*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:48 am

Glumac Mima Karadžić otkriva da je za ženu koju voli spreman na raznorazne vratolomije i da je ženstvenost osobina koja ženu čini damom.

Verujete li u prijateljstvo između žene i muškarca?
    - Verujem i imam veoma dobrih prijateljica. A ako me pitate da li sam nekad spavao sa nekom od njih, kažem da! Ukoliko se desi neka strast i seks između dvoje ljudi, zašto bi to pokvarilo odnose i prijateljstvo? S nekim devojkama ja sam bivao i ostajao u sjajnom druženju i respektu i posle.

Koje je najjače žensko oružje?
    - Ženstvenost! Ženstvena žena je svesna toga, a ta svest je za nju izuzetno dobra stvar, kojom vešto može da barata kroz život. Ona se svima dopada i vrata su joj za sve širom otvorena.

Šta ste sve spremni da uradite za ženu koju volite?

- Svakakve gluposti sam radio, i shvatio sam da godinama ne sazrevam u tom pogledu. Skakao sam s velikih visina u plićak na glavu, pucalo mi je čelo od ideje da samo u jednom trenutku zadivim jednu devojku, plesao ulicama, recitovao trgovima... Kao što kaže stih: „I hiljadu bih stvari u jedan mah hteo, bežao bih u svet i tražio samoću, i kad bih mogao, i na nebo bih se peo...“

Poslednji izmenio veram dana Sub Dec 18, 2010 8:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:52 am

Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:58 am

Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Ljubivoje Ršumović
    » SUN TZU - UMEĆE RATOVANJA
    » Omiljena istorijska ličnost
    » Volim kada moju curu vidim u...
    » Nedostatak nežnosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: ljubav-
    Skoči na: