*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Dec 27, 2010 2:15 pm

Bivša farmerka otkrila šta se sve dešavalo u Lisoviću
    Eva: Marijan je stalno drk*o na farmi!!!
    Utorak - 28.12.2010
    Popularnu glumicu Evu Ras po izlasku sa farme sačekalo je saznanje da je Marijana Rističevića, koga na imanju nije podnosila, optužila bivša žena Svetlana da ju je maltretirao, za šta Rasova smatra da nije nemoguće da se to zaista desilo.

- Farmeri su ga gledali kako se jedne noći u toku sna ‚vatao za ku*ac, drkao ga, mazio, ne znam ni ja šta. Nije isključeno da ima takve seksualne pretenzije, ali ne mogu ništa da tvrdim. Da li je manijak, ne znam, a da je minoran, mali, bezlični političar, to jeste sigurno - započinje svoju priču za naš list Eva i dodaje da ju je dosta povredila Jasmina.
    - Spremala sam joj slavu, pošto ona ne zna ništa. Ruke sam ispekla u onom ulju i na vatri, a ona mi je vraćala svojim licemerjem i nepoštovanjem. Smučila mi se kada je probala mene, njenu koleginicu, pisca da ubedi da se Bane i Kaća vole. Rekla sam joj da ne mogu da verujem da misli da sam tako glupa i oterala sam je u pi*ku materinu, naravno, sve vreme sam joj persirala. Ne može neko da me pravi budalom kad vidim da Bane i Kaća ne mogu očima da se vide i da je to sve zadruga osmislila. Njihova ljubavna priča mi vređa inteligenciju koliko je to providna igra - priča Eva, koja obrazlaže zašto tako misli.
    - On je natakao Nataliju u kupatilu, imali su seks. Videla sam kada su izašli iz kupatila zajedno i iznenadila se jer se znalo da dvoje ljudi ne smeju da budu unutra zajedno zatvoreni. Kad sam rekla Banetu da znam šta su on i Nata radili, on se samo smeškao. Vidim da mu je to prijalo - objašnjava Eva i dodaje da nikad neće moći da oprosti sebi što je dozvolila da je namagarče gori od nje.

- Svima sam bila kao vreća, ma bila sam običan magarac. Bila sam budala što sam Vesni verovala. Htela sam da se družim sa njom jer me je interesovalo da vidim kako žive šatorske pevačice i striptizete, jer su moji romani šaroliki, ali i ona me je iskoristila. Iako je načitana, elokventna, pametna, ispala je bezlična jer je prvo bila sa mnom, pa se onda priklonila Bokiju, pa Ekremu. Šurovala je sa onima koji imaju visok rejting kod publike. Prevrtljiva je i voli da bude tamo gde je vlast - zaključuje Eva.

Ekrem jede, je*e, prdi, zato ga volim

Pored voditelja Peje, Eva Ras se jedino još u Ekrema nije razočarala.
    - Ekrem je fascinantna pojava. On voli da krade, prdi, podriguje, voli da se je*e, napija se ko letva i sve je to zanimljivo. Toliko je fin iskren i neiskvaren. Pa kad mi se požalio da mu se ku*ac ne diže na Vendi, ja sam ga savetovala da mora da je povali, a on, duša jedna, kaže da neće jer bi onda izgubio od nje češkanje, maženje i sve ostalo ako bi to uradili. Verujte mi, njegovo neznanje i nerazumevanje mi je mnogo draže od znanja Ace Ilića, koji je sam od mene napravio žrtvu, pa me osuđivao zbog toga - priseća se bivša farmerka.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Dec 27, 2010 2:16 pm

Zorica najurila Vendi iz kafane!
    Folk pevačica izjavila da Vukelićevu više neće pustiti u svoj lokal!
    Zorica najurila Vendi iz kafane!
    Ponedeljak - 27.12.2010
    Narodna izreka „Hrani kuče da te ujede“ pokazala se kao tačna u slučaju pevačice Zorice Marković, koja je neposredno pre ulaska na „Farmu“ pomogla Vesni Vukelić Vendi, tako što je angažovala da peva u njenom restoranu „Hacijenda“, a zatim i preporučila da uđe u rijaliti šou.

Međutim, Markovićeva je veoma ljuta na Vendi zbog toga što je nijednom tokom boravka na farmi nije pozdravila, pa je u „Jutarnjem programu“ Televizije „Pink“ izjavila da Vukelićevu više neće pustiti ni da joj uđe u kafanu, a kamoli da tamo zapeva!
    Naime, kada je voditelj Vlada Stanojević upitao Zoricu da li gleda „Farmu“ i šta misli o Vukelićevoj, pevačica je otvorila dušu:
    Kada sam ja otvorila restoran, Vendi je bila u jednoj nezavidnoj materijalnoj situaciji. Ja sam je pozvala kod sebe u lokal da peva i radila je kod mene godinu dana. Mene su ljudi iz „Pinka“ zvali da uđem u „Farmu“, ali zbog posla nisam mogla da pristanem, pa sam im toplo preporučila Vendi, koja mi se tako odužila što me nikada tokom boravka u rijaliti šouu nije spomenula. Ni mene, ni orkestar „Lepeza“, sa kojim je radila godinu dana - rekla je ogorčeno folk pevačica.

Kada je Stanojević pokušao da ispegla stvar i opravda Vendi obrazlažući da je ona možda ipak pozdravila nju, ali da to nije emitovano, Zorica je kao oparena uzvratila:
    - Nema tu opravdanja! Ona se nijednog momenta nije setila orkestra i mene, a mi smo joj najviše pomogli. Vendi više nikada neće zapevati kod mene, niti doći u moju kafanu, ona je svoje otpevala - zaključila je razočarano pevačica.

Baki gađao Vendi đubrivom

U toku jučerašnjeg dana došlo je do svađe između Vendi i Bakija, koja se završila tako što je reper pevačicu gađao stajskim đubrivom! Naime, sve je počelo kada je Vesna stala u odbranu Ekrema, da on ne može da radi jer je slab, što je iznerviralo Đoganija. Potom je Baki uzeo stajsko đubrivo u ruku i gađao nekadašnju ljubavnicu! Na svu sreću, promašio ju je!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Dec 27, 2010 2:46 pm

Izbačeni Jasmina Ana i Li Men
    Sonja Vučićević - 27. 12. 2010.23:29h Komentari (0)

Prvi izbačeni finalisti napustili su Lisović, ali ne sa osmehom na licu. Ipak je 100000 evra bilo tako blizu, na samo tri dana od njih

Koliko god ne želeli da priznaju finalisti nikada nisu spremni za izlazak sa imanja. To je svakako i logična stvar jer toliko su dana proveli tamo da bi stvarno bilo glupo da žele da baš tada odu napolje a ne da odnesu 100000 evra kući.

Prvi finalisti koji su napustili imanje su Jasmina Ana i Li Men. Nisu baš bili spremni, iako je Ognjen rekao da se svi farmeri spakuju, a to se po Jasmini mnogo više videlo nego po Nikoli. U svakom slučaju, dovoljno su "preživeli"
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Dec 29, 2010 2:45 pm

Ekrem šiljio đoku!
    Jevrić više nije mogao da izdrži bez seksualnog odnosa
    Ekrem šiljio đoku!
    Četvrtak - 30.12.2010
    Nakon što je ispričao da su mu ženska stopala najveći fetiš, Gospoda Ekrem Jevrić konačno je to i dokazao!

Naime, Jevrić je preksinoć „obeležio“ svoju teritoriju na Lisoviću tako što je posle masiranja stopala Vesne Vukelić Vendi zavukao ruke ispod jorgana i šiljio, kako on kaže, svog „stojka“! Reče jednom prilikom Ekrem da on može da satima da radi one stvari, te je to i pokazao, jer ga je kamera snimala poduže dok je uživao u svom krevetu. Kad mu je ponestajalo želje, Jevrić je vadio ruku i dodirivao tabane Vukelićeve ne bi li opet bio „zapet kao puška“! Pevačica je spavala, tako da nije obraćala pažnju šta Gospoda radi, dok su ostali farmeri bili u trpezariji i nisu ni slutili da Ekrem konačno uživa po svojoj meri!

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Dec 29, 2010 2:46 pm

Vendi izbačena, Ekrem naricao!
    Vendi izbačena, Ekrem naricao!
    Četvrtak - 30.12.2010
    Vesna Vukelić Vendi i Bata Zdravković napustili su seosko imanje samo dan nakon velikog finala i okončanja borbe za 100.000 evra! U prvom preseku glasova, najmanju podršku publike imao je Bata, koji je napustio imanje u Lisoviću.

Nedugo potom, ponovo su sabrani glasovi publike i nedovoljan broj glasova za superfinale imala je Vendi. Njen izlazak je najviše pogodio Ekrema, koji je izjavio da ima osećaj „kao da mu jedno dete odlazi“. Jevrić je satima plakao i naricao zbog izlaska svoje simpatije i sve vreme grlio njene patike, koje su ostale u kući.
    U samu završnicu „Farme“ plasirali su se Marijan Rističević, Zorana Pavić, Jovana Pajić, Katarina Živković, Bane Janković i Ekrem Jevrić, i neko od njih će večeras napustiti šou bogatiji za 100.000 evra.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Dec 29, 2010 2:48 pm

Severina: Volim Srbina!
    Pop zvezda menjala hrvatskog konobara za srpskog milionera
    Severina: Volim Srbina!
    Četvrtak - 30.12.2010
    Da li zbog skorašnjeg izliva nežnosti predsednika Borisa Tadića, zbog globalne slabosti žena na milionere ili zbog iskrenih emocija koje je nemoguće sputati, tek hrvatska zvezda Severina Vučković opasno se zaljubila u Srbina, što je i sama priznala!

Pevačica je otvorila dušu i otkrila da je pet minuta nakon poznanstva sa domaćim tajkunom Milanom Popovićem znala da je reč o pravim emocijama! Naravno, odmah je prekinula dvoipogodišnju vezu sa riječkim ugostiteljem Slavkom Šainovićem i obelodanila da njeno srce pripada bogatom Srbinu.
    - Zaljubila sam se. Dogodilo se nedavno, spontano, kao što se takve stvari događaju - izjavila je Severina za hrvatsku „Gloriju“, a onda otkrila nakon koliko vremena je shvatila da nije posredi slučajan susret već duboke emocije.
    - Odmah kad sam ga upoznala ili pet minuta posle - rekla je Seve.

I Severinin menadžer Tomica Petrović dao je službenu izjavu da je njegova pulenka jednog izabranika zamenila drugim.
    - Istina je da je Severina u vezi s Milanom Popovićem i istina je da je prekinula sa Slavkom Šainovićem čim je shvatila da se zaljubila. Severina nikad nije mogla, niti bila u vezi s nekim, a da je volela drugoga - izjavio je on za hrvatske medije.

Negativne reakcije hrvatske javnosti

Vest da je Severina ostavila Hrvata zbog srpskog milionera uglavnom je dočekana na nož u tamošnjoj javnosti. Na sajtovima koji su preneli ovu vest pojavio se veliki broj mahom negativnih komentara, od onih poput „svaka ptica svome jatu leti“, do onih vulgarnijih, čiji sadržaj ne želimo ni da citiramo.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Danas u 8:47 am

Nazad na vrh Ići dole

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 27 od 27Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 25, 26, 27
     Similar topics
    -
    » IVAN GORAN KOVAČIĆ " JAMA "
    » "Veza" na jedno veče
    » ALEKSA ŠANTIĆ: " EMINA "