*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

Nemam dnevnik ali....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    Belfabio

Broj poruka : 1
    Datum upisa : 21.11.2011

PočaljiNaslov: Nemam dnevnik ali....   Pon Nov 21, 2011 1:36 am

Njoj sam odmah ispricao, drugarica mi je, trebao mi je neko da prokomentarise ovo, da mi kaze da nisam postao ono sto ne zelim da budem, da nisam manje musko... A ja sam pre svega morao da se ispovedim, da kazem nekome sta sam uradio, odnosno nisam uradio i sta sam po prvi put izgovorio naglas.
    Mislim da sam posle toga, bez lazne skromnosti, za sve devojke koje su bile tamo i koje su upoznate sa situacijom, postao najpozeljnije musko, predmet svake price. Jedna me je cak okarakterisala kao idealnog muskarca...Dok sam u ocima svih ortaka i drugih momaka bio pizda. Ne razumeju oni, ne shvataju...

Petak, subota, ne znam.. Nije ni bitno! Izasli smo u neku kafanu, birtiju. U pocetku su svi sedeli, smorili se. Pijemo mi, ali jos uvek to nije to. Kafana je bila mala, prijatna, sa ogromnim staklenim prozorima i velikim okruglim stolovima sa kojih su visili prljavi i pocepani stonjaci..Mislim da nikog i nije bilo briga, bitno je da je na svakom bila po piksla i puna casa! Muzika, ok je, ali treba nam nesto drugo, nesto da nas "digne". Svetlo je sve vreme bilo priguseno, da nisam ovakav kakav jesam, pomislio bih da je atmosfera romanticna. Ubrzo krece ono zbog cega smo, cini mi se, i dosli ovde. Aca, Ceca, Dragana.. Krece ludnica, svi ustaju, odjednom svi igraju i svi se vesele. Svi su pijani ili pripiti i svi naprasno vole narodnu muziku..Pa da, alkohol cini svoje. Napravili smo krug, nas 15-ak, kao da se znamo, zagrlili se kao da smo drugari od ko zna kad, a zapravo retko ko kome zna ime u ovoj guzvi. Skroz opustena i prijateljski nastrojena druzina. Medjutim, napetost unosi jedna devojka. Jelena? Hmm... To ime mi je poznato. Znam milion Jelena ali kontekst u kome se TO ime izgovara naslucuje nesto.. Da, setio sam se, to je ona o kojoj svi pricaju. Sve vreme. Navodno, najlepsa devojka na fakultetu! Ja utuvio sebi u glavu da je to neka "nafurana mala", kao "Tifani"... Da ima kilogram pudera na sebi i da nosi samo "prada" torbice. Brate, neka hvala, vi se sabani palite na nju. Meni to ne treba! Ortak me manijacki cima za rukav i pokazuje na nju. Ona se upravo tada prikljucila nasoj grupici i ja sam je tada prvi put video...
    ....teksta bez! Da, plava je. Duga, talasasta plava kosa, zelene oci. U onom mraku samo one svetle...Jbt, tako lep osmeh se retko vidja. Tako je prirodna i opustena ali s druge strane jako opcinjavajuca i zanosna. Mislim da su se svi koji su se tada tamo nasli momentalno zaljubili u nju! Svi je gledaju ali joj niko ne prilazi. NIKO NE SME!! A ona uziva u tim pogledima, time se hrani, cini se da svake sekunde postaje sve lepsa i lepsa. Kao da je iz filma izasla. Mislim da svi mi tako zamisljamo savrsenu devojku. Zapravo, ona to i jeste. Nije nafurana. Da, svesna je svoje lepote, ali nije uobrazena, vidim to. Gledam oko sebe i vidim kako je svi zele za sebe, ali isto tako svi misle ili cak znaju da nisu dovoljno dobri za nju. To je taj strah od poraza, od odbijanja... Ja? Ma ne... Ne mogu, ja imam devojku...Ne zelim, necu! Ja?!
    Ne verujem u te gluposti, ali ovo je bio znak odozgo.. Ili bar od onog lika koji je sebe nazivao DJ-em.. Muzika staje za trenutak, i krece ono: "..a kada odu svi, mi ostacemo sami, samo ja i ti.." Balada. Svi staju, svi se izbedacise kad su culi. I svi jos uvek gledaju u nju! A ja? Pa da.. Ne bih ja bio ja kad ne bih sebi pokusao da dokazem neke stvari.. Rekao sam "sebi"? Mislio sam drugima.. "Alfa muzijak". Ma da, kako da ne... Prilazim joj, i ona me, verovali ili ne, uzima za ruku i nas dvoje odjednom plesemo! WOW! Ne samo sto izgleda savrseno, nego i mirise tako. Kosa joj mirise na...ne znam...Na savrsenstvo jbt! Ako postoji savrsenstvo, ovako bi izgledalo i mirisalo! Stavio sam joj, naravno, ruke oko struka, pribio je uz sebe, zagrlio je ne previse nezno ali i ne previse grubo. Pesma je vec pri kraju i ona lagano podize pogled i gleda me pravo u oci.. Primakla je svoje usne mojim, pokusava da me poljubi. Ja, sklapam oci i... Okrecem glavu na drugu stranu!!!!! STA?! Pesma se u medjuvremenu zavrsila, ja izlazim iz kafane i sedam na stepenice ispred. Palim poslednju cigaretu i u tom trenutku cujem zatvaranje vrata iza sebe. Ona je. Sela je tu pored i pitala me: " U cemu je problem? " "Nema problema." "Pa zasto onda?!" Onako, sva zacudjena, pita me to zato sto, verujem, to joj se nikad nije desilo. I tada, prvi put, odgovarajuci na to pitanje vise sebi samom nego njoj, ja kazem: "ZATO STO SAM ZALJUBLJEN U DRUGU!" Naravno, ona kapira da joj nije mesto pored mene i da je to mesto odavno rezervisano. Ustaje i odlazi.
    A ja? Smile Ostajem da sedim na stepenicama...Osmeh! Shvatam ko sam i sta sam, sta zelim da budem i sta nikad nisam bio! ZALJUBLJEN!

Da li je ono sto neko smatra savrsenstvom, savrseno i za drugoga? Da li je neko savrsen ako nema mane? Ili je pak savrsen onaj s manama..? Za mene, savrsena je ona.. Ne Jelena, ne.. Jelena je savrsenstvo za drugoga.. Ili bar deluje tako...Znate, statua grcke boginje Afrodite je savrsena iz daleka, prelepa, sa savrsenim crtama lica i tela, savrsenim oblinama i savrseno izvajana. A onda se priblizis i shvatis da i ona ima naprsline, da je statua ostecena tu i tamo, da i ona ima mane. E to je to! Savrsenstvo je bas u tome! Kad poznajes i vrline i mane neke osobe, i kada si pored svega zaljubljen u nju, tada kapiras da je ona, bas takva, savrsena za tebe! Samo za tebe i verovatno ni za koga drugog! Jer... ti si zaljubljen.
    Nazad na vrh Ići dole

Nemam dnevnik ali....
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » MILOŠ CRNJANSKI " DNEVNIK O ČARNOJEVIĆU "
    » Dnevnik jednog psihijatra - T. Kronja
    » AKTUALNI DNEVNIK MINIJATURE
    » Imate li cilj?
    » Predrasude

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu