*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Nov 03, 2010 7:15 pm

Opet lezbo scene

Vendi i Kaća se ljubile u usta
    Otkako se vratila na Farmu, Živkovićka koristi svaku priliku da primeni novu taktiku, koju je imala prilike da razradi dok je bila „na slobodi“. Počela je da se žestoko razračunava sa Bakijem i Sanjom, ali i da koristi Jelenine cake muvajući se sa ženama! Tako je na žurki iz čista mira prvo pomazila Vesnu Vukelić po nosu. Onda je ova napućila usne, a Kaća je to shvatila kao poziv za poljubac. I dobro je shvatila. Samo Ekremu ništa jasno nije bilo jasno.

Vendi: Je l’ znaš ko se ovako ljubi? Onaj koji je peder. Ovako su se poljubila i dva pedera na Farmi.

Ekrem: Ona nikome ne da da je poljubi u usta. Ona je namber uan.
    Vendi: Nikome od muškaraca, ali meni se dala.

(G. D.)

Pijani farmeri nisu ni osetili zemljotres

Toliko su se zarakijali, da nisu imali pojma da je bio zemljotres.
    Njima se od alkohola sve vrtelo u kući. Žene su tresle grudima dok su igrale, pa bi muškim farmerima bilo svejedno i da se kuća ruši. Dok je skoro cela Srbija bila uznemirena zbog pomeranja tla, oni su flertovali i vatali se, pevali iz sveg glasa i ispijali žestinu.

Tri minuta pred zemljotres, u 1.55 časova, na Pinku su puštene reklame, a slika sa imanja vraćena je u 2.02. Svi su i dalje bili veseli i srećni, samo je Sanja u jednom trenutku pitala da li je neko nešto neobično osetio. Pogledali su je čudno i nastavili da piju.

(I. V.)
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Nov 05, 2010 1:31 pm

Goran Kovačević, muž Sanje Stojanović, sumnja da je pevačica unela pometnju:
    Katarina smešta Sanji seks s Bakijem!
    Subota - 06.11.2010
    Goran Kovačević, muž aktuelne farmerke Sanje Stojanović, tvrdi da žene na imanju u Lisoviću lupetaju da je njegova draga imala seks sa denserom Bakijem B3 i smatra da je moguće da je za sve kriva Katarina Živković.

Naime, Goran je siguran u svoju ženu i ima potpuno poverenje da ona nije ta koju je Baki kresnuo.

- Ja mojoj Sanji verujem i znam da to nije istina! To te žene lupetaju da je reč o udatoj osobi s četiri slova u imenu! Između Sanje i Bakija nema ništa i to je potpuna nebuloza. Videlo bi se to u njihovom ponašanju, a i ja znam da moja žena nije takva - rekao je za „Alo!“ Kovačević, koji dodaje da postoji mogućnost da je takvu informaciju unela i Katarina Živković.
    - Moguće je da je ona ispričala ženama na imanju da je Sanja imala seks sa Bakijem i da je zato počela takva priča među ostalim farmerima. Ali, opet mi nije jasno žbog čega se rade takve stvari! Ponavljam, moja Sanja to nije uradila i ja verujem u nju, a nekako mi je glupo da bilo koja žena na imanju pomisli da pred kamerama ima seks - završio je pevačicin muž.
    Inače, ukoliko su njegove sumnje opravdane, moguće je da je u pitanju Kaćina osveta Sanji jer je Goran Kovačević za „Alo!“ svojevremeno rekao da je malo falilo da opali Katarinu, što je pevačica nakon prvog izlaska s imanja oštro dematovala i rekla da vrlo lako može da im uništi brak.

- Njen muž i ja se jesmo dopisivali, ali nisam bila inicijator. On je dolazio na moje nastupe i slao mi poruke. Ne želim mnogo da pričam o tome jer ako hoću, mogu Sanji da rasturim brak i ona je toga svesna - rekla je mlada zvezda Granda“ neposredno pred ulazak na imanje u Lisoviću.

Jelena i Natalija prve otkrile Bakijevu tajnu!

Podsećanja radi, Natalija i Jelena su bile prvi detektivi koji su otkrili da žena koja je imala seks sa Bakijem udata i da njeno ime ima četiri slova. Naime, Natalija se javno pohvalila da tipuje ko je ta osoba, a onda su počela ispitivanja, tokom kojih je denserka ćutanjem odobravala svaki pogodak prilikom nagađanja ostalih. Tako su i došli do ovog saznanja, a pošto je Sanja jedina osoba koja odgovara opisu, jasno je na koga je mislila.

Začarani krug

Katarina
    Najpre je prihvatila Bakijevo udvaranje, a potom ga isprozivala jer je tvrdio da se ljubio s njom. Svojevremeno se dopisivala sa Sanjinim mužem.

Sanja
    Ne voli Kaću jer je svojevremeno sprečila da dođe do seksa između nje i njenog supruga Gorana.

Baki
    Pohvalio se da je imao seks na imanju, a s Katarinom je u lošim odnosima jer je nju uvredilo ono što je pričao o njoj.

Goran
    Dopisivao se s Katarinom, tvrdi da je ugovorio seks, zbog toga je imao sa njom medijski obračun, zbog kojeg mu se, smatra, sveti.

Exclamation prava ljigava smrdusa, kakvali ce biti kad ostari...... blesav
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 2:19 am

Goga na „Evrosongu“ sa starom kompozicijom
    Sekulićeva prijavila Slađaninu pesmu!!!
    Subota - 06.11.2010
    Od najavljenog učešča folk pevačice Goge Sekulić na „Evrosongu“ po svemu sudeći neće biti ništa jer je kompoziciju „No, no, no“ pre 25 godina otpevala rok pevačica Slađana Milošević.

Naime, Slađanina PR služba je ovim povodom hitno reagovala, slučaj je prijavila organizatorima švajcarskog takmičenja i kako propozicije nalažu, očekuje se diskvalifikacija Sekulićeve.
    - Mnogo sam mlađa od dotične osobe i ne sećam se njene pesme. Ne znam zašto neko krivi mene, ne snosi odgovornost izvođač, već onaj ko mu je dao tu pesmu. Onima kojima smeta moj uspeh želim da poručim da, ako ne prođem ove godine, sledeće ću sigurno proći. Pesmom sam prezadovoljna i sigurna da će biti veliki hit - rekla je Goga kada smo joj saopštili da je prijavljena zbog plagiranja.
    S druge strane, rok zvezda čija je pesma obrađena tvrdi da je nemoguće da Sekulićeva nije znala za njeno izvođenje pesme.

- Nije mi jasno kako nije čula pesmu, kada je jasno da je skinuta sa studijskog snimka, pošto je identično interpretirana. Pesma „No, no, no“ je javno izvođena 1985. Godine, i to u emisiji „Hit meseca“, kada sam te godine bila proglašena pevačicom godine, a pesma hitom godine. Autori su Aleksandar Radulović Futa i Marina Tucaković, a urađena je na engleskom jeziku.Prvobitno je bila namenjena kao tema za jedan kanadski film, ali je producent odustao i pesma se našla na nekoliko kompilacija, od kojih je prva „Metamorfoza“ u izdanju PGP RTS, objavljena 2002. godine - kaže Slađana.
    - Pretpostavljam da su Marina i Futa izgubili uvid u sve kompozicije i saradnike s kojima su radili dosad. Ne znam kako je došlo do ove zbrke, ali ona mora da se razreši između svih aktera - izjavila je Miloševićeva.

scratch eto pokazalo se ko je ta takozvana popularna pevacica Razz
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 2:59 pm

Boki 13 se sprema za farmu!
    Makedonski šoumen večeras ulazi na imanje u Lisoviću
    Boki 13 se sprema za farmu!
    Nedelja - 07.11.2010
    Makedonski šoumen Bojan Jovanovski, kako „Alo!“ ekskluzivno saznaje iz krugova bliskih produkciji, večeras ulazi u „Farmu“! Naime, Boki 13 je pre dva dana dobio poziv od produkcije da uđe u rijaliti i posle nekoliko sati pregovora odlučio da prihvati ponudu.

- Producenti su hteli da ubace još jednog takmičara i kao najpogodinijeg za pravljenje haosa na imanju odabrali su Bokija. Misle da će on vrlo lako isprovocirati neke učesnike i tako doprineti atraktivnosti rijalitija. Kada je potpisao ugovor, Jovanovski je bio zadovoljan ponudom koja mu je data i odmah počeo da pravi plan s kim će biti dobar, a kome će doći glave - rekao je za „Alo!“ izvor blizak produkciji.

Tragom ove informacije, naš fotograf je pratio Bokija 13, koji je dan pred ulazak na farmu celo po podne proveo u tržnom centru i opremio se novim krpicama koje će prošetati na najpoznatijem imanju u Srbiji. Sve vreme dok je kupovao, Makedonac je telefonirao, verovatno obaveštavajući saradnike da neko vreme neće biti prisutan. Dok je završavao tekuće obaveze, Jovanovski je ulazio iz jedne u drugu radnju i kupovao stvari koje će mu biti neophodne. Tako je među prvim stvarima koje je pazario bila zimska jakna, koja mu je svakako neophodna, s obzirom na to da se spremaju hladni dani. Osim toga, kupio je i brojne kreacije koje će prošatati imanjem, verovatno u večernjim satima jer će preko dana biti zauzet poslovima na imanju i neće moći mnogo da misli na modu.
    U želji da dobijemo potvrdu informacije, pozvali smo Bokija, koji nije potvrdio, ali ni demantovao naše saznanje.
    - Ne mogu da kažem ništa o svom eventualnom učešću u „Farmi“, a što se šopinga tiče, ne vidim da je tu nešto čudno. Pa bar sam ja poznat kao neko ko voli da kupuje garderobu - rekao je Jovanovski.

Iskusan u rijaliti programima

Podsećanja radi, Bojan je već učestvovao u rijaliti programu „Veliki brat VIP“ i tada se srpskoj javnosti predstavio prvi put. Učešćem u tom programu pobrao je mnoge simpatije, ali i izazvao osude i spekulacije, naročito zbog seksualnog opredeljenja.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 8:05 pm

HASAN: Vendi je štajguša i trandža!
    Bivši muž stao u odbranu folk pevačice Zlate Petrović
    HASAN: Vendi je štajguša i trandža!
    Nedelja - 07.11.2010
    Nakon što su se u petak farmerke Zlata Petrović i Vesna Vukelić posvađale „na krv i nož“, bivši farmer i nekadašnji bokser Hasan Dudić odlučio je da stane u odbranu majke svog sina i osuo paljbu po Vendi.

- Ma Vendi je obična štajguša i trandža! Samo sam čekao trenutak kada će da naskoči na Zlatu, koja je za nju instuticija. Ko nju svrstava među normanlne ljude, a kamoli kao neku VIP ličnost?! Ona ima, definitnivno, djagnozu neurodepresiva psihopata. Ta Vendi nije nikakav ni pevač, a ni riba, ona je transvestit običan, neopevana budala. Budem li se vratio na imanje, okupaću je i hladnom i toplom vodom - započinje priču Hasan, koji se priseća perioda od pre 14 godina kada ga je Vendi molila za posao.
    - Ja sam joj obezbedio da radi na jednom štandu za tadašnjih 50 maraka. Molila me je, jer su joj bile potrebne pare. Ne kažem da je loše ili sramota nemati, ali je ružno ponašati se ovako posle toga. Utripovala je da je neko i nešto, a čim se pogleda u ogledalo, shvati da je nula. Pa, dok je pokojni Novica Urošević bio živ, ona je znala do poslednjeg dinara da mu uzme iz džepa! Trošila je njegove pare samo tako. I bez obzira na sve to, nisam imao loše mišljenje o njoj. Čak i kad je dolazila u Šabac da peva na vašarima, ja sam mojim momcima govorio da povedu računa o njoj, da je niko ne dira, da joj joj se ne desi ništa loše. A ona je, u stvari, jedan cirkus od bića, pravi klovn i žena koja je u nekim sektama očigledno. Smrad koji smrdi na 100 kilometara, eto to je! Nju čak tamo gde peva ne zovu po nadimku koji ima, već je oslovljavaju kao šatorsko krilo - priča bivši bokser dodajući da je jednom umalo falilo da se fizički obračuna s njom.
    - Bilo je to u emsiji Draška Aćimovića. Počela je neku priču da je Zlata ovakva onakva. Meni je samo u jednom trenutku pukao film i rekao sam joj da ću je, ako ne prestane da ken*a po mojoj bivšoj ženi, puknuti pesnicom po tintari. Smirila se tad, ali očigledno samo na kratko - priseća se Dudić, koji se i dalje nalazi na lečenju na Vojno-medicinskoj akademiji zbog povišenog pritiska i bolova u grudima.

Peja me je navuko da pričam svašta

Hasan napominje da ga je i voditelj Zoran Pejić Peja razočarao.

- Voleo sam ga kao roda najrođenijeg. Za njega sam bio spreman da se pobijem, bacam ljude u Savu, a on me je tako navuko da na farmi kažem neke stvari koje nisam mislio. Čuo sam da ima dogovor sa jednom firmom da ih reklamira u rijalitiju, a zauzvrat će mesečno dobiti 3.000 evra i isto toliko glasova od njih, ali nema veze. Svako radi šta i kako hoće - kaže Hasan.

Pljuvačina
    Vendi: Kokoško, rat! Zlata: Krvi ću ti se napiti!

Pevačice i farmerke Zlata i Vendi zaratile su na farmi zbog Vesnine opaske upućene Petrovićevoj da nije normalno da svakog voli i sve zove „ljubavi“.
    -Ma ti ćeš meni da soliš koga ću i kako da zovem. Umukni i da te više nisam čula - siktala je bivša Hasanova žena.
    - Ma nemoj! Da nećeš možda da me uceniš suđenjem da ne bih rekla sve što mislim o tebi - odgovorila je Vendi, što je dodatno iznerviralo Zlatu.
    - E, sada ću krvi da ti se napijem - vikala je Zlata, što nije uplašilo prsatu farmerku, koja joj je uzvratila rečima:
    - E, sada ćeš da vidiš koga čačkaš, kokoško! Ako ćeš da ratuješ, sad ću da ti pokažem kako se ratuje!
    Da se stvar ne otrgne kontroli potrudilo se nekoliko farmera koji su se zatekli u središtu svađe i uspeli nekako da primiri razjarene farmerke.
    Inače, sukob između pevačica datira od pre nekoliko godina, kada je Vendi izjavila da se Zlata bavi crnom magijom.

Exclamation ona se posvadjala i sa svojim mozgom ... ako ga uopste imala...... blesav
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 9:11 pm

KARLEUŠA UŽIVO NAPISALA POSLEDNJU KOLUMNU (VIDEO)

(72) Send to friend Print Četvrtak, 4. Novembar, 2010.| Autor:

BEOGRAD - Prenos uživo pisanja kolumne Jelene Karleuše u redakciji Kurira je završen, a uskoro ćete na portalu moći da vidite video snimak u celosti.

Podsetimo, pop diva Jelena Karleuša danas u 13 časova u prostorijama redakcije Kurira napisala je svoju poslednju kolumnu uživo!

Ovaj događaj pratili su predstavnici štampanih i elektronskih medija, kako iz Srbije tako i iz zemalja u okruženju.

Čitaoci Kurira mogli su da prate ovaj događaj u direktnom prenosu na našem veb-portalu. Nažalost, zbog tehničkih mogućnosti bio je ograničen broj onih koji su mogli uživo da gledaju Karleušu .

Kurir je prenos organizovao u saradnji sa WEB televizijom - webtv.rs.

Kolumna Jelene Karleuše, koju je napisala, biće objavljena u štampanom izdanju Kurira u ponedeljak, 8. novembra.

Razz oh, napokon, pa ono sto je navodno sama i pisala je katastrofa....a sta bi tek citali da je sama pisala blesav Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 9:27 pm

MILAN KALINIĆ NAPUSTIO "SVE ZA LJUBAV"

(0) Send to friend Print Nedelja, 7. Novembar, 2010.| Autor: M. Videnović
    Milan Kalinić neće voditi emisiju koja se već pet godina prikazuje na TV Pink jer Goran Stamenković, vlasnik „Emoušna“, nije hteo da mu poveća platu

Para vrti gde ljubav neće! Milan Kalinić više neće voditi emisiju „Sve za ljubav“ jer nije uspeo da dobije povišicu. Kako je poslednjih meseci dinar znatno devalvirao, Milan je, s obzirom na to da je plaćen u domaćoj valuti, smatrao da bi trebalo da mu se poveća i plata za vođenje šeste sezone emisije „Sve za ljubav“. Ali, vlasnik produkcijske kuće „Emoušn“ Goran Stamenković nije delio njegovo mišljenje!

- Milan i Goran su se sastali neposredno pre početka snimanja emisije „Sve za ljubav“ i nisu se složili oko pojedinih stvari, pre svega oko novca. Kalinić je bio veoma besan što njegov dugogodišnji šef nema razumevanja za najpopularnijeg voditelja u svojoj firmi, koji je za prethodnih pet godina postao zaštitno lice emisije, pa je s tog sastanka otišao bez pozdrava - tvrdi naš izvor blizak produkciji.

U nameri da čujemo potvrdu ove informacije, pozvali smo prvo Milana, ali je on do
    zaključenja broja ostao nedostupan.

S druge strane, PR „Emoušna“ rekla nam je da popularni glumac i voditelj samo privremeno odsustvuje s radnog mesta.

- Milan ima dosta obaveza oko predstava, pa zbog toga ne vodi emisiju. Za dve nedelje se vraća - izjavila je Marina Kotevski.

A gledaoci ovog emotivnog rijalitija uskoro će se uveriti da li je ljubav zaista pobedila, ili su emocije prema novcu ipak bile jače.

Spojio bivše!

Pošto je Milan Kalinić otišao iz emisije „Sve za ljubav“, Goran Stamenković na njegovo mesto doveo je Anu Grubin, da pravi društvo Katarini Šišmanović. To i ne bi bilo toliko zanimljivo da Ana nije bivša Gošina supruga, a Katarina bivša devojka.
    Ana je s vlasnikom „Emoušna“ bila u braku, iz kojeg imaju ćerkicu Ivu. Čim je Ana dobila status bivše, na scenu je stupila Katarina, ali veza nije dugo potrajala. Obe dame su sada srećno udate.
    Gošo, Gošo, šta ti čekaš?

scratch kako li je prezivljavao do sad sa "malom" platom scratch
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 06, 2010 10:18 pm

Eva Ras: Muža sam ubila seksom
    Zvezde - Domaćica | SrbijaNet | 22 oktobar 2010

Eva Ras ne prestaje da priča o seksu, štaviše njene izjave su sve šokantnije. Poslednja u nizu koja je privukla veliku pažnju farmera i gledalaca, bila je Evina konstatacija da je seksom ubila svog muža, slikara Radomira Stevića Rasa.

Marjanu Rističeviću, Jasmini Ani i Vendi glumica je ispričala da je pre 28 godina ostala udovica nakon što je cele noći vodila ljubav sa mužem.

„Celo veče smo se je..li, ali bez prestanka, da bih ja ujutru otišla za Novi Sad, a Ras je ostao kući i umro! Vodili smo ljubav satima jer smo znali da se nećemo videti nekoliko dana i morali smo da nadoknadimo unapred. Meni su dan kasnije saopštili da sam udovica i da je Ras preminuo. Bože, pitala sam se kako ću preživeti! Pa ja sam kriva, ubila sam ga! Bio je previše umoran nakon seksa i zbog toga je umro! Godinama su me ubeđivali da se to nije desilo zbog toga što smo se je..li celu noć i kako to nema veze s mozgom, ali nisam verovala,“ ispričala je glumica, dodavši da je kao mlada ’mnogo volela da se pari’ i da je za to ’iskoristila svaki trenutak’.

Njena priča šokirala je troje farmera, ali je Vendi zaključila da joj je priča neverovatna i da sumnja kako je Ras preminuo od previše seksa. Vendi doduše nije rekla da li veruje Evinoj tvrdnji da i dalje ima udvarače.

„I dalje i ma idiota koji se muvaju oko mene, ali ja im kažem samo: „Idi bre u pi*ku materinu, ja sam bespolno biće! Odjebi, bre, od mene!“,“ pohvalila se Eva folkerki.

scratch steta sto od silnih gluposti koje je pricala na Farmi od "pametnog" sto je rekla ostalo je samo par slova balon
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 07, 2010 9:40 pm

Irena izbačena sa Farme, stigao Baki
    08.11.2010. - 00:57
    Iako Ekrem ni jednom nije odgovorio na postavljenja pitanja u duelu na farmi, uspeo je da ostane na imanju u Lisoviću, dok je svoje stvari morala da spakuje manekenka Irena...

GLASOVI - Za Ekrema je glasalao čak 48 odsto gledalaca koji su poslali SMS poruke, dok je Bane bio “najpametniji”. U isto vreme na Farmu je u pompeznom stilu stigao Boki 13 kao novi stanar i odmah je uspeo da se zameri Marijanu.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 07, 2010 10:34 pm

Pevačicu posle „Farme“ čeka povratak u staro jato
    Saša vraća Zlatu u „Grand“!
    Ponedeljak - 08.11.2010
    Prvi čovek „Grand produkcije“ Saša Popović odlučio je da skine embargo sa svoje nekadašnje devojke i koleginice Zlate Petrović i posle pauze od tri godine ponovo je vrati u svoju izdavačku kuću.

Naime, kako „Alo!“ saznaje od dobro obaveštenih izvora, direktor najjače diskografske kuće u regionu je ovakvu odluku doneo zbog i više nego zadovoljavajućeg pevačicinog ponašanja na imanju u Lisoviću.
    - Saša pomno prati „Farmu“ i bio je prijatno iznenađen Zlatinim ponašanjem na imanju. Sviđa mu se kakav odnos ima s ostalim farmerima, tako da je odlučio da joj ponudi da se vrati u „Grand“ kada bude napustila rijaliti šou - započinje priču naš izvor, dodajući da Popović ovakvu odluku nije doneo preko noći.
    - Iako je mislio da će Petrovićeva, verovatno, pod dejstvom alkohola prezentovati „onu Zlatu“ koja voli da se skida, pokazuje grudi i slično, to se nije desilo, što je Saleta dodatno podstaklo da pevačicu vrati u svoju kuću, odakle ju je svojevremeno izbacio zbog njenog neprimerenog ponašanja - rekao nam je izvor blizak „Grandu“.

Podsećanja radi, Zlata i Saša su prekinuli saradnju pre tri godine, kada je u jednom tabloidu objavljena fotografija na kojoj su se videle pevačicine grudi u punom sjaju, što je Saši bilo dovoljno da prekine saradnju sa njom. Ipak, to nije bio jedini razlog zbog kojeg je Zlata izletela iz „Granda“ jer je i pre toga Petrovićeva imala još jedan kritičan izlet u javnosti, i to kada je u polupijanom stanju piškila pored automobila na nekom događaju, što joj je direktor tada progledao kroz prste.

Popovićev period pomirenja

Da je Saša Popović odlučio da zakopa ratnu sekiru sa dosta svojih nekadašnjih pevača pokazuje i najnoviji Zlatin primer, dok je skoro godinu dana pre nje svoju povratniču kartu dobila i pevačica Nada Topčagić, koja je bila u konfliktu s Popovićem. Zeleno svetlo za pojavljivanje na „Grandovoj“ sceni nedavno je dobila i Neda Ukraden, koja je izbačena iz „Granda“ nakon što je svojevremeno pljuvala po „Grand festivalu“.

Pomirenje bivših ljubavnika

Pet godina nakon razvoda od Hasana Dudića, Zlata je počela da se zabavlja sa Sašom Popovićem, s kojim je bila pune dve godine u idiličnoj vezi. Kako je i sama u nekoliko navrata izjavila, to joj je bila jedna od najlepših veza. Ipak, iako su mnogi to očekivali, ova veza se nije završila brakom, ali su ostali u dobrim odnosima. svirka svirka svirka svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Nov 10, 2010 12:09 am

Karte za Balaševića u Osijeku planule za dva sata
    N. Džodan | 10. 11. 2010. - 10:12h | Komentara: 5

Ulaznice za koncert i film Đorđa Balalevića u Osijeku rasprodate su za manje od dva sata nakon što su u utorak ujutro puštene u prodaju.

Za jednog od najpopularnijih domaćih kantautora prodato je 6.500 karata, a interesovanje za ulaznicama nije prestalo tokom čitavog dana.

Ovo je kažu prvi put u istoriji tamošnje nove sale “Gradski vrt” da su rasprodate sve ulaznice.

Balašević će u Osijeku premijerno prikazati svoj rediteljski debi “Kao rani mraz” 27. novembra, a dan kasnije Đole i “Panonska mornarica” održaće i veliki koncert.

Zbog ogromnog interesovanja, trenutno se razmatra mogućnost da se organizije još jedan nastup kako bi svi koji nisu uspeli da kupe karte ipak mogli da uživaju u Đoletovim pesmama.

Posle Osijeka, isti program će biti održan u Splitu 10 i 11. decembra, a zatim u Zagrebu 18 i 19. decembra.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Nov 10, 2010 7:31 pm

Pevač nasrnuo na farmerku i tražio seks u poljskom WC-u
    Ekrem: Vendi, volim kad imaš menzis!
    Četvrtak - 11.11.2010
    Ekrema Jevrića, internet zvezdu i supruga gospođe Igbale, od razvoda višedecenijskog braka spasli su „oni dani“ Vesne Vukelić.

Napaljeni Jevrić je, naime, kada mu je alkohol pojačao apstinencijalnu krizu, tokom žurke u utorak veče po svaku cenu tražio seks od Vendi, pa je čak pristao i na to da se njihov odnos završi krvavo.
    - Vendi, ajmo u WC! Ajde, ajde - ponavljao je Ekrem dok je mesio dojke Vukelićevoj, ali ga je pevačica iskulirala u nekoliko navrata.
    - Ekreme, imam menstruaciju - pravdala se Vendi kroz osmeh.

- Znam, znam, ja volim menstruaciju, ne smeta mi - govorio je Jevrić gledajući da li ga kamere snimaju.
    Kada je posle izvesnog vremena ukapirao da će proći „suva ku*ca i mokrih opanaka“, Ekrem se zadovoljio vatačinom i trljanjem o Vukelićevu, koja se nije bunila, čak ni onda kada joj je zavukao ruku pod suknju. Naprotiv, dobro se potrudila da ga dodatno napali tako što mu se natrtila i trljala o međunožje. Ostatak ukućana dobro se zabavljao gledajući zahvate koje je pokazivao Jevrić, a zabavu je pokvario makedonski šoumen Boki 13. Naime, kada je Jevrić seo pored njega da se odmori od „rvanja“ sa Vesnom, Jovanovski mu je rekao da ga napolju čeka razvod.
    - Zvala je tvoja supruga zadrugu malopre i rekla da ti prenesu da je već podnela zahtev za razvod braka. Idi kod njih, pitaj ih i reći će ti sve. Ako ne odeš, doći će oni da ti predaju zahtev za razvod, vidi ona šta ti radiš - govorio je Bojan Jovanovski, na šta se Ekrem ekspresno otreznio, ali ipak uspeo da odreaguje krajnje smireno.
    - Ja se ne bojim moje žene, zna ona ko sam ja. Mora da zna da su ovo igre, mora da joj neko kaže - pravdao se tvorac hita „Kuća pos‘o“, koji je ipak, posle ovoga, odustao od jurnjave za Vesninom suknjom.

Jevrić: Zaljubio sam se!

Podsećanja radi, pre dvadesetak dana, Ekrem Jevrić je doživeo prvo erotsko iskustvo na farmi, kada je Vesnu Vukelić pipao po intimnim delovima tela. Tada mu se toliko svidela igrarija da je izjavio da je zaljubljen u nju.
    - Je li, bre, Ekreme, kako bi ti počeo radnju sa mnom?- pitala ga je pevačica.
    - Prvo bih počeo sa masažom, pa bih te poljubio - rekao je pevač, pa se brže-bolje predomislio.
    - Nemam ja vremena za masažu, prešao bih odmah na stvar - zaključio je Jevrić, a onda se u toku noći raznežio i emocije javno priznao.
    - Zaljubio sam se u Vendi! Ljudi, stvar je ozbiljna - rekao je Jevrić. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sre Nov 10, 2010 9:04 pm

Jelenu Stožinić izvređali seljaci na pijaci:
    Nabij tu kobasicu u p***u!!!
    Četvrtak - 11.11.2010
    Meštani Barajeva, očigledno zabrinuti za seksualni život Jelene Stožinić, poručili su joj da svoje nagone zadovolji mesnim prerađevinama!

- Uzmi i nabij sebi tu kobasicu u pi*ku - dovikivali su ljudi iz mase u terenutku dok je manekenka, u funkciji gazdarice, tokom nabavke razgledala proizvode od mesa na pijaci.
    Da ne bi ostali nedorečeni, pojedinci su dobacivali da joj preporuku daju jer je „ispušila kod Baneta, pa je poslednjih mesec dana nervozna zbog nedostatka seksa“.
    No, ovo nisu bile jedine uvrede koje je dobila od strane posmatrača, ljutih jer je za sluge stavila Zoranu i Peju.

- Skote jedan! Roditelji iz kuće ne smeju da ti izađu - dobacivali su ljudi sa pijace, dok su sluge dobile veliki aplauz i podršku. Ljudi koji su došli da podrže Peju i Zoranu zahtevali su da im Jelena peva, kako bi zaradila potrebne namirnice. Pošto je ona to odbila, gnev okupljenih postao je još veći.
    - Nosorogu jedan, pazi da ne probušiš sokove tim šiljkom. Prostitutko, ko je tebe stavio da budeš manekenka, kravo kreštava - vikali su seljaci, na šta je manekenka uspela da održi prisebnost, te im je odgovorila aplauzom.
    Da je ogorčenost na novu gazdaricu među ljudima koji su se okupili velika, moglo se videti i po tome što su joj dobacivali u trenutku kada je Zorana, da bi dobili šampone, sapune i kreme, dobila zadatak da imitira svoju „najbolju drugaricu“ Vendi.
    - Reci svojoj učiteljici da, čim izađe sa farme, ima da je ošišamo do glave! Iste ste Vendi i ti, sramote! - besnela je masa, koja je nastavila da psuje sve dok se ovonedeljna gazdarica nije izgubila iz vidokruga.

Jelena: Ne dotiču me babe bez zuba!

Stožinićevu pljuvačine koju su po njoj osule žene na pijaci nisu mnogo dotakle, te je po povratku na imanje rekla da krezave babe ne mogu da je povrede.
    - Sve mi je jasno ko su te babe i šta su one. Ma ne dotiču me! Ako neko nema nijedan zub u glavi, kao što ove nisu imale, dovoljno mi govori kakvi su to ljudi. Ne mogu oni meni da sole pamet, a ja znam ko je njih poslao - rekla je manekenka.

clap eee, devojko, jadni oni koji su te hranili a nisu ti malo pameti dali.... bilo bi lepo da pogledas sve unazad kako si se ponasala.... bic geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Nov 11, 2010 7:45 pm

Folk diva odgovorila “telohraniteljima” predsednika Srbije
    Seka: Ne brini, Tadiću, štite te „zemunci“!
    Petak - 12.11.2010
    Predsednik Srbije Boris Tadić je uspeo da u jednoj osobi ujedini telohranitelje koji čuvaju njegovu bezbednost i službu za odnose sa javnošću koja u njegovo ime daje izjave!

Ovo je utisak koji je folk zvezda Seka Aleksić stekla nakon što su ovih dana po medijima počeli da se javljaju ljudi koje reaguju na njenu prozivku upućenu „prvom među jednakim građanima Srbije“. Među tim, kako ih ona sama naziva „braniocima“, njenu pažnju posebno je privukla osoba koju naziva „mala Zemunka“, za koju smatra da je poslednja koja bi sebi trebalo da daje za pravo da osuđuje tuđe postupke.
    - Baš je to tužno kad osoba koja je spiskala sav novac na lažne torbice i štikle sebi pravi reklamu na grbači ljudi koji su ostali bez krova nad glavom. Umesto da pomogne u nevolji, „mala Zemunka“ se bavi mojim „šatorom“. Mada, znam da mi i na njemu zavidi, ona, večita beskućnica. „Mala Zemunka“ bi, vidim, da brani „nejakog“ Tadića od mene! Mašala, ispade da je jedna pevaljka opasnija od kriminalnog klana. Bez brige, predsedniče, opasnost je prošla, sad ste u sigurnim rukama. Zemunskim. Pošto ja, glupa Bosanka, s klanovima loše stojim, ostaću tamo gde jesam. Pod šatorom, na šleperu, gde god se osećam čovekom, gde god mogu nekom da pomognem. Glasom ili crepom, svejedno. Šta da radim, nisam ja kriva što nekim ljudima bog nije dao ovo prvo, a ove druge ošinuo po glavi. S trajnim posledicama.
    I za kraj... Jednom je neko pametniji od mene rekao:“Kada bi čovek zastao kraj svakog plota i bacio kamen na kuče koje laje iza ograde, nikada ne bi stigao gde se uputio“ - izjavila je Seka za naš list.

Neki pomažu, drugi paradiraju!

Za malobrojne, neupućene čitaoce, čitava medijska prašina podigla se nakon što je Aleksićeva dopremila šlepere sa humanitarnom pomoći u Kraljevo i prozvala predsednika Borisa Tadića da ne čini dovoljno za ugrožene.

- Predsednik Tadić je dokazao da stremi evropskim integracijama pa je svesrdno pomogao održavanje gej parade u Beogradu, ali mislim da bi sada bio red da podrži i sve one koji imaju većih životnih problema od paradiranja. I ti ljudi su ponosni, pa ne kukaju da su im životna prava ugrožena, a pomoć im je neophodna - izjavila je Seka za „Alo!“, što je izazvalo ogromnu medijsku pažnju.

Ljubiša Simović, gradonačelnik Kraljeva, tvrdi:
    JK nije dala milion!

Uprkos tvrdnjama pojedinih javnih ličnosti kako su se otvorile i finansijski pomogle građanima Kraljeva, prvi čovek ovog grada Ljubiša Simović kaže za „Alo!“ da je do sada zabeležena jedino donacija Ace Lukasa od 100.000 dinara i da do sada nijedan veći iznos nije evidentiran:
    - Stotine i stotine donatora pomoglo je našem gradu. U ovom trenutku, mogu samo da kažem da su to donacije u prehrani, građevinskom materijalu, raznoraznim potrepštinama i finansijskim sredstvima. Od javnih ličnosti, jedino je bila Seka Aleksić, koja je preko svog fonda dopremila pomoć. Takođe, Aca Lukas uplatio je na naš račun 100.000 dinara i tu se završava spisak poznatih donatora - kaže gradonačeklnik, a na naše konkretno pitanje da li je Jelena Karleuša, kako se priča, uplatila milion dinara, on odgovara:
    - Takav slučaj nije zabeležen. Ne znam odakle te informacije. Čak i da je anonimno uplatila taj iznos, a nije, verujte mi, to bi do sada bilo evidentirano - zaključuje Simović.
    Povodom izjave gradonačelnika Kraljeva oglasila se i Jelena Karleuša slećećom izjavom:
    - To je vrlo ružno, ako je izjavio. Svoju humanost ne dokazujem u novinama i pred kamerama, tako da o toj temi neću više komentarisati.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Nov 11, 2010 7:46 pm

Pijana pevačica provela noć u policiji
    Ana napala policajca!
    Petak - 12.11.2010
    Pevačica Ana Nikolić privedena je zbog vožnje u pijanom stanju i vređanja policajaca koji su je zaustavili, nakon čega je provela noć u pritvorskoj jedinici policijske stanice u Rakovici na trežnjenju!

Kako „Alo!“ saznaje u policiji, pop zvezda je, nakon što je „naduvala“ 2,03 promila alkohola, nasrnula na policajce preteći „da će ona da im skine uniformu i da im obećava da će da završe na Kosovu!“
    - Saobraćajna patrola zaustavila je „mercedes ML“, za čijim volanom je bila Nikolićeva, na raskrsnici ulice Aleksandra Karađorđevića i Bulevara vojvode Putnika. Dala je isprave ne praveći problem, ali kada su je zamolili da uradi alko-test, poludela je i počela da viče i preti svojim vezama. Pošto je naduvala 2,03 promila, odvezena je oko 4 ujutru u stanicu u Rakovici da bi se otreznila, a puštena je juče oko 15.30 - rekao nam je dobro obavešteni izvor iz policije.
    Protiv Nikolićeve je napisana prijava zbog vožnje u pijanom stanju, ali je sačinjena i službena beleška o vređanju policajaca. - Kada je shvatila da je vrag odneo šalu, Ana je promenila ploču. Sa uvreda je prešla na molbe, te je tako tražila razumevanje od policije jer je, kako je rekla, „našla dečka u krevetu s drugom“. No, to joj nije mnogo pomoglo - zaključuje naš izvor.

Iako je bio sa njom u automobilu, protiv pevačicinog brata Marka policija nije podnela nikakvu prijavu. Sama Ana pak u izjavi koju je dala tvrdi da je upravo on bio za volanom.
    - Vraćali smo se iz Požarevca, gde smo snimali spot za pesmu „Džukelo“, a na snimanju smo se opustili i popili više nego inače. Policija je zaustavila Marka, koji je bio pod dejstvom alkohola, i napisala mu prijavu. Nakon što sam na pomalo nespretan način poručila policajcu da ga ne privodi, završili smo u stanici. Dobro sam i sve je u redu. Ma nije se desilo ništa strašno, pa svi smo živi ljudi - rekla je Ana za „Blic“.
    Podsećanja radi, ovo nije njeno prvo privođenje u policijsku stanicu jer je pre tri godine uhapšena zato što je bežala od policijskog automobila, a sve to sa obrazloženjem da je mislila da je skrivena kamera.
    drinks drinks drinks drinks
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Nov 11, 2010 8:11 pm

Siniša Medić krivi gazdaricu za Zoraninu bolest:
    Jelena je izazvala Zoranin odliv!!!
    Petak - 12.11.2010
    Nakon što je pevačica Zorana Pavić prilikom povratka s pijace dobila odliv i strašne bolove i zatražila pomoć lekara, njen prijatelj Siniša Medić smatra da je za to kriv konflikt s Jelenom Stožinić.

- Zorani se sve nakupilo, a kulminiralo je sukobom s Jelenom. Tamo su već 60 dana, tako da se, nažalost, ovako nešto i očekivalo. Ona nije konfliktna ličnost, ali to ne znači da nema dušu, osećanja i da je neke stvari ne bole. Dosta stvari je na imanju povredilo, uvredilo, a vrhunac je bio odlazak na pijacu i prepirka s gazdaricom. Zorana nije kriva za to što se desilo manekenki s onim ljudima. Niko ne može da utiče na to kako će neko da iskaže ljubav i podršku - rekao je za naš list pevačicin drug.
    Naime, iako se nakon dolaska s pijace Zorana Pavić ceo sat zadržala kod lekara, ovonedeljna gazdarica rekla je da sumnja u njenu bolest.
    - Nisam sigurna u Zoraninu bolest. Lako može da se desi da ljudi nekada hoće da naprave žrtve od sebe - rekla je Jelena, iako je znala da je Pavićeva morala da ode kod lekara.

- Imala sam strašan odliv i baš sam se ulašila. Pogotovo jer sam imala bolest koja je povezana s tim, a Jelena više nema stav, ona je bezobrazna! Menja društvo na svakih petnaest dana - izjavila je Zorana.
    Kada je pevačica završila pregled kog lekara, bila je smirenija, ali joj je strogo zabranjen veliki fizički napor.
    Podsećanja radi, Zorana Pavić je pre oko godinu dana imala pravu životnu dramu, kada joj je konstatovan rak grlića materice. Pevačica je tada morala dva puta da se podvrgne operativnom zahvatu jer maligne ćelije nisu bile odstranjene u potpunosti.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Nov 12, 2010 7:21 pm

VIDEO DOKAZ: Zorana Pavic nije lagala, ragbisti jesu iz Zvecanske!

Autor: Opera17 l Friday, 12 November 2010 Share131

Da slika, ovaj put snimak, govori više od hiljadu reči pokazuje i ovaj slučaj. Ragbisti koji su bili na pijaci jesu iz Zvečanske, a ne Partizana kako je iznela Jelena na sastanku na Farmi.

U sredu ujutru na pijaci u Lisoviću bilo je više nego napeto i burno, a posle nekoliko sati nastala je velika frka na imanju.

Činjenice su da je:

Jelena izvređana na pijaci,
    Zorana dobila odliv i posetila lekara,
    Održan porodični sastanak na kojem je došlo do burnih svađa,
    Jelena se posvađala sa Zoranom i Pejom…

Pop pevačicu Zoranu Pavić gazdarica je napala na sastanku i rekla da ne može da veruje kako Zorana nije stala u njenu odbranu nego je navodno podržavala ljude koji su gazdaricu vređali.

Zorana je smireno izjavila i objasnila farmerima da ne može ona nekoga da brani, a pri tom su svi ćutali dok je kraljica vašara Vesna Vukelić Vendi napadala i vređala Zoranu.

Takođe, Jelena je u nekoliko navrata spominjala kako su na pijaci bili ragbisti Partizana, na šta je Zorana rekla da obrati pažnju jer se ne radi o Partizanu i da pazi da je neko ne tuži zbog zloupotrebe kluba.

Marjan je takođe istakao, kako pre nekoliko dana, tako i sinoć, da je navijač Partizana i kako ne podržava što su došli ragbisti da brane Peju i Zoranu, a prozivaju Jelenu, Vendi, njega i Borka.

Pevačica Zorana Pavić juče je objasnila da se ne radi o partizanovcima niti ragbistima iz pomenutog kluba, već o ragbistima iz Zvečanske, da su to deca bez roditelja koji se bave tim sportom.

Neki od famera optužili su je da hvata s tim izjavama na patetiku i da se izvlači, no očigledan dokaz je pred vama:

Opera17 donosi vam snimak s koncerta popularne Zorane na kojem ona pozdravlja šampione, državne prvake u ragbiju, decu iz Zvečanske ulice koji su bili na koncertu.

Uostalom, prosudite samo ko je iskren, a ko ne…
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Nov 12, 2010 7:24 pm

Novembar 12, 2010 l www.opera-17.com l Autor: Opera1

clap clap svirka svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Nov 12, 2010 8:08 pm

Drama na Farmi!
    ZORANA U KRITIČNOM STANJU!

(1) Send to friend Print Subota, 13. Novembar, 2010.| Autor:
    Pevačici stres na Farmi ozbiljno narušio zdravlje, a analize pokazale simptome koje je imala i kad je obolela od raka grlića materice

Lekari su svakodnevno uz Zoranu.
    Pevačici je ozbiljno narušeno zdravlje zbog konstantnog stresa koji doživljava na Farmi.

- Boravak u Lisoviću veoma loše utiče na Zoranu. Ona u poslednje vreme ima velikih zdravstvenih problema, naročito posle onoga kada ju je Vendi žestoko napala i izvređala. Stres je narušio hormonski disbalans u njenom organizmu, što joj je pre nešto više od dve godine izazvalo rak grlića materice. Tada se uspešno izlečila, a sada se intenzivno prate sve promene. Lekarska ekipa dolazi na imanje, a kad je potrebno, odvoze je i u ambulantu u Barajevo - naglašava naš izvor blizak produkciji popularnog rijalitija.

On dodaje da će, ukoliko lekari budu procenili da joj je potrebna hospitalizacija, pevačica istog trenutka napustiti šou i da po ugovoru neće snositi nikakve posledice.
    Zoranin prijatelj i portparol Siniša Medić uveren je da će se sve završiti najbolje moguće.

- Nismo dobili nikakvu informaciju od produkcije. Nadamo se da će sve biti u redu, a ako slučajno ne bude, verujemo da će produkcija postupiti po svim pravilima. Mi Zorani pružamo veliku podršku i nadamo se da nije ništa ozbiljno - naglasio je Medić u ime svih pevačicinih drugova i fanova.
    afro Izdrzi Zorana zaljubljeni
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Nov 13, 2010 8:04 pm

Oglasili se Zoranini rvači!
    Nedelja - 14.11.2010
    Povodom optužbi koje je na njihov račun iznela Jelena Stožinić, oglasio se i Rvački klub Partizan svojim saopštenjem.

Naime, ona je optužila da su, prema Zoraninom nalogu, oni došli na pijacu da bi je provocirali. Povodom toga, oni su poslali saopštenje RTV „Pink“, a potpisao ga je Rajko Baltić, direktor kluba. Osim što traže izvinjenje od svih umešanih aktera, zahtevaju i da se ubuduće ime njihovog kluba izbegava u ovakvom kontekstu.
    - Krajnje odgovorno tvrdimo da nijedan član našeg kluba, nijedan sportista, nisu bili prisutni na pomenutom događaju. Bacanje ljage na naš klub, poređenje sa huliganima i uličarima,izuzetno je neprimereno i drsko, i to u trenutku kada je Rvački klub Partizan ponovo postigao izvanredan sportski međunarodni uspeh. Kao što smo ponosni na naše momke, tako smo ponosni i na našu Zoranu, počasnu predsednicu Skupštine Rvačkog kluba Partizan - stoji, između ostalog, u njihovom saopštenju.

geek Jelena i njene lazi... prljav jezik ima da prljaviji ne moze biti.. geek
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 14, 2010 8:30 pm

NEUZVRAĆENA LJUBAV BOKI ŽELI GOLOG BATU!
    Ponedeljak, 15. Novembar, 2010.

Boki je totalno odlepio za Batom. Na sve načine pokušavao je da ga privoli da mu otvori vrata od kupatila i dozvoli mu da ga gleda golog dok se kupa. Ali, pevač je dobro zaključao bravu i nije mu padalo na pamet da mu usliši želju. Emocije makedonskog transvestita prema Zdravkoviću svakoga dana sve više se rasplamsavaju. Kurir je već pisao da mu se ovaj svideo čim je ušao Boki ušao na Farmu: „Rekao sam mu da ima mesa na njemu. Nekako je privlačan i intrigantan u isto vreme. On je jedini muškarac među njima“. Na ovu izjavu Batina supruga Tanja se samo nasmejala i prokomentarisala kako se nameračio na pogrešnog. Ali to Bojanu Jovanovskom ne smeta da bude uporan. Lupao je na vrata kupatila...

Bata: Zauzeto, kupa se Batoni.
    Boki: A, šta radiš?
    Bata: Kupam se.
    Boki: Kako?
    Bata: Pa, u buretu.
    Boki: Jesi li go?
    Bata: Pa, jedino ako se obučen kupam.
    Boki je tad pokušao da na sve načine otvori vrata. Činilo se da će svakog trena provaliti unutra.
    Bata: Brzo ću, za koji minut.
    Boki: Je l’ ti treba pomoć?
    Bata: Ne treba, hvala!
    Boki: Dobro, samo pitam.
    A onda mu se oteo uzdah razočaranja. Snuždio se i otišao u kuhinju.

Magarici ofarbali kopita u roze

Farmeri nastavljaju da maltretiraju životinje.
    Ovoga puta neko je magarici ofarbao kopita u roze! Ne zna se ko, ali je umesto osudu to izazvalo oduševljenje kod Natalije i Jovane.
    Natalija: Jesi znala da je Oki žensko, a ne muško?
    Jovana: Da, odmah sam videla da ima vime.
    Natalija: Haha, a jesi li primetila da ima roze lak na kopitama? Baš nam je fensi magare.
    Da životinje mogu da pričaju, svašta bi im rekle!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 14, 2010 8:35 pm

Uzbuna na Farmi - Zaraza se širi!
    I VENDI SE OŠUGALA!

Ponedeljak, 15. Novembar, 2010.
    Nakon što je Bata otkrio da se Bane zarazio, iste simptome počela da pokazuje i Vesna Vukelić. Neprestano se češe, a ruke često zavlači i u gaće

Ne češe se samo Bane. I Vendi se ošugala! Nekim farmerima higijena nije jača strana, pa ne čudi što sve češće gledamo kako se drapaju noktima pokušavajući da ublaže svrab. Bata je prvo Cobetu otkrio da maneken boluje od zarazne bolesti i posavetovao ga da mu više ne daje svoje majice. A onda je i Vesna Vukelić počela da pokazuje simptome oboljenja. Izgleda da ona nikako ne uspeva da pronađe vremena da se okupa kao čovek, ali je zato u svakom trenu spremna da se dezinfikuje alkoholom. I to u popriličnim količinama. Međutim, biće da joj niko nije objasnio da ne pomaže ako samo naliva u sebe.

Kamera je uhvatila Vendi kako se češe po stomaku i leđima dok je pričala sa Marjanom i Jasminom. A onda je usledio nimalo prijatan kadar. Režija je pratila njenu šaku, koja je najednom nestala u trenerci. Samo se videlo da ju je intenzivno pomera gore-dole. Poza joj nije baš odgovarala, pa se malo iskosila ne bi li uspela da dopre do svakog dela svoje zadnjice. A kada se dobrano iščešala, otišla je u kuhinju da nešto čalabrcne.

Treba li napomenuti da nije oprala prste?!

scratch Koliko sam gledala ni jednom je nisam videla da se okupala... nije ni cudo ako je sugava... hahaha hahaha
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 14, 2010 8:38 pm

Zaraza na Farmi!
    BATA: BANE SE OŠUGAO!

Nedelja, 14. Novembar, 2010.
    Zdravković savetovao Cobeta da menekenu više ne daje majice jer ovaj boluje od teške zarazne bolesti
    [img][/img]

Šuga na imanju u Lisoviću!
    Uslovi u kojima farmeri žive, pacovi koji im grickaju hranu i šetkaju po kući i slabo održavanje lične higijene doveli su do toga da se na Farmi pojavi teško zarazno oboljenje. Panika već hvata pojedine učesnike u popularnom rijalitiju.

Nije im nimalo svejedno što se po ceo dan češu, pogotovo noću kada je svrab najintenzivniji i kada ne možeš oka da sklopiš od drapanja! Počeli su da vode računa o tome kome se približavaju, a Bata je već apostrofirao Baneta kao zaraženu osobu!

Zdravković je upozorio Cobeta da ne razmenjuje garderobu sa manekenom, ako ne želi da se ošuga. Međutim, njegovom sagovorniku nije baš najjasnije bilo o čemu mu ovaj govori.

Bata: Lepo sam ti rekao da mu ne daješ da nosi tvoju majicu. Zar ne vidiš da se ošugao?! Sve mu neke ogromne bubuljice izlaze po telu! Hoćeš da se i tebi to desi?!
    Cobe: Ali majica je oprana.

Bata: Ma, kako ovde može da bude oprana! Ne može nikad da se opere kako treba. Samo ti dobronamerno kažem da se paziš.
    Nakon ovog razgovora, Cobe se zabrinuo za svoje zdravlje i otišao zamišljen ka kući.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Nov 14, 2010 8:43 pm

DANIJELIN BRAT PRETI ERI BATINAMA!

Nedelja, 14. Novembar, 2010.| Autor:
    Dejan Sremčević namerava da pretuče folk pevača ukoliko ovaj ne raskine s njegovom sestrom

Beži, Ero, moja ružo, burazer mi se naoruž’o!
    Ovako se ukratko može opisati situacija u kojoj se nalazi novopečeni par - Era Ojdanić (63) i Danijela Sremčević (20). Pošto je u Kuriru objavljen tekst o njihovoj vezi, Danijelin stariji brat Dejan krenuo je da se obračuna sa nesuđenim zetom.

- Dejan je rekao da će prebiti Eru, čak je i krenuo da se obračuna s njim, ali sestra ga je sprečila. Njoj je zapretio da će je izbaciti iz kuće ako nastavi da se viđa s Ojdanićem - navodi naš izvor.

Folker je razočaran, ali kaže da je odluka na Danijeli.
    - Nisam pričao sa Dacinim bratom i ne plašim ga se. Ona je meni kazala da je punoletna i da niko ništa ne može da joj zabrani. U narednih nekoliko dana videćemo šta je odlučila - izjavio je za Kurir i dalje samouvereni Era.
    Ako Dejan Sremčević ispuni svoju pretnju, teško da će iskusni švaler zadržati osmeh! A i devojku!

geek bic
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Nov 15, 2010 12:24 pm

svirka vatromet

Mama po treći put
    Porodila se Mina Lazarević
    M.M. | 15. 11. 2010. - 12:44h | Komentara: 26

Poznata glumica Mina Lazarević postala je mama po treći put i na svet donela sina, kome su ona i njen suprug Goran Stanić dali ime Marko.

Glumica Mina Lazarević već ima sina Luku i ćerkicu Ivu

Porođaj Mine Lazarević prošao je u najboljem redu, a mama i beba su nakon tri dana napustili porodilište.

Kod kuće su malog Marka dočekali stariji brat Luka i sestra Iva.

Iako se porodila pre samo nekoliko dana Mina Lazarević će se već početkom decembra vratiti glumačkim obavezama i snimanju novih epizoda serije “Bela lađa” u kojoj tumači lik Mirjane Pantić. vatromet svirka
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Danas u 10:50 pm

Nazad na vrh Ići dole

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 24 od 27Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IVAN GORAN KOVAČIĆ " JAMA "
    » "Veza" na jedno veče
    » ALEKSA ŠANTIĆ: " EMINA "
    » Sećanje na Leonida Šejku u galeriji "Haos"
    » Testovi i "Reinkarnacije"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
    WWW.DUBOREZ.NET :: zabava :: brbljaonica za sve i svasta-
    Skoči na: