovara, kratko - dugacko,trenerke, sorts, maice,dukseve, stikle a i patike. Nekada sam se sminkala sada me mrzi. Koristim karmin, parfem, dezosorans
    Oblacim se za sebe i samo kako je meni prijatno. Nikad se posebno ne oblacim zbog nekoga, jer taj neko i ne primecuje garderobu, u mislima je vec skinuo. Ne treniram na zalost nista ali mi je zato metabolizam saveznik. Pesacim svaki dan minimalno 2 km. a mozda bi mogla i da malo zbog bolje kondicije

Sve zavisi od našeg temperamenta i volje,energije koja pokreće sve naše najbolje.
    Ko je po prirodi pasivan i sklon pesimizmu,taj neće ni na fizičkom planu puno raditi.
    Ima li išta ljepše od volje da se hrabro suočimo sa novim danom? cvece

vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Pet Dec 19, 2008 3:21 am

Sada, kada sam zavrsila sa decom, puna pozitivne energije i punim jedrima (plucima) uzivam u zivotu.
    Sve je pred nama lepo toliko koliko i kako hocemo da vidimo. Sa problemima se suocim, resim i ne dozvoljavam da mi se gomilaju.
    Ja se ne suocavam sa novim danom, vec sa godinama kojih ima jos predamnom
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM   Danas u 12:40 am

Nazad na vrh Ići dole

MUSKARCU JE MESTO POD SUKNJOM
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Najromantičnije mesto za vođenje ljubavi je?
    » Đura Jakšić
    » Sejšeli
    » Lilit
    » Najveći uspesi Srpskih sportista borilačkih veština

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: