*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    drugasansa

Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 37
    Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Čet Okt 09, 2008 2:23 am

Odgovorite iskreno na ponuđena pitanja iz testa i saznajte jeste li od onih osoba koje više vole u ljubavi, kao i životu uzimati ili davati.

1. Ako se dogodi da komšija ili prijatelj mora u bolnicu, vi:
    a) šaljete telegram sa željama za brzo ozdravljenje (5)
    b) skoknućete da se vidite sa njima još jednom (10)
    c) nameravaćete da ih posetite, ali to ipak nećete napraviti (0)

2. Kada idete u kupovinu, imate li običaj da kupite neku sitnicu i za prijatelje?
    a) da, vrlo često (10)
    b) ne (0)
    c) ponekad (5)

3. Vraćate se kući autom i vidite komšiju kako se probija kroz pljusak:
    a) zaustavićete se i povesti ga sa sobom (10)
    b) mahnućete mu veselo dok ga budete mimoilazili (0)
    c) zaustavićete se, ali ćete moliti Boga na vam ne iskvasi sedište (5)

4. Na poslu je neko napravio veliku grešku
    a) potrudićete se da pomognete, ali tako da šef zna da vi niste pogrešili (5)
    b) nastojaćete pomoći da se greška ispravi pre nego što za nju sazna nadređeni (10)
    c) neka se snalaze oni koji su pogrešili (0)

5. Pogađa li vas kada vam ne kažu hvala za učinjenu uslugu?
    a) ne (10)
    b) ponekad (5)
    c) da, i zapamtićete da idući put nezahvalnicima ne činite usluge (0)

6. Bunite li se kada vam se učini da vas iskorištavaju?
    a) samo ponekad, nije me briga ako to rade (5)
    b) da (0)
    c) ne (10)

7. Volite li da radite u ekipi ravnopravnih?
    a) da (10)
    b) ne, jer mislite da je važno da netko bude šef (5)
    c) da, a šef bi voljeli biti vi (0)

8. Partner bi želeo da gleda film koji znate da vam se neće dopasti
    a) učinićete sve da to veče ipak uživate i predložiti mu da sledeći put vi birate film (5)
    b) rado ćete otići (10)
    c) zamolićete ga da izabere neki drugi film u kome ćete oboje uživati(0)

Poslednji izmenio drugasansa dana Ned Nov 02, 2008 10:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Čet Okt 09, 2008 2:24 am

9. Primećujete da ste vi uvek ti koji zovu prijatelje. Vas nikada niko ne zove.
    a) neće vas to pogoditi i nastavićete po starom (10)
    b) zvaćete ih, ali ćete im skrenuti pažnju da bi bilo dobro da idući put oni vas pozovu (5)
    c) prekinućete komunikaciju, jer to za vas onda nije pravo prijateljstvo (0)

10. Dajete li bilo koji deo prihoda u dobrotvorne svrhe?
    a) redovno (10)
    b) ponekad (5)
    c) ne (0)

11. Prijatelj vam kupuje knjigu za koju zna da će vam se jako svideti
    a) neprijatno vam je jer znate da ćete morati da uzvratite nekim poklonom (10)
    b) zahvalićete se (5)
    c) pitaćete šta se skriva iza tog gesta (0)

REZULTATI:
    0-30: Kod vas je zadovoljstvo samo onda kada uzimate. Život će vam biti znatno ispunjeniji potrudite li se da i vi nekome bar s vremena na vreme učinite zadovoljstvo čineći nekome dobro ili mu nešto poklonite. Pokušajte, nije to tako strašno kako vam se u prvi mah čini.

35-75: Imate vrlo zdrav balans u odnosu uzimanja i davanja. Važno je i to da se upitate dajete li samo zato što osećate obvezu da uzvratite kada ste nešto dobili. Ako je to slučaj, motiv vam je vrlo sebičan. Pokušajte da dajete i kada se jedina nagrada sastoji u tome što znate da ste učinili pravu stvar.

80-110: Sposobnost da se prima je jednako važna kao i ona da se daje. Vi ste suprotna krajnost. Stalno bi davali, ali ne želite ili niste u stanju da primate. Potrudite se da sa jednakim zadovoljstvom uzmete ono što vam drugi pružaju. Jer i oni, kao i vi, osećaju zadovoljstvo u davanju.

Poslednji izmenio drugasansa dana Pon Nov 10, 2008 9:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin

Muški
    Broj poruka : 846
    Datum upisa : 25.08.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Sub Okt 25, 2008 9:51 am

Eh, ja nesmem obelodaniti rezultate moga testa bananaparti

Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: KAKVI STE U LJUBAVI?   Sub Okt 25, 2008 10:02 am

vatromet

Test je test.Uvek se iznenadim,misleci da sam drugacija,nisam znala da sam sebicna.HM????
    Moj rezultat je da treba da pokusam da dajem , jer cu time
    znati da cinim pravu stvar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    hapytuks
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Ned Nov 02, 2008 10:31 pm

vuuk ::
    Eh, ja ne smem obelodaniti rezultate moga testa bananaparti

ima da nam kazeš,inače ćemo zaključiti da si baš,ali baš,sebična osoba.
    azdaja

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Ned Nov 02, 2008 10:35 pm

Stiže i novi test za vas.

IZAZOV LJUBAVI

Potrebno je veliko umece da se ljubav sacuva. Koliko ste uspesni? Da li ste zaljubljeni u ljubav? Volite li sebe ili njega/nju? Koji je vas stil i kako da ga popravite? Resite test...

1. Sta je ono sto trazite u partneru?
    a) da je zabavan i dobar u seksu
    b) da cini da se osecate dobro
    c) da je samouveren
    d) uzajamno postovanje

2. Kao sasvim mladi, pre prve veze, mislili ste da je ljubav...
    a) izazov, ali da je moguca
    b) carobni romanticni ideal
    c) sto je moguce vise zabave
    d) potpuno predavanje

3. Za srecu u vezi neophodno je...
    a) instant hemija
    b) partner koji veruje u vas
    c) jednostavan zivot - svadje nisu deo srecne vez
    d) izjednacene snage

4. U vasoj vezi novac je...
    a) nebitan - prekidate vezu ako postane predmet rasprave
    b) problem - stvarno volite da se pitate
    c) nije predmet svadje - o njemu brine partner
    d) ponekad se ne slazete - ali radite na tome da se uskladite

5. Vi i partner se ne slazete oko toga gde otici na odmor. Na kraju...
    a) odlucujete da idete sami - ako nece da podje, uvek mozete da dozivite letnju romansu
    b) sami donosite odluku, razumniji ste od njega
    c) idete tamo gde on zeli, lose biste se osecali da ste pobedili
    d) pokusavate da nadjete nesto sto ce i jednom i drugom da odgovara

6. Partner je imao prolaznu vezu, priznao je i obecao da se nece ponoviti.
    a) to vam je dobar povod da ga kinjite narednih 6 meseci
    b) odmah ga ostavljate - to je dokaz da niste jedno za drugo
    c) u agoniji ste - gde ste pogresili
    d) insistirate na razgovoru sta da radite da se to ne ponovi

7. Sta je najbolja stvar u vezi ljubavi?
    a) strast
    b) biti voljen
    c) pruzati ljubav
    d) prijateljstvo

8. Kako su se do sada zavrsavale Vase veze?
    a) kada bi nestalo uzbudjenja
    b) uz furiozne svadje
    c) partner bi odlucio da je kraj
    d) zbog sustinskog nerazumevanja

Najvise odgovora pod a

Uzivate u ljubavi. Ulecete naglavcke u vezu i do kraja hodate po oblacima ili padate u ocaj - svejedno - u obe situacije uzivate. Vase veze nisu trajne - nikada i niste imali ozbiljnu i dugu vezu. Zasto? Zato sto konfuzno ulecete u ljubav i to stvara probleme. Uglavnom se zaljubljujete u nekog zbog njegovog izgleda, seksipila ili zato sto cini da se osecate zeljenom. Uzbudjuje vas potraga, uzbudjenje koje se prvo javlja u ljubavnoj fazi. Ali, kada vremenom taj zanos pocne da opada i kada na red dodje tezak "posao" voljenja partnera , pocinjete da dosadjujete i bezite. Kako da budete uspesniji? Prvi korak je da shvatite sta radite i da prva euforija u ljubavi ne traje vecno - vezu cine postovanje, razumevanje, mnogo davanja i uzimanja. Ako sve to uradite, imacete dugu i ispunjenu vezu - cak i ako ne osecate slabost u kolenima sve vreme.

Najvise odgovora pod b

Izgleda kao da lako ostvarujete veze. Poverljivi ste, nikada Vam ne nedostaju partneri, uglavnom dobijate onoga koga hocete i tada izgleda da on igra kako Vi svirate. Ali, zastanite. S Vama je uvek jednosmerna ulica. Volite da kontrolisete, da sve radite po Vasim merilima. I dok drugima izgleda da od muskarca uvek dobijate sve sto hocete, ispod se pomalja istina da je Vas ljubavni zivot, ustvari, ocajan. Vasa potreba da potpuno potcinite muskarca je ogromna. Zato na kraju oni odlaze - bilo zato sto shvataju da Vi toga niste vredni, bilo sto Vi odete jer ne mozete da ih stavite pod svoju kontrolu. U Vasim vezama nema intimnosti, jednostavno zbog toga sto niste spremni da slusate partnera, niti da ga postujete i cenite. To sve znaci da ste Vi uzasna osoba. Tesko se dajete i predajete jer ste negde u proslosti naucili da je sustina potraga za onim pravim. Pocnite da rusite barijere i naucite novu lekciju - prava ljubav se razvija jedino ako ste spremni da dajete onoliko koliko i uzimate.

Najvise odgovora pod c

Volite da volite. Moguce da je to najvaznija stvar u vasem zivotu. Ali, ne nalazite je uvek lako - cesto se borite da uskladite svoj temperament s partnerovim, ili da budete jedna dusa, a dva tela. To je tako uglavnom, jer volite previse. Negde u sebi mislite da je ljubav zrtvovanje, ili da je neophodno da Vi budete ti koji ce da podizu njegovo samopouzdanje, ili da je pozeljno da on uvek bude u pravu. Rezultat je gubljenje samopouzdanja - mozda cak mislite da ste sebicni i nedovoljno brizni. Zato kad ste prezaljubljeni, dajete previse, a to cesto nije dobro za Vas. Ne mislite na sebe i sopstvene potrebe. Te skrivene frustracije prate vas kroz sve veze. Ojacajte samopouzdanje. Iznesite i svoje potrebe. Budite sigurni da ce vas partner postovati onoliko koliko zasluzujete da budete postovani. Ako izaberete vezu u kojoj ste Vi voljeni, otkricete koliko je lako odgovoriti na ljubav.

Najvise odgovora pod d

Odlicno! Vi znate sve o negovanju ljubavi. Ponekad prisnost dolazi lako, nekada tesko. Realisticni ste dovoljno da znate da osnova ljubavi nije samo seksualna hemija, vec sklad i da je veza uspesna - onoliko koliko ulozite u nju. Znate da su za uspesnu vezu neophodni obostrano postovanje, ravnoteza, pregovaranje, fleksibilnost da biste oboje bili srecni. Istovremeno, ne ocekujete da zbog ljubavi sve vreme budete u ekstazi - umete da prihvatite i teske trenutke jednako kao sto prihvatate i dobre. Svesni ste da ce biti i teskih dana, kompromisa i kriza - i znate da cete morati zajedno da "izjasete" iz teskih situacija. Vi ste gotovo potpuno srecni u sadasnjoj vezi. Ali, takodje je vazno da shvatite da je svaka veza na dobitku od povremenih "inspekcija". Zato, zasto ne sednete vec veceras s partnerom i prodiskutujete sta mozete da uradite da bi stvari bile jos bolje?

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 12:28 am

oblacic ::
    vatromet

Test je test.Uvek se iznenadim,misleci da sam drugacija,nisam znala da sam sebicna.HM????
    Moj rezultat je da treba da pokusam da dajem , jer cu time
    znati da cinim pravu stvar,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    hapytuks

Zavisi u kakvom si raspoloženju radila test ali,svaki dan se treba
    truditi na usavršavanju dobrote u nama...

aleale

Gost

PočaljiNaslov: Re Test Izazov ljubavi   Pon Nov 03, 2008 5:10 am

vatromet Da ne uradih test ne bih znala da sam srecna,bravo ja.Ali ako bolje razmislim i jesam,veoma ,SRECNA!!!!!!!!!
    / odgovor testa pod d./
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin

Muški

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 6:24 am

drugasansa ::
    Eh, ja ne smem obelodaniti rezultate moga testa bananaparti

ima da nam kazeš,inače ćemo zaključiti da si baš,ali baš,sebična osoba.
    azdaja

ipak cu reci 75, znaci pogodak, prema testu ja sam veoma SEBICAN, e sada sa li sam bas sebican ili samo sebican....IPAK PRIZNAJEM, SEBICAN

Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin

Muški

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 6:26 am

DRUGI TEST NAJVISE POD "d", OPET TACNO, PREVISE PRICAM, A MALO GOVORIM, ZAKLJUCAK, KRAJNJE JE VREME DA POCNEM GOVORITI

Poslednji izmenio vuuk dana Pon Nov 03, 2008 11:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 6:59 am

oblacic ::
    vatromet Da ne uradih test ne bih znala da sam srecna,bravo ja.Ali ako bolje razmislim i jesam,veoma ,SRECNA!!!!!!!!!
    / odgovor testa pod d./

СВАКА ЧАСТ!!!

САМО ТИ УЖИВАЈ И НЕ БОЈ СЕ СРЕЋЕ!

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 7:04 am

DRUGI TEST NAJVISE POD "d", OPET TACNO, PREVISE PRICAM, A MALO GOVORIM, ZAKLJUCAK, KRAJNJE JE VREME DA POCNEM GOVORITI

Истину ако кријеш превише дуго,
    на крају престаје да буде истина.
    clap

Admin
    Admin

Muški

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 03, 2008 7:10 am

drugasansa ::

Истину ако кријеш превише дуго,
    на крају престаје да буде истина.
    clap
    TACNO SVE SE PRETVORI U OBICNU NEOPROSTIVU LAZ

Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: KAKVI STE U LJUBAVI(PRVI DEO)   Čet Nov 06, 2008 2:04 am

Na ovaj test sam ranije odgovorila ,ali bio je mali nesporazum pa je nestao.
    Da ga ponovim opet, ali gde da procitate odgovor jer ga vise ne vidim u testu?
    Rekoh ranije, kakva sam u ljubavi nemam blage veze geek,to prepustam da drugi odgovore na to pitanje, a po testu vasem ja sam nagrebala celih 85 poena, a vi ako imate jos uvek odgovore ubacite menjac u "rikverc" pa procitajte. aaaa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: KAKVI STE U LJUBAVI(test br. dva)   Čet Nov 06, 2008 2:14 am

Koliko mogu da vidim po ovome ,,testu,, br. dva ja sebi komplikujem zivot.
    Sta da radim takva sam? Da se promenim ne pada mi na pamet onda to nisam ja nego moja drugarica ,,glumica,,.Gde se to ja nalazim, u kojoj kategoriji evo odgovor je pod simbolom "C".Moj moto je bio uvek "volim da volim", a ko voli zlo ne misli! clap
    Nazad na vrh Ići dole
    zorankyu
    zasluzan clan
    zasluzan clan

Muški
    Broj poruka : 75
    Godina : 57
    Datum upisa : 28.08.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 10, 2008 1:14 pm

Bez obzira na test, ja se u te rezultate nikad ne bih pouzdao. Kad bi nashi partneri iskreno odgovorili onda bi znali i odgovor na temu. Koliko ljudi toliko cudi. Moze li se nasha ljubav podvesti pod opste ili je ona usmerena ka slichnosti dve osobe ili kao sto se kaze - istim vibracijama.

Dovoljno smo odrasli a verovatno i imamo iskustva, mnogo stvari chini jednu ljubav a kad chovek nekog voli spreman je da mu oprosti mnoge stvari koje inache, verovatno nikom ne bi oprostio. Zashto? Pitam se i ja. Verovatno jer tu osobu voli. Deshavalo mi se to, i kad sam se zapitao, zbog chega? nisam imao racionalnog odgovora. Odgovor je uvek bio, pa volim je. To je nestto slichno kao kad je chovek spreman sve da oprosti svom detetu. Bem ti zivot, bio bi tako prazan bez ljubavi, a ljubav staviti u granice jednog testa, e to nikom nije uspelo.

Neko ce pobeci od mene (tebe), a drugi ce u nama naci sva svoja ochekivanja.

Dostojevski je godinama pokushavao da da definiciju ljubavi, i na kraju, u poznim godinama je odustao jer je shvatio da je to hemijski proces koji se deshava izmedju dve osobe, a poznato je da mozak pobudjuju elektro impulsi koji su rezultat hemijskih procesa u organizmu.

Eh ta LJUBAV Smile .
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.artpraktika.net
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 10, 2008 9:58 pm

SLAVICA D ::
    Na ovaj test sam ranije odgovorila ,ali bio je mali nesporazum pa je nestao.
    Da ga ponovim opet, ali gde da procitate odgovor jer ga vise ne vidim u testu?
    Rekoh ranije, kakva sam u ljubavi nemam blage veze geek,to prepustam da drugi odgovore na to pitanje, a po testu vasem ja sam nagrebala celih 85 poena, a vi ako imate jos uvek odgovore ubacite menjac u "rikverc" pa procitajte. aaaa

Citat :
    80-110: Sposobnost da se prima je jednako važna kao i ona da se daje.
    Vi ste suprotna krajnost. Stalno bi davali, ali ne želite ili niste u stanju da primate. Potrudite se da sa jednakim zadovoljstvom uzmete ono što vam drugi pružaju.
    Jer i oni, kao i vi, osećaju zadovoljstvo u davanju.

Čestitam Slavice,ti si najnesebičnija do sada!!!   

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Pon Nov 10, 2008 10:09 pm

zorankyu ::
    Bez obzira na test, ja se u te rezultate nikad ne bih pouzdao. Kad bi nashi partneri iskreno odgovorili onda bi znali i odgovor na temu. Koliko ljudi toliko cudi. Moze li se nasha ljubav podvesti pod opste ili je ona usmerena ka slichnosti dve osobe ili kao sto se kaze - istim vibracijama.

Dovoljno smo odrasli a verovatno i imamo iskustva, mnogo stvari chini jednu ljubav a kad chovek nekog voli spreman je da mu oprosti mnoge stvari koje inache, verovatno nikom ne bi oprostio. Zashto? Pitam se i ja. Verovatno jer tu osobu voli. Deshavalo mi se to, i kad sam se zapitao, zbog chega? Nisam imao racionalnog odgovora. Odgovor je uvek bio, pa volim je.
    To je nesto slichno kao kad je chovek spreman sve da oprosti svom detetu. Bem ti zivot, bio bi tako prazan bez ljubavi, a ljubav staviti u granice jednog testa, e, to nikom nije uspelo.

Neko ce pobeci od mene (tebe), a drugi ce u nama naci sva svoja ochekivanja.

Dostojevski je godinama pokushavao da da definiciju ljubavi, i na kraju, u poznim godinama je odustao jer je shvatio da je to hemijski proces koji se deshava izmedju dve osobe, a poznato je da mozak pobudjuju elektro impulsi koji su rezultat hemijskih procesa u organizmu.

Eh ta LJUBAV Smile .

Eh,ta naučna definicija ljubavi...eh,taj pokušaj da se nešto definiše,
    raščlani,pretoči u formule i teorije...,da se podredi zakonu logike i poznatog.

Ne može to tako,jer ljubav je ipak dio nečeg većeg od nauke i vremena,
    ona nema granice,niti zna za stereotipe i ponavljanja.
    Ona ne koristi ljudski mozak,niti korača našim koracima.
    Kada bi definisali ljubav,onda bi i uspjeli i vrijeme zaustaviti.

zasluzan clan
    zasluzan clan

Muški
    Broj poruka : 75
    Godina : 57
    Datum upisa : 28.08.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Uto Nov 11, 2008 7:33 am

Ako bolje prochitash post videcesh da sam i ja to napisao. Zbog toga i kazem da su ovi testovi opshti, a ljubav je jedna i odredjena za dve osobe Smile.
    Nazad na vrh Ići dole
    http://www.artpraktika.net
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Uto Nov 11, 2008 10:40 am

zorankyu ::
    Ako bolje prochitash post videcesh da sam i ja to napisao. Zbog toga i kazem da su ovi testovi opshti, a ljubav je jedna i odredjena za dve osobe Smile.

Nismo se baš skapirali dobro,ali ima vremena.pomirenje
    Čovjek se uči dok je živ.
    A što se tiče testova-pa,oni su samo za zabavu,trenutak i ništa više.

pozdravče!!!

PočaljiNaslov: Re: KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)   Danas u 3:13 am

Nazad na vrh Ići dole

KAKVI STE U LJUBAVI(testovi za vas)
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » Psihološki testovi
    » Može li se živeti samo od ljubavi?
    » Pisano ljubavi...
    » Prijateljstvo posle ljubavi