*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jul 05, 2009 8:39 pm

Uslovni otpust može da se traži zbog ličnih, porodičnih i zdravstvenih prilika, a prema novom zakonu, čije se usvajanje očekuje možda već ovog meseca, Laušević bi mora da provede još nepune četiri godine u zatvoru.
    Karijera Žarka Lauševića prekinuta je kobne noći između 30. i 31. jula 1993, kada je u podgoričkom kafiću „Epl” Laušević ubio Dragora Pejovića (20), Radovana Vučinića (21) i ranio Andriju Kažića. U obračunu je njegov brat Branimir ispalio jedan metak koji nikoga nije pogodio. Laušević je bio u zatvoru u Spužu, iz kojeg je pušten posle četiri godine i sedam meseci 1998, kada je donesena prva presuda kojom je osuđen na četiri godine zatvora zbog prekoračenja nužne odbrane. Tu presudu je donelo veće kojem je predsedavala sudija Svetlana Vujanović, supruga predsednika Crne Gore Filipa Vujanovića.
    Laušević je 1999. otišao za SAD. Dok je bio u SAD, prvo je osuđen na 15 godina zatvora, a zatim je Vrhovni sud Crne Gore presudu preinačio na 13 godina, tako da mu je ostalo da odsluži još osam godina i pet meseci zatvora.
    Ovaj rođeni Cetinjanin ostao je bez državljanstva kada se Crna Gora osamostalila jer zbog poternice nije mogao da ga traži. Početkom ove godine dobio je srpsko državljanstvo zbog kojeg će, u slučaju da sud SAD donese odluku o deportaciji zbog nelegalnog boravka, biti izručen Srbiji.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jul 05, 2009 8:39 pm

Poslednja predstava
    Žarko Laušević i Željko Džek Dimić su na osnovu slavnog teksta Slavomira Mrožeka 2000. godine napravili predstavu „Emigranti”, koja govori o iseljenicima iz Srbije u Njujorku. To je bila jedina predstava na srpskom jeziku koja je u to vreme izvođena u SAD.

Ispovest pred odlazak
    - Nisam izgovorio svoju završnu reč na ovom poslednjem suđenju. A hteo sam ponovo da kažem tim unesrećenim porodicama da shvate, ako mogu, koliko sam svestan zla koje sam im naneo, tragedije koju su doživeli i koju preživljavaju. Ali, sve moje reči, svi napori drugih ljudi i samog suda, ostajali su bez razumevanja i prihvatanja. Znam da bol ne čuje, ali od mene ne bi bilo srećnijeg čoveka na kugli zemaljskoj da se to nije desilo, da sam mogao drugačije. Da sam mogao da pucam u noge, da sam mogao da ne pucam uopšte. Ali nisam umeo, ni smeo. Da jesam, koliko bi mi lakša zora bila. Odlučio sam da se sklonim, da ustupim vremenu prolaz, ako će to nešto značiti nesrećnicima koji su ostali bez svoje dece - rekao je Žarko Laušević za nedeljnik NIN pred svoj odlazak u SAD.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jul 05, 2009 8:48 pm

Zimonjić i Nestor imaju velike ambicije
    Vratićemo se po treći pehar

Autor: Z. Kecman | Foto:EPA | 06.07.2009. - 05:00

Trijumfom na Vimbldonu, Nenad Zimonjić i Danijel Nestor su potvrdili da su najbolji dubl sveta. Druga vimbldonska kruna zaredom znak je ekstra kvaliteta, što su morali da priznaju i poraženi u finalu, braća Bob i Majk Brajan. Srpsko-kanadski par pokušaće dogodine da ostvari het-trik, što je pošlo za rukom samo nekolicini parova u novijoj istoriji londonskog grend slema.

Kraljevi londonske trave sada mogu na planirani odmor. Međutim, uskoro sledi serija turnira na tvrdoj podlozi, u sklopu priprema za US Open na kojem će Danijel i Nenad ponovo napasti još jedan veliki trofej.
    - Neopisiva je stvar igrati pred toliko publike na centralnom terenu i protiv šampiona kakvi su braća Brajan. Pre par godina sam izgubio u finalu od njih i sjajan je osećaj kada znate da ste odbranili titulu i da možete kući da odete ponosni i neporaženi - kaže Nenad Zimonjić.
    Srpski dubl majstor je u 50. finalu u karijeri ostvario ukupno 29 pobedu. Impresivan skor, ali Nenad nema nameru da okači reket o klin. Poznato je da dubl igrači "duže traju" od singl igrača.
    - Malo tenisera je uspelo da odbrani pehar na Vimbldonu.
    Čovek koji je meni stvarno puno pomogao na samom početku karijere, Amerikanac Robert Seguso, uspeo je to da uradi i drago mi je da sam ostvario istu stvar. Drago mi je što sam titulu uzeo kao otac. Planiramo da dogodine ponovimo isti rezultat, ali bih voleo da igramo još bolje u nastavku ove sezone. Na US Openu mi je najbolji rezultat četvrtfinale, nadam se da ćemo ove sezone otići znatno dalje - ambiciozan je Zimonjić.
    Nestor, koji je rođen u Beogradu, kaže da je navikao da igra u paru sa Nenadom.
    - U dublu je jako bitno ko vam je partner i kako se slažete na terenu. Nenad i ja smo odličan tim i smatram da možemo da osvojimo još mnogo grend slem pehara. Uzeti dva Vimbldona uzastopno je čudesna stvar. Nenad je veliki igrač i drago mi je što smo pobedili tako kvalitetne igrače kao što su Bob i Majk. Oni su veliki šampioni i još dugo će biti u vrhu - smatra Kanađanin.
    Gledajući u noviju istoriju turnira, vidi se da su Zimonjić i Nestor uradili zaista veliku stvar. Pre njih, tri puta zaredom na travi u Londonu slavili su Tod Vudbridž i Jonas Bjorkman (2002-2004), pre ovog para Vudbridž je sa drugom polovinom tandema "drvenih", Markom Vudfordom, nanizao čak pet titula, od 1993. do 1997. Robert Seguso, kojeg je Nenad pomenuo, u tandemu sa Kenom Flekom bio je šampion 1987. i 1988, a pre njih dve godine zaredom slavili su Piter Fleming i Džon Mekinro.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jul 05, 2009 9:03 pm

Madona ispratila Majkla Džeksona u legendu
    Foto: AFP, 05. 07. 2009. 22:18

Izvodeći nekoliko najvećih hitova Majkla Džeksona, Madona se na koncertu u O2 Areni u Londonu muzikom oprostila od svog velikog prijatelja i kolege.

Na koncertu održanom u subotu uveče u O2 Areni u Londonu, Madona odala počast Majklu Džeksonu, na sceni na kojoj je kralj pop muzike 13. jula trebalo da održi prvi od 50 oproštajnih koncerata.

Dok je na velikom video bimu stajala slika mladog Džeksona, iz vremena kada je počinjao muzičku karijeru sa braćom u grupi „Džekson 5“, Madona je otpevala njegove velike hitove „Holiday“ i „Wanna Be Starting Something“. Potom je pozvala publiku da oda počast najvećem umetniku svih vremena.

Neposredno pred koncert, Madona je u intervjuu britanskom listu "San" (The Sun) rekla da ju je smrt Majkla Džeksona veoma potresla i da će druženje i saradnju sa njim pamtiti kao dragoceno i uzbudljivo iskustvo.

– Paralelno smo osamdesetih godina gradili karijere i on je bio velika inspiracija za mene. Mogu slobodno da kažem da sam u pop muzici odrastala uz njega – istakla je Madona. – Facinirao me je kao ličnost, on je bio čovek paradoks. Na sceni je je bio spektakularan zabavljač, vladao je binom i bio je pun samopouzdanja, dok je privatno bio jako sramežljiv i skroman.
    Madona je imala želju, kako je otkrila novinaru „Sana“, da sa Džeksonom obnovi muzičku saradnju i da zajedno s njim nastupi na nekom od koncerata koje je Džekson trebalo da održi u britanskoj prestonici.

„Kada sam čula da organizuje oproštajnu turneju i koncerte u O2 Areni u Londonu, predložila sam mu da uradimo nešto zajedno. Ne znam šta bi to bilo, verovatno bih mogla samo da mu nosim kofere“ – našalila se pop zvezda.
    Inače, koncertna turneja Majkla Džeksona u Londonu trebalo je da počne 13. jula, a ulaznice za 50 koncerata planule su za samo nekoliko dana. „Ovo će biti moj poslednji šou i srećan sam što ću muzičku karijeru završiti baš u Londonu“, rekao je neposredno pred smrt Džekson.

Na žalost, umesto u redu za koncert, obožavaoci pop pevača će se u utorak, 7. jula, tiskati oko Stejpls centra u Los Anđelesu, gde će legendi popa biti održana komemoracija.

Los Anđeles se već priprema za navalu ljudi, pošto je sigurno da će na ulicama oko Stejpls centra biti stotine hiljada obožavatelja Majkla Džeksona.
    Madonna - Michael Jackson Tribute (London O2 Arena - Sticky & Sweet Tour July 4th 2009)

Poslednji izmenio SEKARADA dana Uto Jul 07, 2009 8:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Jul 06, 2009 5:36 am

Srpski "kralj šećera" vlasnik najveće jahte na Jadranu

Najveću jahtu na Jadranu ima srpski kralj šećera Miodrag Kostić Kole, koji je prošle sezone ploveću vilu s luksuznim apartmanima, "Azimut 85 fly", dug 27 metara, zamenio pravim plovećim kraljevskim dvorcem "Alexandar V", piše zagrebački "Jutarnji list".

Jahta duga 48 metra, sa šest apartmana i sedam članova posade, imala je i kraljevsku cenu - 28 miliona evra.

Prošle godine na brodu mu se pridružio i njegov prijatelj Nebojša Mišić, takodje “kralj”, ali kralj marcipana. Jahtu veže u još nedovršenoj mega marini u Tivtu, a u slobodnim terminima nudi je u čarter - za 200.000 evra nedeljno.

Za njim sledi hrvatski biznismen Dubravko Grgić, vlasnik osiguravajućeg koncerna "Agram", kako mu se zove i nova jahta. Duga je 44 metra, a koštala je 20 miliona evra.

"Agram" je 13 metara duži od Grgićeve prethodne jahte "Navetta 30", a od nje je i tri puta skuplji. Vrhunski uredjen, "Agram" je i mesto za zabavu i najsavremeniju komunikaciju i u čarteru košta 120.000 do 140.000 evra nedeljno.

ogovaranje
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Jul 06, 2009 6:30 am

bbuny zagrcanje zagrcanje zagrcanje zagrcanje zagrcanje pored mene bi bankrotirao, skoro i da ne koristim secer Razz
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Jul 06, 2009 6:50 am

Majkl Džekson će biti sahranjen sutra u pozlaćenom kovčegu
    06.07.2009. - 02:31

KRAJ - Majkl Džekson će u utorak biti sahranjen u 25.000 dolara vrednom sanduku optočenim 14-karatnim zlatom, dok će unutrašnjost kovčega biti ukrašena plavim plišem. Komemoracija će se održati u losanđeleskom Staples centru, a pre toga će se na privatnoj ceremoniji okupiti Džeksonova porodica.
    Iako je broj njegovih obožavalaca koji bi želeli da prisustvuju sahrani porastao na 500 miliona, to je nemoguće iz tehničkih razloga, pa je zbog toga doneta odluka da se svim svetskim televizijama omogući direktan prenos sahrane, a organizatori nikome neće naplatiti prava prenosa. Naravno, desetine hiljada Majklovih fanova sutra će pohrliti u Los Anđeles, pa su organizatori odlučili da se za red i mir pobrine 2.500 policajaca.
    Trenutno, preko 500 miliona ljubitelja Džeksonove muzike učestvuje u lutriji čija je nagrada prisustvovanje sahrani popularnog pevača. Učesnici lutrije moraju da se prijave na internet stranu www. staplescenter.com, ne bi li uspeli da dobiju jednu od 17.500 besplatnih karata.
    Jedna od Džeksonovih dobrih prijateljica, Madona, toliko je potresena njegovom smrću da ne može da prestane da plače. Da bi mu odala počast „kakvu zaslužuje“, odlučila je da na svoj sledeći koncert u londonskoj „O2 areni” ubaci poseban deo posvećen pevaču.
    Jedna od javnih ličnosti koje negoduju zbog publiciteta koji prati smrt Majkla Džeksona, jeste i Džin Simons iz benda „Kis“ koji je na svom fejsbuk profilu napisao da ne razume toliku pažnju s obzirom na optužnice koje su Majkla teretile za zlostavljanje dece.
    – Postoje dokazi da je pozivao dečake da provedu vikend sa njim i nekada spavaju zajedno u krevetu, nagi ili obučeni. Plaćao je mito da bi deca povukla svoje optužbe, i to po 20 miliona dolara. Pa, onda u mojoj glavi ima svega više nego samo sumnji – rekao je Simons.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Uto Jul 07, 2009 5:52 pm

Paris puštena iz zatvora

Posle samo tri dana provedenih u zatvoru, bogatašica Paris Hilton (26) je juče ujutru puštena na slobodu...

PRITVOR - Posle samo tri dana provedenih u zatvoru, bogatašica Paris Hilton (26) je juče ujutru puštena na slobodu, a kazna je preinačena u četrdesetodnevni kućni pritvor. Zvaničnici zatvora u kom je Paris trebalo da provede još 20 dana, rekli su da je ona oslobođena iz medicinskih razloga, ali da će ipak morati da odsluži kaznu do kraja. Oni nisu želeli da otkriju kakve je konkretno zdravstvene probleme Paris imala.
    Uz kućni pritvor, Paris je dobila i uređaj za praćenje, koji je zakačen za njenu nogu, a na osnovu kog će policija pratiti njeno kretanje. U narednih 40 dana ona neće smeti da se udalji više od kilometar od kuće, što i nije toliko loše, u poređenju s tim da je trebalo da provede 23 dana u tri kvadratna metra, koliko je bila velika njena zatvorska ćelija.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Uto Jul 07, 2009 8:34 pm

Lauševiću, sinove ti nismo oprostile!
    Majke ubijenih Pejovića i Vučinića poručuju iz Crne Gore za Alo!

Utorak - 07.07.2009
    „Nemam šta da kažem! Svi moji razgovori su završeni i sve moje je stalo pre 16 godina! Čekamo Bog da ga kazni ko što je on nas kaznio pre 16 godina! Uzeo nam je decu sa 20 godina! Imam još jednog sina, ali na Dragorovom mestu nemam nikoga!“, kaže za „Alo!“ Stanka Pejović, majka Dragora Pejovića (20) kojeg je nedavno uhapšeni glumac Žarko Laušević ubio u noći između 30. i 31. jula 1993. godine u podgoričkom kafiću „Epl“.

Laušević, jedno od najvećih imena jugoslovenske kinematografije, iako poznat kao miran i staložen čovek, te kobne julske noći ispalio je 13 hitaca, od čega je osam usmrtilo Pejovića i njegovog komšiju Radovana Vučinića (21). U nužnoj samoodbrani ili ne, javnosti je i dan-danas ostalo nejasno, a sudovi su menjali mišljenje. Osim Stanke, te krvave julske noći na praznik Ognjenu Mariju život je stao i za Radovanovu majku Ikoniju, koja je ostala bez jedinca.
    - Ne trebaju meni njegova opravdanja! Kako ja da preživim? Nemam više nikoga! Ubio mi je sina... mog Radovana... Imao je 21 godinu, život je bio pred njim... Muž mi je od tuge za našim jedincem umro pre godinu i po dana! Ne zna on kako sam se ja osećala, kako je meni, nemam više porodicu, najmilije i još da slušam njegova opravdanja... Oči bi mu rado iskopala da ga vidim, ne treba ništa da mi objašnjava - priča za „Alo!“ uplakana Ikonija.
    Iako se tragedija desila pre punih 16 godina, rane unesrećenih porodica i dalje su sveže. Kako kažu, vreme je za njih od tragedije stalo i sve je kao da se kobna Ognjena Marija desila juče. Opet, nove boli im stvara svaka nova vest gde je Laušević, šta je sa njim...

- Nervno sam obolela od užasa koji mi je zadesio porodicu... Sad još i novine svašta pišu... Otupela sam... Te kažu isporučiće ga, te neće... Ima familiju, ima decu, lako mu je... Slušam, ne verujem, neće ako ga kazna konačno stigne doći u zatvor u Crnu Goru, pričaju pomilovaće ga, oslobodiće ga - jecajući priča Ikonija.
    Zbog dvostrukog ubistva, Žarko Laušević je odslužio četiri godine i sedam meseci u zatvoru u Spužu. Nakon toga, odleteo je u SAD, gde živi sa suprugom Anitom i ćerkom. Tu ga je i zatekla nova presuda Vrhovnog suda Crne Gore koji ga je 2001. osudio na 13 godina. Zbog Žarkovog mesta prebivališta, predmet je tada ustupljen Trećem opštinskom sudu, a Interpolovu poternicu naredne godine za njim je raspisala kancelarija Interpola Beograd. Glumac je međutim prošlog četvrtka uhapšen u Njujorku zbog boravka u SAD bez emigracione vize. Ukoliko bude deportovan u Srbiju, čeka ga dosluženje zatvorske kazne od osam godina u Zabeli.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Uto Jul 07, 2009 8:35 pm

Žarkove muke u emigraciji

Dvojica mladića su pre 16 godina izgubila život u kafiću „Epl“ u Podgorici, ali se i Lauševićev život od te noći zauvek promenio. U svom poslednjem intervjuu pred odlazak u SAD, izjavljivao je: „Da sam mogao da pucam u noge, da sam mogao da ne pucam uopšte. Ali nisam umeo, ni smeo. Da jesam, koliko bi mi lakša zora bila.“ Poznati glumac u SAD se celu poslednju deceniju potucao od nemila do nedraga radeći sve i svašta da preživi, a za hleb je najčešće zarađivao kao zidar. Po svemu sudeći, zore su opet teške i njegovim najbližima, dok sada iščekuju odluku o deportovanju.
    - Razumite me! Nemam komentar - plačnim glasom nam je kratko rekla Žarkova sestra Branka.

Tadićev kabinet: Pomilovanje Lauševića još niko nije tražio

Povodom spekulacija u medijima da bi Laušević mogao da traži pomilovanje od predsednika Srbije Borisa Tadića ukoliko bude deportovan i ukoliko Srbija ne povuče Interpolovu poternicu za njim, u Tadićevom kabinetu kažu da do danas nisu dobili molbu za pomilovanje koju mora da podnese Laušević lično ili njegov pravni zastupnik.
    - Kada je reč o pomilovanjima, predsednik republike ne daje pomilovanja na osnovu svojih afiniteta ili ad hoc procene već postupa po Zakonu o pomilovanju. Pre donošenja odluke predsednik je dužan je da sasluša između ostalih i mišljenje nadležnog suda, Ministarstva pravde Srbije, kao i mišljenje komisije za pomilovanje koju je osnovao predsednik republike - kažu u Tadićevom kabinetu.
    Advokat Toma Fila, koji je zastupao Lauševića u slučaju ubistva, kaže da je još rano govoriti o pomilovanju jer se ne zna ni da li će glumca deportovati iz SAD, „ako se to desi, molbu će podneti Laušević, a još ne znam ni da li će me angažovati ponovo“.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Uto Jul 07, 2009 9:31 pm

Madona - mlada i naga
    desk - 02. jul 2009. u 15.48

Izložba fotografija na kojima je američka pevačica Madona naga i koje su sačinjene pre nego što je postala svetska pop zvezda, otvorena je danas u Londonu.

Madona je imala 20 godina kada su urađene njene fotografije u crno-beloj tehnici. U to vreme je pozirala u Njujorku kako bi zaradila novac za časove plesa.

Za seriju fotografija koje je 1979. napravio njujorški fotograf Martin Šrajber, Madona je dobila 30 dolara.

Kada je pevačica stekla svetsku slavu, Šrejber je fotografije prodao erotskom magazinu Plejboj koji ih je objavio 1985. (Beta)
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Uto Jul 07, 2009 11:13 pm

Kako na našem portalu, tako i u javnosti, izbor za mis Srbije izazvao je veliki broj negativnih komentara na račun izabranih lepotica.

Izbor Jelene Marković za najlepšu devojku u našoj zemlji izazvao je sumnje u regularnost takmičenja i dao povod za spekulacije o nameštanju.

Građani se pitaju da li ovo takmičenje zaista zaslužuje ekskluzivnu svetsku licencu kada u poslednjih nekoliko godina najlepše devojke Srbije ostvaruju potpuno neprimetna učestvovanja na svetskim takmičenjima lepote.

Prema rečima Mis Svetlane, vlasnice licence za mis Balkana, zaista postoji mnogo lepih žena na ulicama naših gradova, ali te devojke nisu motivisane da se prijave na takmičenje.
    Njihovo izbegavanje izbora za mis može da se poveže sa glasinama koje već duže vreme kruže gradom, a koje povezuju vlasnicu kompanije „Miss Ju“ Vesnu da Vinču sa podvođivanjem. Prema pričama koje kruže kuloarima, izbori za mis predstavljaju samo paravan za prodavanje lepotica.

Naime, mnoge bivše misice posle isteka mandata obelodanile su da im je deo posla bio da izlaze sa bogatim biznismenima i ambasadorima. Jedna od misica koja je progovorila na tu temu je Lana Marić, koja je posle isteka krune izjavila da joj je svet u kome je kao misica morala da se kreće bio odvratan.

- Kompanija „Mis Ju" nije mi obezbeđivala nikakve poslove, samo večere sa mnogobrojnim ambasadorima, koje mi ništa dobro nisu donele. – rekla je tada Lana i otkrila još neke tajne:

- Titula mi je donela samo to da sam izgubila jednu godinu fakulteta, zbog čega izuzetno žalim. Umesto obećanog automobila, dobila sam samo jednu zlatnu ogrlicu i sitne poklončiće. Takođe, nisam dobila ni stipendiju za studije u Čikagu, što sam od svih navedenih nagrada najviše priželjkivala - izjavila je Lana.

Najnoviji izbor za mis Srbije, na kome je pobedila Jelena Marković, ponovo je izazvao oprečne komentare, a kakav će rezultat postići na svetskom takmičenju, ostaje da se vidi.

Stvarno, zar mi nemamo nista lepse...gledala sam taj izbor i ne mogu da verujem da su izabrali..ovo..
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jul 11, 2009 11:50 am

Prelazi u glumice

Tanja Savić snimila spot za pesmu iz filma "Srpski ožiljci" i dobila ponudu da glumi

Jedna od najpopularnijih "grandovki" Tanja Savić juče je snimila spot za pesmu "Gde ljubav putuje", koju je otpevala za potrebe srpsko-američkog filma "Srpski ožiljci", koji je radila producentska kuća "V.P.R. studio prodakšn". Crnokosoj pevačici ovo je treće video-ostvarenje u karijeri, a jedno je takođe bilo vezano za film "Guča", u kojem je Tanja pevala pesmu "Suknjica".
    Snimanje novog spota rađeno je na atraktivnoj lokaciji u beogradskoj luci, a Tanja je za ovu priliku odabrala sivu haljinu dugu do iznad kolena, koja je savršeno pristajala njenoj izvajanoj figuri, a stigao je i motor marke "jamaha", koji je upotpunio čitavu koncepciju. Paralelno sa snimanjem spota, Tanji je ponuđena mogućnost da se oproba i kao glumica u narednom filmu pomenute produkcije.
    - Istina je da mi je pružena mogućnost da igram u jednom novom filmu, a bila bih presrećna da se oprobam i kao glumica. To mi je neostvarena želja od detinjstva i gledaću da je i realizujem. Još uvek nisam prihvatila ponudu zbog rasporeda obaveza, ali se nadam da ću uspeti sve da uklopim i zaigram na velikom platnu - rekla je Savićeva za Kurir.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jul 11, 2009 3:13 pm

Sartorialist za Chanel

Čuveni bloger snimio fotografije za još čuveniju modnu kuću

Autor bloga The Sartorialist - o kome smo već pisali - Scott Schuman, koji fotografiše ljude sa stilom na ulici, potpisuje novu kampanju za modnu kuću Chanel. Slike su prepoznatljivom uličnom stilu koji je proslavio najuticajnijeg blogera u svetu mode.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Jul 15, 2009 7:10 pm

Baba sa 150.000 € u ludari!

Reporteri Kurira rešili misteriju nestanka Beograđanke Angeline Petrović (83) sa pozamašnom svotom novca, pronašavši je na internom odeljenju neuropsihijatrijske bolnice u Kovinu

KOVIN - Angelinu Petrović (83), za čiju sudbinu brinu prijatelji otkad je 28. juna poslednji put viđena ispred Kliničko-bolničkog centra Zvezdara sa kapitalom od oko 150.000 evra od prodaje stana, reporteri Kurira pronašli su u Specijalnoj neuropsihijatrijskoj bolnici u Kovinu. Angelina kaže da je na internističkom odeljenju kovinske bolnice svojom voljom i da se trenutno oseća dobro.
    Briga dugogodišnjih Angelininih prijatelja, kako tvrde, počela je posle prodaje stana većeg od 90 kvadrata u Hadži Milentijevoj 26, za koji joj je isplaćeno oko 150.000 evra.
    - Osetila sam da mi noge dosta otiču i pozvala sam Hitnu pomoć, koja me prvo vozila u Gradsku bolnicu na Zvezdari. Onda su me ipak odvezli na gerijatriju u KBC Zvezdara, u Rifata Burdževića. U razgovoru sa bivšom komšinicom Bisom Jeremić procenila sam da je najbolje da po mene ujutru dođu ona i njen zet, doktor internista Budimir Kostić, i odvedu me u Kovin. Moj novac je na sigurnom i trenutno ga koristim samo da plaćam troškove smeštaja i lekova. Hvala onima koji brinu o mojoj sudbini, ali meni je ovde dobro i ostaću koliko smatram da treba - priča vremešna pacijentkinja.
    Od dr Budimira Kostića saznajemo i njegove lične razloge zbog kojih je sa svastikom Bisom išao u KBC Zvezdara da Angelinu odvedu u Kovin.
    - Svastika i ja joj želimo dobro i pristao sam da pomognem koliko je u mojoj moći. Ne želim od ovoga da pravim medijski slučaj, jer sam pre nekoliko godina imao namešten slučaj, kada sam pritvoren zbog nekakvog navodnog mita od, zamislite, 20 evra. To je bila klasična nameštaljka jer sam se borio za sindikalna prava kolega u ovoj ustanovi, a oni mi nameste aferu da bi me ućutkali. Mislim da će ovde Angelini biti stvarno dobro i da se rezultati već vide - priča nam doktor Kostić u svojoj kancelariji u Specijalnoj neuropsihijatrijskoj bolnici u Kovinu.
    Za vreme razgovora sa Angelinom Petrović srećemo i njenu beogradsku komšinicu Biserku Jeremić, koja u kovinskoj bolnici provodi vreme sa Angelinom da joj se, kako kaže, nađe pri ruci.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jul 16, 2009 11:38 am

Devojčica iz Milionera sa ulice napisala autobiografiju
    17.07.2009. - 03:40
    Devojčica Rubina Ali, koja je igrala u filmu "Milioner sa ulice", napisala je autobiografiju i, kao devetogodišnjakinja, postala najmlađa osoba na svetu koja je objavila takvo delo, prenosi časopis Helou...
    U knjizi "Slumgirl Dreaming: Journey to the Stars", Rubina Ali piše o svom usponu - od života u sirotinjskom naselju u Mumbaju do šetnje crvenim tepihom u Holivudu.

AUTOBIOGRAFIJA Devojčica takođe pominje saradnju sa glumicom Nikol Kidman sa kojom se pojavljuje u reklami za bezalkoholno piće.
    "Veoma mi se dopala, ali je bila vrlo tiha i nije mnogo govorila. Mislim da je malo stidljiva", navela je devojčica.
    Rubina Ali je opisala Nikol Kidman i kao "neobičnu" zato što nije napuštala prikolicu iz straha da će dobiti opekotine od Sunca.
    Film "Milioner sa ulice", čiji je režiser Deni Bojl, nagrađen je ove godine sa osam Oskara.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jul 16, 2009 7:12 pm

Pakleni vozač
    Dvesta na sat
    Trudnica Jelena Karleuša jurila zaustavnom trakom autoputa, ali joj saobraćajni policajac nije napisao kaznu

Bez obzira na to što je Vlada Srbije donela predlog novog, mnogo oštrijeg zakona o saobraćaju i uputila ga Narodnoj skupštini na usvajanje, to očito neće mnogo pogoditi naše poznate ličnosti, bar ako je suditi po svežem primeru pevačice Jelene Karleuše. Kako Kurir saznaje, ona je pre dva dana projurila oko 13 časova zaustavnom trakom autoputa na potezu od Sava centra prema Tošinom bunaru, u svom besnom automobilu BMNJ Z-4, koji je nedavno dobila na poklon od supruga Duška Tošića.
    - Vozač belog BMNJ nemačkih tablica je kao od šale pretekao sva druga vozila, a onda se prestrojio u zaustavnu traku i nastavio brzo da vozi - priča naš izvor, jedan od vozača automobila koji su se zatekli na licu mesta, i dodaje: - Saobraćajni policajac na motoru uočio je ovaj automobil i krenuo u poteru za njim sa uključenom sirenom. Jurio je nekoliko kilometara, da bi konačno zaustavio taj BMNJ kod isključenja za Tošin bunar. Kad je krenuo da legitimiše vozača, shvatio je da je to pevačica Jelena Karleuša - završava naš izvor.
    Prema priči očevidaca, policajac je izvadio blok da napiše kaznu, ali je nakon ubeđivanja ipak odustao od kažnjavanja i rešio da oprosti prekršaj pevačici, koja je trenutno u poodmakloj trudnoći. Da li je pao na njen šarm ili na činjenicu da je trudna, tek Jelena ga je kao od šale obrlatila, sela u svoj automobil i nastavila da vozi.
    U želji da proverimo naše navode, pozvali smo Jelenu Karleušu, koja nam je potvrdila da je prekjuče napravila prekršaj i da je prošla bez kazne.
    - Jeste, zaustavio me je policajac na motoru. Zamalo da ga oborim, jer ga uopšte nisam videla, ali se nije ljutio. Bio je jako ljubazan, ispričali smo se, ismejali se i oprostio mi je prekršaj - rekla je Jelena za Kurir.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Jul 17, 2009 10:33 pm

Crnogorcima Ceca vrednija od Severine

Svadbeno veselje Miloša Marovića, 27-godišnjeg sina vicepremijera Svetozara, koštalo je Crnogorce pola miliona evra, od čega je celih 100.000 evra otišlo na muziku. Na njegovoj svadbi održanoj u nedelju u bečićkom hotelu „Splendid“ pevale su Ceca Ražnatović i Severina Vučković.

Da li zato što Marovići više vole Srbiju od Hrvatske ili iz nekog drugog razloga, tek Ceca je za svoj glas dobila 50.000 evra, dok je Seve zaradila „tričavih“ 20.000. Skoro 15 pevača i bendova zabavljalo je 20 gostiju, a kao šlag na tortu poslužene su Ceca i Seve.

scratch namigivanje

Mladencima su sreću u zajedničkom životu poželeli gotovo svi ministri iz aktuelne crnogorske vlade, koji su prisustvovali venčanju, a izvori tvrde da su slavlje uveličali i crnogorski premijer Milo Đukanović, Slavica Eklston, bivša supruga vlasnika Formule 1 Bernija Eklstona.

Na svadbi je bila i starija ćerka italijanskog premijera Silvija Berluskonija - Marina Berluskoni (najuticajnija žena u Italiji, koja se po izboru magazina „Forbs" nalazi na osmom mestu najmoćnijih žena u svetu), kao i Karolina od Monaka, starija sestra princa Alberta od Monaka.

Predsednik Srbije Boris Tadić je mladencima poslao čestitku izvinivši se što zbog poslovnih obaveza nije mogao da dođe u Budvu.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jul 18, 2009 11:45 am

Ljudi

Ceca i Seka u duetu!
    Dve srpske folk zvezde uveliko razmišljaju o snimanju prve zajedničke pesme
    Ceca i Seka u duetu!
    Subota - 18.07.2009
    Velike su šanse da dve velike folk zvezde Ceca Ražnatović (36) i Seka Aleksić (28) ove jeseni snime duet koji bi se već sada mogao nazvati potencijalnim hitom godine.

U prilog ovoj tvrdnji ide i činjenica da Aleksićeva u svojoj karijeri nije snimila nijedan duet tako da svi njeni obožavaoci jedva čekaju da je čuju i u takvoj numeri dok, za razliku od nje, Ceca ima nekoliko dueta i svi su redom bili hitovi, poput „Ko na grani jabuka“, „Drugarice“...
    Kako „Alo!“ saznaje, ideja o saradnji proistekla je iz druženja dve pevačice. Ceca i Seka se znaju već godinama, ali su se zbližile na proslavi magazina „Svet“ kada ih je organizator smestio u isti separe. Tom prilikom su i razmenile brojeve telefona i od tada su stalno u kontaktu.
    - Tačno je da smo Ceca i ja pričale o snimanju zajedničke pesme i složile se da bi to bila sjajna stvar. Potrebna nam je samo dobra pesma, sa atraktivnim tekstom, pa evo i prilike da pozovemo autore da razmišljaju o tome - rekla je za „Alo!“ Aleksićeva, koja se upravo nalazi na velikoj letnjoj turneji po Bosni, Crnoj Gori i Hrvatskoj.

Seka Aleksić uveliko snima pesme za novi album čije se objavljivanje očekuje već ove jeseni, dok Ceca Ražnatović tek počinje da priprema nove pesme, što je najavila i Marina Tucaković kao njen najbliži saradnik.

Ceca otputovala na Kipar

Najveća folk zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović otputovala je u četvrtak uveče na Kipar. Ona će se odmarati sve do početka nove školske godine u svojoj kući na obali mora. Na put je pošla sama, pošto je prethodno tamo stigla celokupna postava u sastavu: Anastasija, Veljko, sestra Lidija, sestričina Helena i najmlađi član porodice, sestrić Viktor, koji ima samo tri meseca.
    - Jedva sam čekala ovaj odmor, koji će mi veoma prijati. Zbog obaveza koje sam imala morala sam poslednja da otputujem, ali zato ostajem do kraja leta. Konačno da se odmorim i od vas novinara i od obaveza. Kada se vratim, obećavam svim svojim obožavaocima da ću prionuti na posao i do svog sledećeg rođendana objaviti novi album - rekla nam je Ceca.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jul 18, 2009 12:04 pm

Ljudi
    Zar da me pljuje „glumica od jedne uloge“
    Slađa Milošević sprema tužbu Lidiji Vukićević

Subota - 18.07.2009
    Lidija Vukićević, poslanica Srpske radikalne stranke, nije ni pretpostavila da će ono što je izrekla za skupštinskom govornicom dobiti epilog na sudu.

Naime, iako je nije direktno spomenula kada je pričala o neadekvatnom načinu dodeljivanja priznanja za vrhunske doprinose nacionalnoj kulturi u Republici Srbiji, muzičarka Aleksandra Slađana Milošević se prepoznala i planira da tim povodom preduzme i konkretne korake. Zatražila je izvinjenje, a ukoliko ga ne dobije, poslaće joj opomenu pred tužbu, iako Vukićevićevu štiti poslanički imunitet. Poznata muzičarka je pismeno zatražila izvinjenje iz Srpske radikalne stranke, kao i reakciju Nebojše Bradića, ministra kulture Srbije.

- Predugo sam ćutala i sa tom praksom je gotovo. Više niko ko me napada neće proći nekažnjeno. Planiram da upotrebim sva zakonska sredstva kako bih zaštitila svoj rad. Zanimljivo je da ovo nije prvi put da me poslanica SRS-a Lidija Vukićević pominje u sličnom kontekstu. Glumica „od jedne uloge“ nema pravo da kritikuje nečiji rad, ni kao državni službenik, a nikako kao glasnogovornik naroda. Besmisleno je raspravljati se sa njom i njenom još besmislenijom tvrdnjom da sam polovinu svog života provela u Americi, što po njoj predstavlja razlog zbog koga ne bi trebalo da budem priznata u svojoj zemlji, još je tužnije što se usudila da pod pitanje stavi karijeru nekoga ko je vrednosti dokazao širom sveta - kaže za „Alo!“ revoltirana Slađana Milošević i dodaje:
    - Svoj život sam provela u potpunosti posvećena umetnosti i društvenom aktivizmu, školujući se i sakupljajući znanja širom sveta, pokušavajući da svoje potencijale razvijem do maksimuma i da ih prenesem drugima. Kritičari i mediji su oduvek tvrdili da sam začetnik novog muzičkog i scenskog izraza, što predstavnica radikala želi da opovrgne. Umetnici slični meni u svetu dobijaju počasne titule, doktorate, dok se odnos prema umetnicima kod nas jasno vidi iz ružnog nastupa ove poslanice. Na spisku onih koji su dobili državno priznanje za doprinos kulturi nalaze se brojni, gotovo nepoznati umetnici, prevodioci, pisci, muzičari, zabavljači koji se ne mogu ni nazvati umetnicima. Ne dozvoljavam da se moje ime koristi na derogirajući način. Bilo bi zgodno da Lidija, radi svoje informisanosti i budućeg javnog istupanja, potraži biografije drugih dobitnika priznanja za doprinos kulturnom razvoju, da ih uporedi i obelodani javnosti, kada već želi da ih zastupa. A zloslutnicima i ljubomornicima preporučujem da za promenu učine nešto lepo i korisno za sve nas - poručila je legendarna pevačica.

Lidija Vukićević: Sama se prepoznala

S druge strane Lidija Vukićević se nije preterano potresla u vezi sa najavljenom tužbom:

- Hvala njoj u ime javnosti i svih kulturnih radnika koji nisu dobili nacionalno priznanje što se sama prepoznala u mom obraćanju, jer joj ime spomenula nisam. Želela sam da na krajnje iskren i realan način objasnim građanima da je krajnje vreme da se vrednuju oni koji to zaslužuju. Što se tiče pretnje tužbom, nek advokati samo rade svoj posao - izjavila je za „Alo!“ Vukićevićeva.
    Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Jul 20, 2009 8:45 am

Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Jul 22, 2009 3:34 am

Ljudi
    Biće puna sala izdajnika!
    Bora Đorđević smatra da će koncert „Kolonije“ u Beogradu biti izuzetno uspešan

Sreda - 22.07.2009
    Deklarisani srpski patriota i frontmen grupe „Riblja čorba“ Bora Đorđević smatra da bi hrvatska dens grupa „Kolonija“ obavezno trebalo da održi najavljeni koncert u Centru „Sava“ 8. oktobra.

- Naravno da treba da dođu! Pa šta ako su pevali Glavašu, svako peva svojima. I ovde dolaze da pevaju svojima, zato i mislim da će Centar „Sava“ biti rasprodat jer je više izdajnika u Srbiji nego što može da stane u dvoranu. Neka „Kolonija“ dođe da peva Čedi Jovanoviću, Nataši Kandić i ostalima poput njih - kaže za „Alo!“ Bora Čorba. Poznati muzičar dodaje da ovo nije jedini slučaj da se u našoj zemlji dočekuju ljudi koji su se stavili na stranu zločinaca.
    - Pa svojevremeno je Ivana Dulić-Marković, potpredsednik vojvođanske vlade, primila lično ekstremnog hadezeovca Đodana, što je po meni veći skandal. Pa zašto onda i „Koloniju“ da ne dočekaju njihovi fanovi, a naglašavam da protiv tih muzičara stvarno nemam ništa lično - zaključio je Bora.

Bez komentara

Predsednica fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić nije želela da ulazi u polemiku sa poznatim srpskim rokerom.

- Ne mogu da komentarišem. Bora priča svašta i nikako od toga da se odmakne - rekla je Kandićeva.
    Predsednik LDP-a Čedomir Jovanović se nije javljao na naše pozive.

Nije moralno ići na nastup „Kolonije“

Predsednica Udruženja estradnih umetnika Srbije Danka Stojiljković smatra da je veći problem od toga što će grupa „Kolonija“ uopšte pevati u Srbiji to što država neće ubrati sve prihode koji joj pripadaju.
    - Kao umetnik, smatram da oni treba da održe koncert, ali nije moralno da neko od nas ode na njega! To je moje lično mišljenje, mada mislim da bi me podržale i druge kolege. Kada bih barem znala da su platili sav porez, bilo bi mi lakše - rekla je za „Alo!“ gospođa Stoiljković.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Jul 22, 2009 12:55 pm

ah, taj tenis ljubav

Tennis Couples

Nazad na vrh Ići dole
    Gost
    Gost

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Jul 22, 2009 11:37 pm

geek Na proslavu razvoda potrošila 42 miliona evra

Bivša supruga vlasnika Formule 1, Slavica Eklston, rešila je da časti sebe povodom završene brakorazvodne parnice mlaznjakom vrednim 42 miliona evra.

Ona je kupila sebi luksuzni avion “Galfstrim G550” u njemu će moći da se vozi od Londona do Singapura, a da pri tom ne mora da staje nigde da natoči gorivo.

Ovo za Slavicu i nije veliki trošak s obzirom da ona na svom računu ima 2.4 milijarde funti.

I dok ona planira letove na duge relacije, njen bivši suprug Berni se u Hrvatskoj odmara sa jednom mlađom ženom.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jul 23, 2009 7:55 pm

Berni traži novu, ali nižu Slavicu
    24.07.2009. - 03:07
    On od buduće devojke traži samo jednu karakteristiku, a to je da bude niža od Slavice!...
    Glavni čovek Formule 1 Berni Eklston (78) trenutno se odmara na hrvatskom primorju, pre nego što krene put Mađarske. On je primećen u društvu nepoznate brinete, ali je za tamošnje medije rekao da mu je ona prijateljica i da je još uvek u potrazi za novom devojkom. Njegova bivša supruga Slavica (50) takođe boravi u Hrvatskoj, a nedavno je posetila koncert Eltona Džona za koji je platila VIP ulaznice od 15.000 evra.

JAHTA - Berni je bio vidno raspoložen i otvoreno je odgovarao na pitanja novinara, čak i na ona vezana za bivšu suprugu.
    – Ja sam OK, a i Slavica je takođe u redu. Ona je u jako dobroj formi – rekao je Berni, koji je vreme provodio u društvu nepoznate devojke.
    Ipak, on nije želeo da ostanu neke tajne vezane za dotičnu brinetu, već je pažljivo objasnio ko je ona.
    – Reč je samo o jednoj poznanici gospođe koja je s nama na brodu, tako da nisam još ni u kakvoj novoj vezi. Ali, tražim i ako nađete nekog dobrog za mene, slobodno mi javite – kroz smeh je rekao Ekleston.
    On od buduće devojke traži samo jednu karakteristiku, a to je da bude niža od Slavice! Berni je od svoje bivše supruge niži skoro 30 centimetara, a stariji 24 godine.
    Da je rado viđen, svedoči i to što su ga brojni posetioci pozdravljali kada je išao u mesaru po jagnjetinu, ali je rekao da on ipak neće spremati ručak.
    Slavica je nedavno bila na koncertu Eltona Džona u Puli za koji je kupila čak 50 najskupljih VIP ulaznica. Ona je tako u društvu brojnih prijatelja iz celog sveta sa najbolje pozicije u Areni uživala u muzičkom spektaklu britanskog kantautora.
    Berni i Slavica su se pre nekoliko meseci razveli za samo 58 sekundi, a ona je angažovala najboljeg brakorazvodnog advokata koji joj je doneo 2,3 milijarde evra.

Slavica uživa u razvodu
    Slavica Eklston nedavno je kupila jahtu vrednu oko 50 miliona evra. Tako je Bernija nadmašila ne samo visinom nego i dužinom jahte. Budući da puno putuje, pre jahte kupila je privatni avion „gulfstream G550“ koji nudi komforan let i luksuznu unutrašnjost, a od Londona do Singapura može leteti bez dodatnog dolivanja goriva.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Danas u 8:47 am

Nazad na vrh Ići dole

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 4 od 27Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IVAN GORAN KOVAČIĆ " JAMA "
    » "Veza" na jedno veče
    » ALEKSA ŠANTIĆ: " EMINA "
    » Sećanje na Leonida Šejku u galeriji "Haos"
    » Testovi i "Reinkarnacije"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: