*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:48 am

Glumac Mima Karadžić otkriva da je za ženu koju voli spreman na raznorazne vratolomije i da je ženstvenost osobina koja ženu čini damom.

Verujete li u prijateljstvo između žene i muškarca?
    - Verujem i imam veoma dobrih prijateljica. A ako me pitate da li sam nekad spavao sa nekom od njih, kažem da! Ukoliko se desi neka strast i seks između dvoje ljudi, zašto bi to pokvarilo odnose i prijateljstvo? S nekim devojkama ja sam bivao i ostajao u sjajnom druženju i respektu i posle.

Koje je najjače žensko oružje?
    - Ženstvenost! Ženstvena žena je svesna toga, a ta svest je za nju izuzetno dobra stvar, kojom vešto može da barata kroz život. Ona se svima dopada i vrata su joj za sve širom otvorena.

Šta ste sve spremni da uradite za ženu koju volite?

- Svakakve gluposti sam radio, i shvatio sam da godinama ne sazrevam u tom pogledu. Skakao sam s velikih visina u plićak na glavu, pucalo mi je čelo od ideje da samo u jednom trenutku zadivim jednu devojku, plesao ulicama, recitovao trgovima... Kao što kaže stih: „I hiljadu bih stvari u jedan mah hteo, bežao bih u svet i tražio samoću, i kad bih mogao, i na nebo bih se peo...“

Poslednji izmenio veram dana Sub Dec 18, 2010 8:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:52 am

Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Sub Dec 18, 2010 12:58 am

Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........   Danas u 8:45 am

Nazad na vrh Ići dole

ŠTA SU SVE SPREMNI DA UČINE ZA ŽENU KOJU VOLITE..........
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Ljubivoje Ršumović
    » SUN TZU - UMEĆE RATOVANJA
    » Omiljena istorijska ličnost
    » Volim kada moju curu vidim u...
    » Nedostatak nežnosti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: ljubav-
    Skoči na: