*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

BANČENJE I PIJANČENJE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    drugasansa

Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 37
    Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: BANČENJE I PIJANČENJE   Pet Okt 10, 2008 1:56 am

NA SLAVAMA,SVADBAMA,ROĐENDANIMA,ŽURKAMA,VJERIDBAMA,KADA SMO TUŽNI
    I OSTAVLJENI,A NEKAD I BEZ IKAKVOG RAZLOGA,POSEŽEMO ZA ALKOHOLNIM PIĆIMA.
    NIJE VAŽNO ŠTA TIME ŽELIMO DA POSTIGNEMO.
    MOŽDA ŽELIMO SAMO DA BUDEMO MALKICE DRUGAČIJI I OPUŠTENIJI,DA SE
    PREPUSTIMO ČARIMA NEIZVJESNOG I MALČICE ZABRANJENOG.

ZA KOJIM PIĆEM VI POSEŽETE NAJČEŠĆE?
    KOJE PIĆE STE PROBALI,A DA VAM NE LEŽI NIKAKO?
    OSTAVLJATE LI LOM IZA SEBE?

Admin
    Admin

Muški
    Broj poruka : 846
    Datum upisa : 25.08.2008

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Sub Okt 25, 2008 9:54 am

Nisam neki ljubitelj pijancenja, ali najredje posegnem za coca-colom u kombinaciji sa vinjakom, iza mene ostajje zateceno stanje svirka

Nikako mi ne leze mesavine pica, nekako pocnu leteti pticice oko glave vatromet

Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: BANCENJE I PIJANCENJE   Sub Okt 25, 2008 10:54 am

svirka
    Na zurkama,slavljima i sl.kada oseti se usamljenom i tuznom ne posezem za casicom
    Muzika me opija jace od bilo kog pica.Uz dobru pesmu osecaj je isti kao u pijanstvu,prvo sam vesela,letim a onda dodje padanje u setu.Izuzetno u prilikama kad treba bas s lepim razlogom nazdraviti,onda je to casica vinjaka,pa i ta jedna ostane ne ispijena.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: BANCENJE I PIJANCENJE   Pet Nov 07, 2008 9:57 am

Nisam "Apsolutista", probala sam svako pice sto mi je doslo u moje ruke,iz ciste radoznalosti.Moja profesija je bila usko povezana sa picem, tako da sam cesto morala po sluzbenoj duznosti da budem na raznim: sajmovima, reprezentacijama,bozicne i novogodisnje-kulinarske reprezentacije,svedski sto,i slicno tome.Naravno u takvim momentima pice je neizbezno, i sasvim je normalno da probam sve, a ja kakva sam djavo u meni uvek ,,lezi,, sve cu probati scratch.
    Sta da kazem, desi se da popijem nesto, ali u drustvu i to moze samo ,,belo vino polu-suvo,,ili nas penusac "Milion" u crnoj flasi ,nikako u zelenoj.
    Nisam ljubitelj alkohola-dosta sam videla u zivotu sta alkohol moze da uradi od coveka,od familije,na poslu,u drustvu,i u sredini u kojoj zivi. Pice koje apsolutno ne bi mogla piti, ni da je za lek ,to je " WHISKY", bljak bljak.....

Kad sam negde ili kod mene neka zurka, ne ostavljam nikad iza sebe kao da je "bomba pukla",uvek zelim da je sve na svome mestu, jer dan posle takve provedene noci i jos ako imas ,,glavobolju,,zaista je prava "tortura" vratiti sve na svoje mesto.

drinks drinks ogovaranje ogovaranje icon_granpa
    Nazad na vrh Ići dole
    zorankyu
    zasluzan clan
    zasluzan clan

Muški
    Broj poruka : 75
    Godina : 57
    Datum upisa : 28.08.2008

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Ned Nov 09, 2008 11:38 am

oblacic ::
    svirka
    Na zurkama,slavljima i sl.kada oseti se usamljenom i tuznom ne posezem za casicom
    Muzika me opija jace od bilo kog pica.Uz dobru pesmu osecaj je isti kao u pijanstvu,prvo sam vesela,letim a onda dodje padanje u setu.Izuzetno u prilikama kad treba bas s lepim razlogom nazdraviti,onda je to casica vinjaka,pa i ta jedna ostane ne ispijena.

Oblacicu mislim da nisi bila iskrena, kad prochitam ovaj tvoj post, josh jednom da citiram:" Uz dobru pesmu osecaj je isti kao u pijanstvu,prvo sam vesela,letim a onda dodje padanje u setu", mislim da ti je stanje trznjenja dobro poznato.

Nisam protivnik alkohola, naprotiv, ali tu nakolnost treba drzati pod kontrolom. Piti i opijati se to su dve razlichite stvari.

I ja kao i Slavica D po prirodi posla bio sam na mnogo poslovnih ruchkova itd., itd., na kojima se jednostavno ochekuje da popijesh.

Na kraju krajeva, ima trenutaka kad chovek treba bukvalno da se "resetuje". Mislim da su chashica dobrog crnog vina, prijatno drustvo, lepa atmosfera nesto sto chovek s vremena na vreme treba sebi obavezno da priushti. Naravno i dobra mirishljava kubanska cigareta, za koju i najokoreliji nepushachi kazu: " joj kako dobro mirishe".
    Bem ti zivot koji ti prodje u zdravlju.

P.S. E ovo za whisky se ne bih slozio. Lepo pice, i najveca stvar, od viskija i PRO CORDEM-a (crno vino) kad se probudish ne boli glava. A od ovih meshavina sa colom i sl., blago recheno mi je muka. A nered ostavljati za sobom, pa nismo valjda zidari.
    U picu treba znati biti gospodin - pij otmeno pice i budi otmen u picu Smile , tako nekako ima jedna krilatica.

Po ovom pitanju dovoljno je da navedem sledeci citat bez ikakvog komentara clap .

citat SLAVICA D
    "Kad sam negde ili kod mene neka zurka, ne ostavljam nikad iza sebe kao da je "bomba pukla",uvek zelim da je sve na svome mestu, jer dan posle takve provedene noci i jos ako imas ,,glavobolju,,zaista je prava "tortura" vratiti sve na svoje mesto."
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.artpraktika.net
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Ned Nov 09, 2008 12:04 pm

zorankyu ::
    oblacic ::
    svirka

Oblacicu mislim da nisi bila iskrena, kad prochitam ovaj tvoj post, josh jednom da citiram:" Uz dobru pesmu osecaj je isti kao u pijanstvu,prvo sam vesela,letim a onda dodje padanje u setu", mislim da ti je stanje trznjenja dobro poznato.

Nisam protivnik alkohola, naprotiv, ali tu nakolnost treba drzati pod kontrolom. Piti i opijati se to su dve razlichite stvari.

I ja kao i Slavica D po prirodi posla bio sam na mnogo poslovnih ruchkova itd., itd., na kojima se jednostavno ochekuje da popijesh.

Na kraju krajeva, ima trenutaka kad chovek treba bukvalno da se "resetuje". Mislim da su chashica dobrog crnog vina, prijatno drustvo, lepa atmosfera nesto sto chovek s vremena na vreme treba sebi obavezno da priushti. Naravno i dobra mirishljava kubanska cigareta, za koju i najokoreliji nepushachi kazu: " joj kako dobro mirishe".
    Bem ti zivot koji ti prodje u zdravlju.

P.S. E ovo za whisky se ne bih slozio. Lepo pice, i najveca stvar, od viskija i PRO CORDEM-a (crno vino) kad se probudish ne boli glava. A od ovih meshavina sa colom i sl., blago recheno mi je muka. A nered ostavljati za sobom, pa nismo valjda zidari.
    U picu treba znati biti gospodin - pij otmeno pice i budi otmen u picu Smile , tako nekako ima jedna krilatica.

Po ovom pitanju dovoljno je da navedem sledeci citat bez ikakvog komentara clap .

citat SLAVICA D
    "Kad sam negde ili kod mene neka zurka, ne ostavljam nikad iza sebe kao da je "bomba pukla",uvek zelim da je sve na svome mestu, jer dan posle takve provedene noci i jos ako imas ,,glavobolju,,zaista je prava "tortura" vratiti sve na svoje mesto."

Citat :
    Ne donosi sud o brodu jos dok se nalazi na kopnu/Holandska poslovica/
    Nazad na vrh Ići dole
    zorankyu
    zasluzan clan
    zasluzan clan

Muški
    Broj poruka : 75
    Godina : 57
    Datum upisa : 28.08.2008

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Pon Nov 10, 2008 1:44 am

@oblachic, ma ono je bila samo shala Smile . Mozda je na kraju trebalo da stavim Smile .

Izvini ako sam te uvredio.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.artpraktika.net
    1 life
    clan
    clan

Ženski
    Broj poruka : 15
    Godina : 36
    Datum upisa : 22.10.2008

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Pon Nov 10, 2008 5:59 am

evo jednostavnog odgovora koje je PRAVO PIĆE...ja ga delim na ona za druženja sa drugima i za druženja sa samim sobom...

PA da počnemo:

PIĆE ZA ŽURKE,SVIRKE,PROSLAVE-pivo,vino,šampanjac,jack daniels,martini,kokteli raznorazniiiii..........................
    drinks drinks drinks drinks drinks drinks drinks drinks drinks svirka svirka svirka svirka drinks drinks drinks
    gomila
    PIĆE ZA DRUŽENJA SA SAMIM SOBOM- LIKER LIKER LIKER !!!!!!!!!!! ovo je iz razloga što likeri imaju razne vrste aroma koje posebno volim da pijem pa se ispijaju u samoći- krajnje sebični razlog,zar ne??????? geek hahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BANČENJE I PIJANČENJE   Danas u 3:14 am

Nazad na vrh Ići dole

BANČENJE I PIJANČENJE
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Šta vam krade dobro raspoloženje
    » Produženje ljudskog života
    » Najromantičnije mesto za vođenje ljubavi je?
    » Ajmo buđenje ! ! !
    » Buđenje - I deo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: pričaonica-
    Skoči na: