*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

BORBA SA NERASPOLOŽENJEM

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    AutorPoruka
    drugasansa

Ženski
    Broj poruka : 1620
    Godina : 37
    Datum upisa : 26.08.2008

PočaljiNaslov: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Sre Okt 08, 2008 10:57 am

SREĆA I TUGA SU NEIZOSTAVNI PRATIOCI NAŠIH ŽIVOTA,ČINEĆI GA BOGATIJIM I
    NEPREDVIDIVIM.
    KADA SMO RASPOLOŽENI I PUNI ELANA NIŠTA NAM NIJE TEŠKO,SVE NAS MNOGO MANJE NERVIRA I IZBACUJE IZ KONTROLE.TADA MISLIMO DA MOŽEMO SVE.
    ALI,ŠTA SE DEŠAVA KADA SE OBLACI NADVIJU NAD NAŠIM SUNCEM MOGUĆNOST I PRILIKA?DA LI TADA POŽELIMO DA NESTANEMO SA LICA ZEMLJE,ILI POŽELIMO DA TO SVE PRESPAVAMO?GDJE SU NAŠI PRIJATELJI TADA I DA LI IH MI U TAKVIM TRENUCIMA TRAŽIMO?
    SVAKO SVOJU TUGU I NERASPOLOŽENJE LIJEČI NA SVOJ ,POSEBAN NAČIN,A NEKI SE TOTALNO PREPUSTE BUJICI OČAJANJA DA IH NOSI,BEZ OTPORA,BEZ ŽELJE ZA BORBOM.

DA LI STE VI BORAC?
    KAKO SE VI BORITE PROTIV LOŠIH TRENUTAKA? spavalica ILI drinks ILI svirka ?

Gost

PočaljiNaslov: Početak i kraj   Uto Okt 28, 2008 3:22 am

Da, sve ima svoj početak i kraj nastanemo...rastemo...ucimo....stvaramo...volimo...izgubimo...odemo.

najbolje zna kako mu je, ono sto smo izgubili ne vraca se, istina je, vreme je lek ali rane ostaju dok smo zivi, patimo i mislimo na osobu koja je to zasluzila,aliiiiiiiiiiiiiiii da li postupamo dobro, da li bi nasa voljena osoba želela da nas vidi tužnu-neraspoloženu-bespomoćnu? Sigurno ne. I zato draga moja Slavice budimo jake, živimo sopstveni život, učinimo da nas tuga i bol ne pobede u ime nasih voljenih.

Ljubi te i voli tvoja drugarica..samo da znaš.....ne peglam te bwe... u istom smo sosu cita je najbolji drug.

Neka nam Bog da snage za dalje.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Uto Okt 28, 2008 4:46 am

Povlacenje u neraspolozenje je najcesce u situacijama kada se osecamo nemocno,nesposobno i zaplaseno od izvora frustracije.Tada se povlacimo u samosazaljenje i neaktivnost iako ne odustajemo od cilja.

*AKO imas cilj,nacices i svoj put *-zato sam skoro uvek borac i nadjem put clap
    Nazad na vrh Ići dole
    vuuk
    Admin
    Admin

Muški
    Broj poruka : 846
    Datum upisa : 25.08.2008

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Pet Okt 31, 2008 7:24 am

VUUK je uvek raspolozen , sem kada to nije lol! aaaa
    salim se naravno, kada sam neraspolozen pisem ljubavna pisma i stihove
    a kada sam raspolozen scratch ... e to je mala tajna aleale

NEODUSTAJEM OD ONOGA DO CEGA MI JE STALO!!!!!! A STALO MI JE DO SOPSTVENOG MIRA

Nazad na vrh Ići dole
    http://www.duborez.net
    1 life
    clan
    clan

Ženski
    Broj poruka : 15
    Godina : 36
    Datum upisa : 22.10.2008

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Ned Nov 09, 2008 10:00 pm

Neraspoloženje me muči...ali, sama sam kriva!!!

Znam i put kako da ga prevaziđem, al sam mnogo lenja da načinim prvi korak...

Sve što su mi drugi uradili nije moja greška ali se ipak osećam ko g....

E, u tim trenucima najbolje je prvo:

icon_granpa

1.skuvati čaj sa malo cimeta(onaj ko zna znaće odakle sam ovo prepisala,hehe)

2.primeniti vezbe razgibavanja od 40 min sa finišom skakanja da se DOOOBRO PREZNOJITE a po mogućnosti i glupiranja(neće komšije pomisliti da ste ludi, ne bojte se)

*u slučaju da je lepo vreme preporučujem trčanje Smile sat vremena minimum, do sat i po (nemojte preterivati može loše da se odrazi na vaše mišiće pogotovo ako niste na to navikli)

3. založite malo posle trčanja meda sa orasima i bićete sposobni za bilo šta!!!!! Smile))))

Eto koliko malo treba da bi se čovek osećao bolje...LENJOST jE NAJgoRa BOLEST kažu stari...e pa, skoz su u pravu, ZATO, izvadite ruke iz guzice !!!!! icon_granpa
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: BORBA SA NERASPOLOZENJEM   Ned Nov 09, 2008 11:13 pm

Sta ima tu da se kaze,sve je individualno.Licno, kad sam neraspolozena,a to mi se cesto desava u zadnje vreme: vremenske promene, sredina u kojoj zivim,zdravlje,da ne zaboravim i ljubav sve su to momenti koji ti mogu zagorcati zivot i stvoriti od tebe
    sto bi moja baka rekla "krhotinu".Nemam neki recept, niti sam expert po tom pitanju, svako se snalazi kako zna. Neraspolozena-nema tu uvijanja te radi ovo te radi ono,to kazem za mene licno,kad sam takva, nek' mi niko ne prilazi ni blizu.Kad sam
    "krhotina" izbegavam drustvo,kontakt samnom je veoma otezan,a onaj ko se nadje na mome putu u takvim momentima,a zna da sam neraspolozena e, nek se ne zali na posledice.Jos ako me pocne da pegla sa raznim pricama,pitanjima i sta jos, neznam vise ni ja, taj je obrao bostan kod mene,pa nek' se ljuti koliko hoce.U takvim momentima sam ko LAV u kavezu.Najbolji lek za mene:ostavite me ljudi na miru,prespavam veci deo tog dana i jedno dobro tusiranje sa ledenom vodom,e tu se "osvestim"i sve se onda vraca u neku recimo normalu.Naravno,ako sam nekoga "podkacila"u tim momentima probam da ispravim stvar.Izvinjenje,objasnjenje,a najvise volim da zagrlim i poljubim osobu ako sam je povredila i na taj nacin ublazim posledice.Ljudi smo zar ne, sa svim manama i vrlinama. scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Pon Nov 10, 2008 12:14 am

1 life ::
    Neraspoloženje me muči...ali, sama sam kriva!!!

Znam i put kako da ga prevaziđem, al sam mnogo lenja da načinim prvi korak...

Sve što su mi drugi uradili nije moja greška ali se ipak osećam ko g....

E, u tim trenucima najbolje je prvo:

icon_granpa

1.skuvati čaj sa malo cimeta(onaj ko zna znaće odakle sam ovo prepisala,hehe)

2.primeniti vezbe razgibavanja od 40 min sa finišom skakanja da se DOOOBRO PREZNOJITE a po mogućnosti i glupiranja(neće komšije pomisliti da ste ludi, ne bojte se)

*u slučaju da je lepo vreme preporučujem trčanje Smile sat vremena minimum, do sat i po (nemojte preterivati može loše da se odrazi na vaše mišiće pogotovo ako niste na to navikli)

3. založite malo posle trčanja meda sa orasima i bićete sposobni za bilo šta!!!!! Smile))))

Eto koliko malo treba da bi se čovek osećao bolje...LENJOST JE NAJGORA BOLEST kažu stari...e pa, skoz su u pravu, ZATO, izvadite ruke iz guzice !!!!! icon_granpa

Kod tebe se sve sportom liječi,i naravno narodnom medicinom. pomirenje
    Od upale mišića i naravno buđenja nekih drugih nagona bic (mislim ,zbog meda i orasa),
    nećemo ni stići da se zapitamo kako smo.

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Pon Nov 10, 2008 12:20 am

SLAVICA D ::
    Sta ima tu da se kaze,sve je individualno.Licno, kad sam neraspolozena,a to mi se cesto desava u zadnje vreme: vremenske promene, sredina u kojoj zivim,zdravlje,da ne zaboravim i ljubav sve su to momenti koji ti mogu zagorcati zivot i stvoriti od tebe
    sto bi moja baka rekla "krhotinu".Nemam neki recept, niti sam expert po tom pitanju, svako se snalazi kako zna. Neraspolozena-nema tu uvijanja te radi ovo te radi ono,to kazem za mene licno,kad sam takva, nek' mi niko ne prilazi ni blizu.Kad sam
    "krhotina" izbegavam drustvo,kontakt samnom je veoma otezan,a onaj ko se nadje na mome putu u takvim momentima,a zna da sam neraspolozena e, nek se ne zali na posledice.Jos ako me pocne da pegla sa raznim pricama,pitanjima i sta jos, neznam vise ni ja, taj je obrao bostan kod mene,pa nek' se ljuti koliko hoce.U takvim momentima sam ko LAV u kavezu.
    Najbolji lek za mene:ostavite me ljudi na miru,prespavam veci deo tog dana i jedno dobro tusiranje sa ledenom vodom,e tu se "osvestim"i sve se onda vraca u neku recimo normalu.Naravno,ako sam nekoga "podkacila"u tim momentima probam da ispravim stvar.Izvinjenje,objasnjenje,a najvise volim da zagrlim i poljubim osobu ako sam je povredila i na taj nacin ublazim posledice.Ljudi smo zar ne, sa svim manama i vrlinama. scratch

Ja kada sam jako loše volje volim da budem sama sa sobom,i da se izvrištim
    i "izgicam" po kući,a na pitanja drugih još više poludim.
    Mada,iskontrolišem se i odglumim za Oskara svoje raspoloženje,i obično
    drugi i ne provale da sam loše.Rješenje za mene jedino ja znam,a drugi sa svojim površnim
    savjetima i teoretisanjem stvaraju kod mene samo osjećaj velikog nerazumjevanja i izolovanosti.

Slavice,možda ponekad treba i odstupiti od naših ne baš dobrih navika,šta misliš?

Gost

PočaljiNaslov: BORBA SA NERASPOLOZENJEM   Pon Nov 10, 2008 12:44 am

[quote="drugasansa"]
    "krhotina" izbegavam drustvo,kontakt samnom je veoma otezan,a onaj ko se nadje na mome putu u takvim momentima,a zna da sam neraspolozena e, nek se ne zali na posledice.Jos ako me pocne da pegla sa raznim pricama,pitanjima i sta jos, neznam vise ni ja, taj je obrao bostan kod mene,pa nek' se ljuti koliko hoce.U takvim momentima sam ko LAV u kavezu.
    Najbolji lek za mene:ostavite me ljudi na miru,prespavam veci deo tog dana i jedno dobro tusiranje sa ledenom vodom,e tu se "osvestim"i sve se onda vraca u neku recimo normalu.Naravno,ako sam nekoga "podkacila"u tim momentima probam da ispravim stvar.Izvinjenje,objasnjenje,a najvise volim da zagrlim i poljubim osobu ako sam je povredila i na taj nacin ublazim posledice.Ljudi smo zar ne, sa svim manama i vrlinama. scratch

drugi i ne provale da sam loše.Rješenje za mene jedino ja znam,a drugi sa svojim površnim
    savjetima i teoretisanjem stvaraju kod mene samo osjećaj velikog nerazumjevanja i izolovanosti.

Slavice,možda ponekad treba i odstupiti od naših ne baš dobrih navika,šta misliš?

Drugasansa, vidim da nisi daleko od mene u raspolozenju.Stvar je u tome, glumiti znam tu sam ,,profesionalac,,ali moje lose raspolozenje, to zaista nezmam, nemogu i ne zelim da sakrijem.Da glumim raspolozenu ili iskontrolisanu,jednostavno ne moguuuuuu, nemoj misliti da nisam i to probala.Ja sam ti za sve opcije,sve da probam ali tu se uvek otkrijem "krhotina" je "krhotina".Znam, losa je to navika, a da se menjam sad, mislim da je kasno, ono "Vuk dlaku menja a cud nikad".Ti si mlada za tebe ima jos uvek "nade".
    Ne znam, ali predpostavljam da si mlada,a mladima je lakse da nauce nesto!

clap clap clap
    Nazad na vrh Ići dole
    drugasansa

Ženski

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Uto Nov 11, 2008 11:00 am

[quote="SLAVICA D"]
    drugasansa ::

Drugasansa, vidim da nisi daleko od mene u raspolozenju.Stvar je u tome, glumiti znam tu sam ,,profesionalac,,ali moje lose raspolozenje, to zaista nezmam, nemogu i ne zelim da sakrijem.Da glumim raspolozenu ili iskontrolisanu,jednostavno ne moguuuuuu, nemoj misliti da nisam i to probala.Ja sam ti za sve opcije,sve da probam ali tu se uvek otkrijem "krhotina" je "krhotina".Znam, losa je to navika, a da se menjam sad, mislim da je kasno, ono "Vuk dlaku menja a cud nikad".Ti si mlada za tebe ima jos uvek "nade".

clap clap clap

Mene je život naučio strpljenju i toleranciji,da se nikada ne oslanjam na druge,
    i da uvijek budem na oprezu,bez obzira na to što tada sve pokazuje suprotno.
    Nikada nije kasno da činimo dobro i budemo bolji,bez obzira na godine.
    Ne treba gubiti nadu i predavati se.

NIKADA!!! clap

Gost

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Uto Nov 11, 2008 11:20 am

[quote="drugasansa"]
    drugasansa ::

clap clap clap

Mene je život naučio strpljenju i toleranciji,da se nikada ne oslanjam na druge,
    i da uvijek budem na oprezu,bez obzira na to što tada sve pokazuje suprotno.
    Nikada nije kasno da činimo dobro i budemo bolji,bez obzira na godine.
    Ne treba gubiti nadu i predavati se.

NIKADA!!! clap

Cini mi se da smo odstupili od teme "raspolozenje".

EH, debelu knjigu bi mogla napisati o toleranciji, strpljenju, ciniti dobra i biti dobar.
    Sve faze tog zivota sam prosla i prezivelai nista od toga nisam naucila.
    Ko me zna,i ko je uz mene bio u celoj fazi moga zivota, danas ne moze da svati da se to meni dogadja.
    Mozda, sam sad tako i "neraspolozena" ljuta sama na sebe,sto nisam bila opreznija i u letu hvatala signale ljudske zlobe.Za sebe danas kazem "dobar i lud su dva brata".

clap
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: BORBA SA NERASPOLOŽENJEM   Danas u 10:46 pm

Nazad na vrh Ići dole

BORBA SA NERASPOLOŽENJEM
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 1
     Similar topics
    -
    » „Borba za veru“
    » Što ti je bilo najteže u životu?