*****Zelimo Vam prijatne trenutke na DUBOREZ Forumu*******

PrijemRegistruj sePristupi
SPECIJALIZOVANE IZLOZBE PASA
4.Spec izlozba MASTIFA,BULMASTIFA,E.BULDOGA i NEMACKIH DOGA
free forum
Similar topics
RADIO STANICE
klikom na baner slusajte "ROADSTAR-RADIO" na 128kbps
free forum
Trenutna temperatura
Forum
  • slikarstvo
  • vajarstvo
  • mozaik
  • primenjena umetnost
  • fotografija
  • književnost
  • film
  • muzika
  • arhitektura
  • pozorište
  • strip
  • duhovnost i religija
  • psihologija
  • ljubav
  • lepota i zdravlje
  • zabava
  • pričaonica
  • spomenar
  • hobi i kućni ljubimci
  • razno
  • važna obaveštenja
  • predlozi i sugestije
  • Liberty
    KLIKOM NA BANERE POSETITE PREDLOZENE SAJTOVE
    title="duborez.net"
    " Nikada ne sumnjaj da mala grupa misaonih i posvećenih ljudi može promeniti svet. Zaista, tako je jedino oduvek i bilo. " KADA NE BUDE DOVOLJNO PRIRODE, VEĆINA LJUDI ĆE SHVATITI DA NOVAC NIJE ZA JELO! Ne dozvoli da neki pogrešni ljudi udju u Tvoj život, pomute bistrinu tvojih očiju, nateraju da voliš ono što oni vole i da zaboraviš ono što oni nemaju. !
    Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Share | 

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
    Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći
    AutorPoruka
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski
    Broj poruka : 24241
    Godina : 62
    Datum upisa : 15.12.2008

List lica
    x: 6
    y: 6

PočaljiNaslov: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:26 pm

Suzan Bojl se povukla u manastir
    PULS, Foto: REUTERS, 11. 06. 2009. 14:20

Pojavila se niotkuda i postala planetarna zvezda. Paparaci, udvarači, fanovi - svi su navalili na nju. Kada na takmičenju koje ju je vinulo u visine, nije pobedila, doživela je emotivan krah, završila u duševnoj bolnici, a onda se sakrila od sveta...

Iz centra Londona vinula se pravo u zvezde. Cela nacija i bar pola sveta bili su (i još su!) oduševljeni njom; favorizovali su je, pratili je na svakom koraku. Kada je prvi put izašla na binu, svi su joj se smejali zbog izgleda. Od momenta kada je zapevala, svima su vilice poispadale. Pa ova Suzan Bojl ima anđeoski glas, rekli su i u žiriju, i publika u studiju, i oni ispred televizora.

Priča se nastavila: organizovan je čitav tim stilista da od nje napravi damu i pravu gospođu. Što im je donekle i uspelo. Suzan se u javnosti pojavljivala u najboljim komadima garderobe, frizura uvek na mestu i sve ostalo što ide uz to. Izjavila je da je nevina i da se nikad nije poljubila, što joj je dodalo još više fanova koji su dolazili do njenih brojeva telefona i zvali je dan i noć i nudili joj se. Zbog toga je često menjala brojeve.
    Suzan je slava udarila u glavu, u bukvalnom smislu te reči. Kako se bližilo finale „Britain's Got Talent”, svi su bili ubeđeni da će ona pobediti, čak je i Demi Mur sa suprugom Aštonom Kučerom došla iz daleke Amerike da isprati finale.

Međutim... tog dana sve se ruši u životu Bojlove. Pobeđuje grupa „Dajvrsiti", koju čini deset igrača uzrasta od 12 godina do 25 godina, a kao najveću nagradu dobijaju priliku da izvode svoju tačku pred britanskom kraljicom.
    Suzan doživljava emotivan krah, u neverici da se to stvarno dešava. Iste večeri završava u duševnoj bolnici, sa slomom živaca. Kako je kročila u bolnicu, zatražila je da zagrli svoju mačku Pebs, poželela je da joj telefonira, da joj kaže da ne brine i da će ona brzo doći kući. Doktori su takvo ponašanje objasnili sledećim rečima: „Osobe koje imaju kućne ljubimce, smatraju ih kao svoju decu, zato je Suzan i tražila Pebs, ali ova želja da je kontaktira, to je već za proučavanje..."

U bolnici je ostala do petka 5. juna. Brat Geri Bojl došao je po nju i poveo ju je kući.
    - Suzan je sada dosta bolje, ali svakako da joj je sve ovo teško palo, dijagnoza joj je depresija - rekao je Geri.
    Bojlova je još dva dana ostala na kućnom lečenju i pod stručnim nadzorom, a onda je otišla na osam nedelja u jedan manastir u Škotskoj, gde će voditi miran život, pomažući ljudima. Priroda i tišina će joj pomoći da se sabere i da nastavi dalje da gradi svoju karijeru.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:29 pm

Živojinovići horski pevali u Zagrebu
    Sonja Vučićević, Foto: GRAND PRODUCTION, 14. 06. 2009. 21:24

Posle uspešno održanog koncerta u Mostaru, Brena je nastupila u zagrebačkoj Areni

pred preko 15.000 ljudi. Iako su incidenti bili najavljivani, ipak ih nije bilo. Ali, zato su

tu bili i suprug i sinovi, i to sa Brenom na bini.

Zagreb je u subotu uveče definitivno bio u znaku Lepe Brene. Preko 15.000 ljudi došlo je da čuje najveću eks-YU zvezdu, i na poklon su dobili preko dva sata pravog muzičkog spektakla.

I na ovom koncertu Lepe Brene bilo je dirljivih trenutaka. Ipak, momenat koji je ostavio najjači utisak na publiku, bio je onaj kada su se na taktove pesme „Uđi slobodno" na binu popeli Brenin suprug Boba, a sa njim i sinovi Filip, Viktor i Stefan. Njih četvorica su se okupili oko Brene i pružili joj svoju podršku. Držali su se za ruke i time simbolično pokazali da stoje na strani jedne velike dostojanstvene žene koja je, pored toga što je veliki umetnik, pokazala da je jednako uspešna i kao majka i kao supruga.
    Neredi koje su demonstranti najavljivali pre samog nastupa, izbegnuti su. Obezbeđenje je bilo u pripravnosti, ali nije bilo potrebe da reaguje ni jednog trenutka. Pedesetak demonstranata stajalo je ispred zagrebačke Arene i mahalo transparentima, ali nisu vređali publiku niti pravili veliku buku.

Po završetku spektakla cela ekipa se uputila u Vrhovec, nedaleko od Zagreba, gde je uz šampanjac slavlje nastavljeno do zore. Pevačica je otišla sa žurke ranije, jer je bila prilično iscprljena putovanjem iz Mostara do Zagreba, gde je prethodno imala koncert.

I opet suze

U naletu emocija Breni su na sceni opet krenule suze, s tim što su je ovoga puta podržali svi Živojinovići – počev od Bobe, pa zatim i sva tri sina. Naročito je bio usplahiren najmlađi Viktor, koji do sada nije imao priliku da se nađe pred toliko ljudi.

Ono što je zanimljivo i što će mnoge obradovati, jeste to da se svi koncerti sa ove Brenine balkanske turneje snimaju i da će se po njenom završetku naći na DVD-ju.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:31 pm

Anđa je rekla „da“
    Pripremila: GORDANA GOLUBOVIĆ, Foto: REUTERS, 09. 06. 2009. 21:27

Anđelina Džoli i Bred Pit venčaće se ovog leta na ceremoniji u Nju Orleansu, preneo „Dejli miror“.

Novi u nizu tračeva o Anđelini Džoli i Bredu Pitu jeste da će sudbonosno „da“ nakon nekoliko godina veze i šestoro dece navodno izgovoriti ovog leta.

Poznati par ne silazi s naslovnica magazina; što zbog snimanja filmova, povreda na setovima, pričama o usvajanju još jednog deteta; što zbog tračeva da se rastaju, koje glumci, tačnije njihovi portparoli, konstantno demantuju.

Ovog puta nije reč o skorom razlazu najmoćnijeg para, već upravo suprotno, a to je da će se Bredu Pitu konačno ispuniti želja da odvede jednu od najlepših žena na planeti pred oltar.

Pit je Džolijevu zaprosio kada se rodila njihova prva ćerka Šiloh, ali ga je zvezda filmova „Tomb Rider“ i „Salt“ odbila. Magazin prenosi da su se na ovaj korak odlučili kako bi prekinuli konstantne spekulacije medija da je kraj najmoćnijem paru na planeti blizu.

„Uvek je Bred bio taj koji je pričao o braku“, rekao je Anđelinin prijatelj za „Miror“ i dodao da je ovog puta ideju inicirala Džolijeva. „Prijatelji su im jednom prilikom poslali isečke iz novina u kojima piše da raskidaju i da imaju problema i Anđelina je tada rekla kako bi bilo najbolje da se konačno venčaju i zaustave sve tračeve koji ih prate“, dodao je isti izvor i otkrio da je Bred bio oduševljen, kao i da će ceremonija biti organizovana u Nju Orleansu.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:33 pm

Kad me je Boba zagrlio, jedva sam uspela da se smirim
    PULS, Foto: GRAND PRODUCTION, 11. 06. 2009. 14:04

Malo žena na ovom našem Balkanu ima privilegiju da u trenucima kada im je teško na poslu, priđe muž i pruži im podršku. Lepa Brena je taj trenutak doživela nedavno u Sarajevu.

Jedna je Brena. Vole je sve nacije i sve generacije. Pokazalo se to i ovih dana, otkako je Lepa Brena krenula na turneju po Balkanu. A da je njen suprug Boba voli, to ne treba ni pominjati. Pokazao je to Slobodan Živojinović na koncertu u Bosni, u Sarajevu, i to najlepšim gestom ljubavi. Pokazao je kako bi trebalo da se ponaša pravi suprug Balkanac kada je supruzi teško - tu je muž da joj priđe, da je zagrli i zaštiti. O svemu tome, nekoliko dana posle, kada su se emocije malo ohladile, Lepa Brena za „Puls" pokušava ukratko da opiše kako se osećala:
    - Posle dvadeset godina bilo je teško sažeti sve emocije u tri sata i trideset pesama, koliko inače izvodim sa „Miligramom" na koncertima ovog ranga. Skoro dve decenije nisam pevala u Sarajevu, a samo tle Bosne i Hercegovine za mene je specifično. U Brčkom sam rođena, provela sam u Bosni detinjstvo i deo devojaštva, tako da je odlazak u Sarajevo za mene mnogo dublji momenat od onog koji je mogao da se vidi na sceni.
    Niste mogli da sakrijete oduševljenje i suze?
    - Kada su krenuli prvi taktovi pesme „Ja nemam drugi dom”, nisam mogla da se suzdržim. Sva tenzija i sva ta energija koju sam osetila kod publike i koja se gomilala u meni sve vreme, jednostavno se razbuktala i suze su krenule same.
    Susret posle toliko godina... Kako vam je bilo dok niste izašli na binu? Da li je bilo treme?
    - Nije bilo treme kao takve, više sam bila nestrpljiva da izađem i zapevam. Danas kada imam svoju decu, mnogo sam toplija i humanija i kada u publici vidim njihove vršnjake, raznežim se. Mislim da je to luksuz u kome uživaju retki na ovoj planeti, da ih vole sve nacije i sve generacije.
    Ko vam je bio najveća podrška u tom trenutku?
    - Boba je prišao i zagrlio me, a publika je počela da vrišti. To je bio jedan takav spontan trenutak nabijen emocijama, da sam jedva uspela da se smirim.
    Sad sledi koncert u Zagrebu, šta mislite hoće li biti isto ovako?
    - Za moju intuiciju kažu da je nepogrešiva, ali hajde da sačekamo koncert i uverimo se. Činjenica je da je koncert rasprodat mesec dana pre.

Ništa bez Sarajevskih ćevapa

- Ne znam šta je to u čoveku pa na neka mesta reaguje stomakom. Toliko sam želela da održim vitku liniju, ali nisam odolela bureku i ćevapima na Baščaršiji. To se nigde na svetu ne sprema tako kao u Sarajevu, niti je tako ukusno. Ljudi su bili presrećni što me vide, izlazili su iz svojih radnji, ljubili me, grlili, govorili da sam dobrodošla - kaže Brena.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:35 pm

Dača Ikodinović: Ne pitajte kako sam
    PULS, Foto: PULS, 15. 06. 2009. 00:18

Danilo - Dača Ikodinović potpuno je ogorčen medijskom pažnjom koja je pratila njegovu nesreću, što nam je otvoreno i rekao. Vreme uglavnom provodi sa svojom mezimicom Hanom i kaže: „Više nisam sportista, maksimalno sam se posvetio porodici i svom oporavku".

Prošlo je skoro godinu dana od saobraćajne nesreće koju je je imao naš proslavljeni vaterpolista Danilo Ikodinović. Za to vreme o njemu se mnogo pričalo i pisalo. Znalo se za svaki njegov pokret, za svaki odlazak na operaciju... Daču je to umorilo. Sva ta pisanja, govorkanja...

- Znam da sam progrešio, ali nisu morali toliko da me unište... Više nemamo svoje živote. Drugi umesto nas pričaju neke izmišljene priče - rekao nam je Dača kada smo ga sreli na novosadskom Štrandu u šetnji sa ćerkom Hanom.

- Ne želim da se pojavljujem u medijima. Više nisam sportista, maksimalno sam se posvetio porodici i svom oporavku...

Opširniji tekst i ekskluzivne fotografije Danila i njegove ćerke pronaći ćete u novom broju „Pulsa", koji je na kisocima od srede 17. juna.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 9:37 pm

Nataša i Dača sve češće razdvojeni
    PULS, 11. 06. 2009. 14:35

Najpoznatiji bračni par u Srbiji, Nataša Bekvalac i Danilo Ikodinović, funkcioniše kao i pre one jezive nesreće - najčešće na daljinu.

Krajem prošlog meseca pevačica Nataša Bekvalac bila je na trodnevnoj turneji u Australiji. A primetno je da Nataša, ne samo zbog poslovnih obaveza, sve češće odsustvuje od kuće, pa je tako i u Australiji ostala još nedelju dana na odmoru .

- Nakon trodnevne turneje, Nataša je ostala u Australiji i narednih sedam dana da bi se odmorila i, koliko je to moguće, upoznala ovu zemlju - rekla nam Miljana Zorić, PR Nataše Bekvalac.
    Kakvi su utisci i koliko je Nataša uspela da upozna zemlju, nismo uspeli da saznamo od pevačice jer nam je njena PR menadžerka rekla:
    - Nataša neće davati nikakve izjave do jeseni.

Da podsetimo, pre nešto više od mesec dana ova popularna pevačica bila je i u Rimu, navodno poslovno, pa je tako viđena i na meču Novaka Đokovića. Njen suprug Danilo, koji se još uvek teško oporavlja od saobraćajne nesreće koju je imao u junu prošle godine, za to vreme je u Novom Sadu sa ćerkicom Hanom, dok Nataša, osim što putuje po svetu, često boravi i u Beogradu.

(Više o ovom tekstu pročitajte u najnovijem broju „Pulsa")
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 10:32 pm

Uprskao
    Novak Đoković poražen od Tomasa Hasa rezultatom 2:1 (6:3, 6:7 (4:7), 6:1) u finalu turnira u Haleu i propustio priliku da osvoji prvu titulu na travi

Novak Đoković poražen je u finalnom meču teniskog turnira u nemačkom gradu Haleu od domaćeg igrača Tomasa Hasa 2:1 (6:3, 6:7 (4:7), 6:1) i tako propustio priliku da osvoji prvu titulu na travnatoj podlozi u karijeri. Najbolji srpski teniser bio je na korak od uspeha, ali je posle dva sata i 13 minuta igre morao da čestita protivniku, koji je juče zaista bio bolji. Nemac je pred domaćom publikom pružio fantastičnu partiju, a ključ njegovog uspeha leži u sjajnom prvom servisu, za koji Đoković jednostavno nije imao rešenje.

Nakon ubačenog prvog servisa Has je u 92 odsto slučajeva osvajao poene, dok je Đokoviću za rukom to prolazilo u skromnih 55 odsto, što najbolje govori o razvoju događaja na terenu. Nemac je prvu prednost stvorio u osmom gemu, kada je napravio prvi brejk i smirenom igrom sasvim rutinski priveo prvi set kraju, i to za svega 37 minuta. Đoković se u tom periodu igre zaista trudio, ali domaći igrač je bio daleko sigurniji i Novak je u drugom setu morao da juri zaostatak.

Za razliku od prvog seta, drugi period igre doneo je mnogo agresivniji tenis, a obojica su čuvala svoj servis, pa se ušlo u taj-brejk. Srpski teniser je u tim trenucima bio staloženiji, dok je Nemac pokazivao vidne znakove nervoze. Đoković je već na startu napravio nekoliko mini-brejkova i poveo 4:1, ali je Has uspeo da se vrati i dva svoja servisa dočekao je sa zaostatkom od svega jednog poena - 4:5. Ipak, već u narednom poenu Novak je stekao novu prednost i zatim vrlo lako izjednačio rezultat u setovima.

Iako je bilo logično pretpostaviti da je trenutno četvrti teniser sveta u velikoj psihološkoj prednosti, Has je u odlučujućem setu bukvalno pregazio Đokovića i stigao do prve titule na travnatoj podlozi. Ljubimac domaće publike je u tom setu ceo posao završio za svega 15 minuta, a Novak je za to vreme svoj bes iskalio tako što je polomio reket.

NISAM ZASLUŽIO POBEDU
    Po okončanju susreta Novak je priznao da nije zaslužio da trijumfuje u ovom susretu i da je titula otišla u prave ruke.
    - Tomi je bio bolji u finalu i zasluženo je slavio. Ja nisam bio ravnopravan rival i prava je sreća što sam osvojio taj-brejk u drugom setu. Has je iskoristio sve svoje šanse, za razliku od mene koji nisam igrao dobro - rekao je Đoković.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 10:36 pm

Kome to treba?
    Uprkos najavama desničarskih organizacija da će razbucati ovogodišnju gej paradu, srpski homoseksualci rešeni da prošetaju ulicama Beograda

BEOGRAD - Bez obzira na krah gej parade u Zagrebu, na kojoj je prekjuče pretučen jedan od učesnika, srpski homoseksualni aktivisti rešeni su da ove godine u Beograd održe Paradu ponosa, čiji će datum biti poznat uskoro. Gej-strejt alijansa odustala je od namere da samostalno pravi paradu 23. avgusta, ali će se pridružiti onoj koju bude napravio Organizacioni odbor. S druge strane, desničarske organizacije najavljuju da će po svaku cenu razbiti takav skup.

Uprkos događajima u Zagrebu, Predrag M. Azdejković, urednik Gej eho portala, ne smatra da paradu treba održati tek dogodine. On kaže da u Zagrebu nije bilo nasilja za vreme parade, već su sačekivani učesnici koji su se vraćali sa nje.
    - U toku je izrada studije izvodljivosti za koju se vrše konsultacije sa stručnjacima za bezbednost i od nje zavisi da li će biti parade u Beogradu. Mislim da je ogroman problem da se gej populacija deli u tri tabora, tako da smo uspostavili kontakte sa „Kvirijom“ i „Labrisom“, koji čine Organizacioni odbor parade. Što se tiče Gej-strejt alijanse, ne, hvala! - naglašava Azdejković. Marija Savić iz lezbijske organizacije „Labris“ ne dovodi u pitanje održavanje skupa ovog leta.

- Naravno da će biti parade, uskoro ćemo odrediti datum. Nasilje je, nažalost, naša realnost, ali to nije razlog da policija ne reaguje - izričita je Savićeva.
    Boris Milićević, predsednik GSA, kaže da se taj pokret povukao iz priče o organizaciji parade i da su odustali od pravljenja sopstvenog skupa kako bi sprečili dalju eskalaciju sukoba unutar LGBT populacije.

- To samo šteti ideji gej parade i LGBT pokreta. Nećemo imati aktivnu ulogu u organizaciji, ali ćemo učestvovati na „prajdu“ i vršićemo pritisak na državne organe da je podrže. Raduje nas podrška ministra za ljudska prava Svetozara Čiplića. U Zagrebu jeste pretučen jedan aktivista, ali napadači su odmah uhvaćeni, i mislim da će srpska policija odraditi još bolji posao - kaže Milićević.

Tako, međutim, ne misle pripadnici desničarskih organizacija. Mladen Obradović, predsednik Otačastvenog pokreta Obraz, upozorava da je sam pokušaj organizovanja parade napad na najveće svetinje srpskog naroda - veru, crkvu i porodicu.

- Setimo se njihove montaže - glave Patrijarha Pavla na telu razgolićene pevaljke, stavljanja polnog organa umesto Bogojavljenskog krsta, pravljenja grupe „Kosovo je sused Srbije“ na Fejsbuku, proglašavanja devet Jugovića za pedere... Ako je to sloboda kojoj treba težiti, onda u ovoj zemlji nema mesta za nas normalne. Zato im poručujemo samo - čekamo vas - naglašava Obradović.
    Miša Vacić, portparol Srpskog narodnog pokreta „1389“, kaže da Beograd nije Zagreb i da se neće sačekivati pojedinci, već će cela parada biti rasturena.
    - Ne pozivamo na nasilje, već upozoravamo da će srpski narod izaći i, po ugledu na braću iz Rusije, rasterati taj satanistički skup - najavljuje Vacić.

SKUP VISOKOG RIZIKA

Đorđe Milićević, portparol SPS, smatra da svako ima pravo na svoje seksualno opredeljenje, ali da je lično protiv njegovog javnog isticanja.
    - Ne bi bilo dobro da se taj skup održi jer je poznato na kakve smo probleme nailazili prethodnih godina - ističe Milićević.
    Poslanik NS Aleksandra Janković upozorava da je reč o skupu visokog rizika.
    - Paradu propagira gej establišment, koji agresivno žrtvuje ostalu homoseksualnu populaciju radi sopstvenih potreba i finansijskih ciljeva, za koje postoje investitori iz raznih centara. Mnogi ljudi iz gej populacije se pitaju s kojim pravom njih predstavljaju neke organizacije koje nisu reprezentativne. Mnogi gej aktivisti zapravo nisu gej, već su shvatili da je to moderan, isplativ posao - kaže Jankovićeva.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 10:40 pm

Pokorila Zagreb
    Lepa Brena u hrvatskoj prestonici održala spektakularan koncert pred 15.000 ljudi

Folk diva Lepa Brena oduševila je petnaest hiljada Hrvata na preksinoćnom koncertu u zagrebačkoj Areni. Bez obzira na to što je u tamošnjim medijima vođena negativna kampanja pred ovaj spektakularni koncert, Zagrepčani su očigledno listom želeli da posle 19 godina ponovo uživo vide jednu od najpopularnijih eks-ju pevačica.

- Dobro veče, Zagrebe! Ne mogu sakriti radost što sam opet ovde sa vama. Hvala što ste ostali uz mene sve ove godine. Dosad nam je himna bila „Hajde da se volimo“, a nova neka bude „Uđi slobodno“ - rekla je vidno uzbuđena pevačica čim je izašla na 25 metara dugačku scenu sa tri piste, specijalno osmišljenu za ovaj nastup.

Ređali su se stari i novi hitovi, a publika je bila u pravom transu dok su halom odzvanjale dobro poznate rime pesama „Sitnije, cile, sitnije“, „Mače moje“, „Hajde da se volimo“... U naletu emocija Breni su u jednom trenutku krenule suze, a najdirljiviji trenutak večeri bio je kad su joj se na sceni pridružili suprug Boba i sinovi Filip, Viktor i Stefan. Živojinovići su se, držeći se za ruke, poklonili publici, koja ih je pozdravila gromoglasnim aplauzom i ovacijama.

Odlična svirka potrajala je više od dva sata, a u VIP loži viđeni su producent „Granda“ Žika Jakšić sa devojkom, voditeljkom Dajanom Paunović, Mirela Forić, žena hrvatskog fudbalera Darija Srne, zagrebački glumac Vladimir Tintor, manekenka Anita Dujić i mnogi drugi...

Nakon koncerta čitava Brenina ekipa uputila se u Vrhovec, nedaleko od Zagreba, gde je u restoranu „Tak“ proslavila trijumfalni nastup uz šampanjac i suze radosnice. Među prijateljima Živojinovića viđen je i nekadašnji teniser Bruno Orešar, koji je Bobin stari saborac sa teniskih terena. Srednji sin Stefan u jednom trenutku je uzeo mikrofon i otpevao „Miljacku“ od Halida Bešlića, što je razveselilo sve goste restorana i njegove roditelje i braću. Luda terevenka nastavljena je sve do jutra, a razloga za slavlje te večeri je zaista bilo na pretek.

HRVATI PLJUVALI HRVATE
    Neposredno pred početak koncerta ispred Arene je protestovalo stotinak „domoljuba“ i ratnih veterana sa transparentima i hrvatskim obeležjima, a pratilo ih je jako policijsko obezbeđenje. Oni su bili prilično revoltirani zbog nastupa Lepe Brene, pa su vređali sve svoje sunarodnike koji su sa kartama u rukama dolazili na koncert, ali su ih organi reda fizički odvojili od gostiju koncerta kako bi se izbegla bilo kakva incidentna situacija.
    U samoj hali obezbeđenje je odlično funkcionisalo i nisu zabeleženi nikakvi incidenti, pa je 15.000 ljudi moglo opušteno da uživa u dugo očekivanom koncertu balkanske folk kraljice.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 10:42 pm

Zaludele ga Srpkinje!
    Bob Sinkler načisto odlepio za zgodnim cicama tokom nedavnog nastupa u Beogradu

Svetski poznati di-džej Bob Sinkler održao je proteklog vikenda odličan koncert u beogradskom Ekspo centru, na radost velikog broja fanova iz čitave Srbije. Poznati Francuz se za nastup pripremao u VIP loži uz skupa pića, ali i zgodne cice, sa kojih nije skidao pogled, što je zabeležio i paparaco Kurira. Planetarni mag elektronske muzike bacio je oko na dve drugarice, brinetu i plavušu, i sa njima proveo više od pola sata u provokativnom ćaskanju, o čemu priča naš izvor sa lica mesta:

- Poznati di-džej je prišao dvema devojkama i započeo neku priču o lepoti Beograda, ali i lepoti Srpkinja, što se njima veoma dopalo. Bilo je očigledno da su mu se stvarno svidele, jer je sve vreme pre svog nastupa posvetio njima. Bez obzira na to što su mu i drugi posetioci tražili autograme i fotografisanje za uspomenu, harizmatični Francuz nije odvajao pogled od prsate brinete i atraktivne plavuše. Pre izlaska na scenu, nešto im je šapnuo, što je njih dve prilično obradovalo - zaključuje naš izvor.

Pola sata iza ponoći Sinkler je započeo nezaboravnu žurku velikim hitom „World hold on“, koja je potrajala sve do kasno u noć. Nakon nastupa Francuz je u pratnji velikog broja ljudi, ali i zgodnih cica, otišao do jednog popularnog novobeogradskog splava, gde je provod nastavljen do jutra.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 14, 2009 10:45 pm

Išutirala dadilju
    Jelena Karleuša otpustila ženu koja joj je čuvala ćerku Atinu zbog njenog čudnog ponašanja i sumnji da pripada sekti

Silikonska plavuša Jelena Karleuša pre nekoliko dana je rešila da otpusti dadilju koja joj je pomagala u čuvanju ćerkice Atine. Folk pevačica je primetila da se njena kućna pomoćnica sve čudnije ponaša i da vrlo neobično reaguje na obična pitanja koja joj je upućivala, pa je posumnjala da sa njom nešto nije u redu i da joj se nešto nesvakidašnje dešava. Zbog toga je, nakon konsultovanja sa mužem Duškom Tošićem, rešila da otera dadilju koja je nekoliko meseci radila za poznati par.

- Ta žena definitivno nije „čista“ - priča naš izvor i dodaje: - Sve češće je oblačila crninu i konstantno nešto bajala pored deteta i mumlala sebi u bradu. Jeleni su prijatelji savetovali da proveri dadilju pošto se ponaša kao da pripada nekoj sekti. Poznata po svom temperamentu, Karleuša je bukvalno išutirala svoju dojučerašnju kućnu pomoćnicu i na preporuku unajmila ženu poreklom iz Mongolije. Bez obzira na to što postoje jezičke barijere, nova dadilja se brzo uklopila u porodicu Karleuša-Tošić - završava izvor Kurira.

U želji da proverimo verodostojnost naših informacija, pozvali smo Jelenu i pitali je da li je istina da je otpustila dadilju zbog njenog čudnog ponašanja.
    - Tačno je da sam imala problema, ali to je danas svakodnevica i ljude od poverenja jveoma je teško naći. Ja sam našla odličnu dadilju i, mada se teško sporazumevamo, Atina ju je odlično prihvatila, a meni više od toga i ne treba - rekla nam je supruga Duška Tošića.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pon Jun 15, 2009 12:46 am

Grud(Ana) raspalila maštu Banjalučanima!

Objavljeno: 13.06.2009 22:25

Ana Nikolić baš ume da isprovocira publiku. U pozitivnom smislu, naravno. Kad se proteklog vikenda pojavila u banjalučkoj diskoteci "Kvin" u ružičastom 'aljetku, muškarcima su se vilice otegle do poda kao u crtanom filmu. Kako i ne bi kad je Anina haljina u predelu grudi imala nekakve rupe koje su više otkrivale nego što su prekrivale.

Dok je u dupke punoj diskoteci pevala "Ekstazu", "Bili smo najlepši", ali i stare hitove, prisutni su bili u dilemi da li je ispod odeće obukla brushalter ili ga je namerno zaboravila. Devojke su komentarisale da je Nikolićeva ispod rupica grudi sakrila bodijem koji je u boji tela, dok su se mladići kladili u to da ispod garderobe nema ništa. Ili su možda samo želeli da veruju u to, da bi još više rasplamsali maštu koju je u njima pobudila "devojka od čokolade".
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:27 pm

Ana Ivanović

Imam snage za Vimbldon
    Autor: Z. Kecman | Foto:Beta | 18.06.2009. - 20:00
    Imam snage za Vimbldon

Poraz na startu turnira u Istbornu nije demoralisao Anu Ivanović. Srpska teniserka veruje da i pored slabe forme može da napravi veliki korak unapred već na Vimbldonu, trećem grend slem turniru sezone koji počinje u ponedeljak.

Ivanovićeva ima sve preduslove za dobru igru na travi. Istina, minus je što pred ovaj turnir nema dovoljno mečeva na ovoj podlozi, ali bez obzira, Ana veruje da će sve biti u redu i da će spremna doći na takmičenje.
    - Imam kvalitet. Osvojila sam jedan grend slem, mislim da mogu još da poboljšam igru. Na dobrom sam putu da se vratim. Potrebno je samo da se sve kockice slože i da budem jaka mentalno i fizički - kaže Ivanovićeva.
    Pre samo godinu dana, Ana je bila prva na svetu. Sada je 13. na WTA listi, a koliko je teško ostati među deset najboljih možda se najbolje vidi na primeru Čehinje Nikol Vajdisove. Jedna od najperspektivnijih igračica, koja je od Ivanovićeve 2007. na Vimbldonu izgubila u četvrtfinalu, kada je bila sedma na svetu, doživela je veliki pad i sada je na 67. mestu. Ana priznaje da se neobično osećala kada je prošle godine došla da igra na turniru u Londonu.

Opširnije u izdanju za petak, 19. jun 2009.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:30 pm

Poznatom kompozitoru život promenio pad sa drveta
    Bregović: Nisam više za akrobatski seks
    Autor: Vladimir Đurić Đura | Foto:B. Puljević | 19.06.2009. - 05:00

Muzičar Goran Bregović je dao intervju za hrvatsku „Gloriju” u kojem je objasnio kako mu se život iz temelja promenio od kada je pao sa drveta u dvorištu svoje kuće u Beogradu. Pre toga bio je pasionirani avanturista, jedrio je preko Atlantika, popeo se na 6.400 metara i osvojio vrh Četvorku na masivu Pamira...

- Ne znam da li bih se opet mogao upustiti u avanturu jedrilicom preko Atlantika. Jednom kad ozlediš kičmu nisi više za akrobatski seks, jedrenje i alpinizam. Neću moći više da radim većinu stvari kojima sam se bavio pre pada sa drveta. Krajem septembra idem na sledeću operaciju, nakon čega će uslediti nekoliko nedelja mirovanja i fizikalne terapije. Što se žena tiče, nisam baš popularan kao Bred Pit, ali nikad nisam bio nezadovoljan, budući da sam se gitare, između ostalih, uhvatio kako ne bi bilo suše na romantičnom planu - kaže Bregović u intervjuu.
    U nastavku svoje priče Bregović, koji je već neko vreme i deda, otvoreno priznaje da je u njegovoj muzičkoj karijeri bilo svega.
    - Živeo sam dugo u rokerskoj tradiciji seksa, droge i alkohola, ali strogo naglašavam da je element droge bio prisutan samo do moje osamnaeste godine, kada sam upisao fakultet. Trenutno je alkohol jedini preostali moj porok. Jedini moj zahtev pri organizaciji koncerata jeste da mene i članove orkestra na pozornici čeka neki alkohol, po mogućnosti viski - izjavio je Goran Bregović.

Uspeh u SAD
    Trenutno je u toku turneja Gorana Bregovića i njegovog „Orkestra za svadbe i sahrane” po Americi i Kanadi. Brojni mediji u Americi opisuju Bregovićeve koncerte kao spektakularne, a najčešće koriste reči kao što su „ushićenje, ekstaza, katarza”. Bregović se proglašava kraljem romske muzike iako u sebi nema ni kapi romske krvi. Posle uspešnih koncerata na prestižnom džez festivalu u Montrealu, najcenjeniji muzički magazini objavljuju pohvalne recenzije njegovog albuma „Alkohol”.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:32 pm

Sprema se "Nemoguća misija 4"
    Autor: Beta | Foto:Reuters | 18.06.2009. - 23:17

Tom Kruz i Džej Džej Ambrams dogovorili su se da budu producenti "Nemoguće misije 4" koja bi u bioskope stigla 2012, objavio je Varajeti.

Projekat vezan za Paramaunt biće samo još jedan u nizu nastavaka koje ta kompanija lansira na tržište, kao što su još jedne "Zvezdane staze" i treći film iz serijala "Transformersi".
    List navodi da je pitanje kad će početi snimanje "Nemoguće misije 4" jer je Ambrams, koji je režirao "Nemoguću misiju 3" i "Zvezdane staze", "viđen" i za nastavak tog drugog serijala. Uz to, i Kruz se nedavno dogovorio o snimanju filma koji je imao radni naslov "Wičita" u kojem će mu paretnerka biti Kameron Dijaz, režiji Džejmsa Mangolda.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:34 pm

Obama bolji i od Breda Pita
    Autor: Blic online | Foto:Reuters | 18.06.2009. - 21:17

Američki predsednik Barak Obama pobedio je sve "regularne muške ikone", uključujući i Breda Bita, u anketi sprovedenoj među 3.000 ljudi za izbor muškarca sa najviše stila na svetu, piše Rojters.

Obama (47) je svojim odelima i osećajem za modu impresionirao ljude širom sveta, pokazalo je istraživanje sprovedeno na internetu, i dospeo na sam vrh liste. Glumac Bred Pit završio je na drugom mestu, a na trećem mestu se našao britanski fudbaler Dejvid Bekam, zaštitno lice (i telo) reklame za donji veš dizajnera Đorđa Armanija i najfotografisaniji muškarac na svetu.
    "Barak Obama ima odličan osećaj za stil, koji bez sumnje doprinosi njegovoj popularnosti", ocenio je Džonatan Hejlbron, izvršni direktor luksuznog britanskog brenda "Tomas Pink" koje je organizator ankete.
    "Svetski lideri i političari nisu poznati po svom osećaju za modu, pa je tako osvežavajuće što je tu Obama, koji očigledno dobro brine o svom izgledu", dodao je on.
    Zvezda poslednjih filmova o Džejmsu Bondu glumac Danijel Krejg našao se na četvrtom mestu liste, a na petom je njegov iskusniji kolega Al Paćino. Slede glumci Džordž Kluni, Bil Naji, Klint Istvud i Vil Smit, te umetnik Endi Vorhol.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:36 pm

Džejn Fondi ugrađeno veštačko koleno
    Autor: Beta-AP | Foto:Reuters | 18.06.2009. - 12:32

Američka glumica Džejn Fonda operisana je i ugrađeno joj je veštačko koleno.
    Oskarovka je operisana u utorak, a uoči operacije na svom sajtu je postavila poruku pod nazivom "Zbogom staro koleno" u kojoj je napisala da će ga "zameniti zglob od keramike i svežanj titanijuma".
    Bilo je to "snažno, verno koleno" navela je Džejn Fonda i dodala da joj pomoglo da prodje "uz mnoge strme planine i kroz krševit teren".
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:39 pm

Nova plastična operacija
    Viktorija Bekam smanjila grudi
    Autor: M. M. | Foto:Beta-AP | 18.06.2009. - 05:00

Viktorija Bekam, nedavno se ponovo podvrgla plastičnoj operaciji, ali ovoga puta ne kako bi uvećala neki deo tela, što je do sada praktikovala, već da bi smanjila grudi. Žena Dejvida Bekama se na ovakav potez odlučila kako bi se rešila ustaljenog izgleda žene fudbalera i kako bi se što bolje uklopila u svoju novu ulogu modne dizajnerke i majke troje dece.

- Viktorija je već neko vreme planirala da smanji grudi jer je prosto smatrala da takav izgled, sa dugom kosom, velikim grudima i preplanulim tenom pripada tipičnom imidžu žene fudbalera koji joj više ne pristaje - izjavio je jedan Viktorijin prijatelj. Operaciju je obavio jedan od najboljih plastičnih hirurga u Los Anđelesu, a Viktoriji je ovo treća korekcija grudi, s tim što ih je prethodna dva puta povećavala. Nakon operacije Viktorija se sa decom i suprugom Dejvidom uputila na dvonedeljni odmor u Francusku, a potom je očekuju novi poslovni poduhvati u Los Anđelesu. U želji da je modna javnost što bolje prihvati, Viktorija je pre nekog vremena počela da menja svoj imidž, te je umetke za kosu zamenila dečačkom frizurom, a solarijum prirodnijom bojom tena.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:44 pm

Knjiga o Pavlu Vuisiću „Posle fajronta”
    Boem koji je voleo brodove
    Autor: Neven Džodan | 17.06.2009. - 05:00
    Boem koji je voleo brodove

O životu barda srpskog glumišta Pavla Vuisića malo toga se zna, ali godinama se prepričavaju mnoge legende i anegdote o ovom umetniku. Poznati novinar Aleksandar Đuričić osmelio se da napiše knjigu o Paji koja je satkana od njegovih razmišljanja, ljubavnih pisama, fotografija i razgovora sa njemu bliskim osobama, koji će osvežiti sećanja na glumca koji u karijeri nije imao nijednu lošu ulogu. Prema rečima autora, knjiga „Posle fajronta” čitaocima će izmamiti i suze i smeh.

- U dokumentarnom romanu „Posle fajronta” nalaze se njegove misli, ideje, neobjavljene fotografije, recepti, ljubavna pisma i sve ono što ga je „spopadalo”. Osnovna poruka knjige jeste: „Život treba živeti. Jedino što sa ovog sveta možete da ponesete jesu uspomene” - kaže Đuričić.

Odakle ideja za naslov?
    - Dao sam nekoliko predloga nekolicini prijatelja i prepustio da odluče. Jednoglasno su se opredelili za ovaj. Pristao sam jer reč „fajront” možete menjati po sopstvenoj savesti: život, film, ljubav... U svakom slučaju, privlači me taj momenat kada se svetlo pali i gasi, ma koliko to otrežnjujuće bilo.

Koliko je bilo teško ubediti sagovornike da iznesu svoja sećanja?
    - Kako koga. Bogdan Diklić mi je odmah rekao: „Nema šta da se sećam. On je trajno stanje u memoriji, pozovite me odmah na fiksni”.

Kakvo raspoloženje očekujete da kod čitalaca izazove knjiga „Posle fajronta”?
    - Od ljudi koji su ovu knjigu već pročitali već sam čuo i smeh i suze i osetio hrabrost da se donesu neke ključne odluke. Mislim da će izazvati svakojaka raspoloženja, ali mi se mnogo važnijim čini to što ćemo se zabavljati regionalno: u Srbiji, Crnoj Gori, BiH i Hrvatskoj. Raduje me ta činjenica jer ako mafijaši sa ovih prostora o čas posla mogu da se dogovore oko jednog ubistva, zašto mi ne bismo mogli da sklopimo dil o jednoj knjizi.

Kakvo je bilo vaše mišljenje o Pavlu Vuisiću pre, a kakvo je posle pisanja knjige?
    - On je bio jedan od junaka mog detinjstva. Odrastao sam na dva televizijska programa: prvi je emitovao „Kamiondžije”, „Maratonce”, „Ko to tamo peva”, bečki koncert i skijaške skokove, a drugi nas je smarao. Ali situacija se promenila. Paja mi je sada kao ortak, da ne kažem ćale. Uostalom, da ne objašnjavam previše, sve će vam biti jasno kada pročitate „Posle fajronta”.

Knjiga u prodaji od 22. juna
    Dokumentarni roman „Posle fajronta” autora Aleksandra Đuričića u izdanju VBZ Beograd i „Blica” u prodaji je od 22. juna, a knjiga će osim u knjižarama moći da se kupi na svim kioscima po popularnoj ceni od 349 dinara. Takođe, „Blic” će od sutra ekskluzivno objaviti feljton u nekoliko nastavaka.

Druženje uz prebranac i praziluk
    Dirljiva je ta njegova vezanost za reku, brodove, čamce, splavove... Pajini brodovi su imali veliku vrednost, ali ih je obično prodavao za male pare. Jedan mladić se često muvao oko njega, kupovao je životne cake, ali jednom je hteo da kupi i brod. Paja ga je pozvao na prebranac. Izvadio je praziluk, pasulj i zejtin, a mladiću naložio da se pobrine za piće „jer će to mnogo više da ga košta”.
    - Slušaj Bobo, lako ćemo se dogovoriti za cenu, ali znaj: nije brod da ga završiš, nego da ga gradiš. Kada brod bude gotov, onda treba da se pravi nešto novo - rekao je Pavle mladiću.
    - A šta ako čovek nema mogućnosti da pravi nešto novo?
    - Neka se ponovo napije. I to je nešto novo!
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 2:46 pm

Kraj ljubavi glumca i pop pevačice
    Raskinuli Jelena Tomašević i Ivan Bosiljčić
    Autor: M. M. | Foto:Z.Lončarević | 17.06.2009. - 05:00
    Raskinuli Jelena Tomašević i Ivan Bosiljčić

Poznati glumac Ivan Bosiljčić i mlada pevačica Jelena Tomašević više nisu u vezi. Iako se po gradskim kuloarima već neko vreme šuškalo da je ovaj par raskinuo, potvrda je čini se stigla tek pre dve večeri kada se Jelena nije pojavila u Domu sindikata, gde je Ivan imao svoj prvi koncert.

Ovaj par bio je u vezi nešto više od godinu dana, a njihova romansa otkrivena je nekoliko nedelja pre početka „Evrovizije” u Beogradu prošlog maja. Odmor su proveli zajedno u crnogorskom letovalištu Rafailovići, gde su primećeni kako uživaju u romantičnim šetnjama, a zatim su zajedno otputovali i na letovanje u Tunis.
    Krajem prošle godine, pojavile su se prve glasine da je poznati par raskinuo jer zbog brojnih poslovnih obaveza nisu imali dovoljno vremena jedno za drugo, ali je sve ostalo samo na traču. Istina je da je u tom periodu Ivan bio veoma tražen zbog velike popularnosti serije „Ranjeni orao”, a Jelena zauzeta promocijom svog albuma prvenca.
    U intervjuu koji je nedavno dao „Blicu”, Bosiljčić je na pitanje da li će se u publici na koncertu u Domu sindikata naći i Jelena, odgovorio: „Jelenu ne treba očekivati. Inače, trudiću se da privatno i poslovno ne mešam”, čime je donekle potvrdio priču o raskidu.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Čet Jun 18, 2009 3:22 pm

Gledaćete me još
    Jankovićeva demantovala da je u Engleskoj rekla da će da napusti tenis
    Gledaćete me još
    Petak - 19.06.2009

Malo panike, ali na sreću, sve se dobro završilo - Jelena Janković (24) je porekla navode medija po kojima više neće da se bavi tenisom. Naime, pošto je izgubila u prvom kolu turnira u Istburnu od Ruskinje Ane Čakvetadze (22), naša teniserka je na konferenciji za medije istakla da bi joj predah dobro došao, ali da sada ide da igra na Vimbldonu, pa će posle da vidi šta dalje...

Neki su to videli kao Jelenin oproštaj od tenisa, međutim...
    - Pogrešno je interpretirana moja izjava nakon poraza u prvom kolu u Istburnu. Pred novinarima sam tada rekla da zbog trenutno loših rezultata nemam motivaciju... Kao i u životu, tako i u sportu imate momente kad ste maje ili više motivisana, ali to su sve prolazne faze. Smatram da sam na dobrom putu da tek pokažem svoje najbolje lice i da je preda mnom još nekoliko godina igranja i dokazivanja - rekla je Jelena Janković.
    Znači, ako je neko i strahovao, nije bilo razloga - Jecu ćemo i dalje gledati i na malim i na velikim turnirima, samo i dalje ostaje činjenica da dobra igra izostaje... Tako misli i naš teniski stručnjak Radmilo Armenulić (71), koji razume zbog čega je Jankovićeva uopšte i pominjala predah od tenisa.

- Jelenina izjava je normalna psihološka reakcija posle poraza koje je doživela - bila je rezignirana zbog slabijih rezultata - pa i ja bih se zabrinuo da izgubim dva, tri meča u seriji. To je nešto što se govori u garderobi posle meča, dok ste još pod velikim utiskom emocija. Kad se istuširate i smirite, stvari izgledaju drugačije - ističe Armenulić.
    Jankovićeva je još jednom potvrdila da se, u kako god teškoj da je situaciji, ne predaje tako lako.
    - Naravno, ona je veliki borac. Prošle godine je, na primer, igrala više mečeva od svih teniserki i, posle toliko napora nešto mora da utiče i na vašu fizičku spremu i na psihu. Ali, bitno je da ona ne razmišlja o ostavljanju tenisa jer ga, jednostavno, voli. Pa tenis je, pored uživanja u igri, njoj doneo i manekenstvo i modne revije... Ona sada samo mora da „juri“ igru kako bi opet bila ona stara - zaključio je Radmilo Armenulić.

Da biste ustali, morate da padnete

„Padovi u igri i na WTA listi kao što je Jelenin dešavaju se stalno, a neki su i gori - neka se seti sestara Venus i Serene Vilijams koje su pre nekoliko godina bile bliže stotom mestu na WTA listi nego vrhu, a onda se opet na njega vratile. Sa druge strane, često ističem i da je Agasi u jednom trenutku pao na 134. mesto, pa je opet bio prvi - znači, takve stvari se dešavaju“ - kaže Armenulić.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Pet Jun 19, 2009 12:19 pm

Ništa od raskida
    Jelena Tomašević i Ivan Bosiljčić uživaju u vezi, uprkos brojnim pričama o razlazu
    20.06.2009

Pevačica Jelena Tomašević i glumac Ivan Bosiljčić i dalje su zajedno uprkos aktuelnom čaršijskim pričama o navodnom raskidu. Iako se pevačica nije pojavila na nedavnom solističkom koncertu svog dragog održanom u Domu sindikata, njihova veza i dalje je stabilna. Dovoljno je bilo da Ivan izjavi kako se Jelena neće pojaviti na njegovom koncertu „ni na sceni ni u publici“ pa da u novinarsko-estradnim krugovima krenu priče o razlazu. Međutim, kako Kurir saznaje, talentovana pevačica je u vreme koncerta bila u rodnom Kragujevcu, o čemu priča i naš izvor:

- Jelena nije išla na koncert jer je čitav vikend provela u Kragujevcu, sa kumovima koji su došli iz Amerike i sa kojima se prilično dugo nije videla. To je pravi razlog, a ne raskid veze. Koliko ja znam, njih dvoje su i dalje zaljubljeni jedno u drugo. Moguće je da su imali neke sitne nesuglasice, kao i svaki drugi par u Srbiji, ali koliko ja znam, raskida nije bilo - rekao nam je izvor blizak Jeleni. Da su glumac i pevačica zajedno, potvrdio nam je i izvor blizak Ivanu Bosiljčiću, koji je želeo da ostane anoniman.

- Nema sumnje da su njih dvoje u vezi, a ako nisu, to je moglo da se dogodi u poslednja 24 sata, jer su pre toga bili zajedno. Znam to vrlo pouzdano - rekla nam je prijateljica korpulentnog Bosiljčića.

Kako smo saznali, u toku jučerašnjeg dana Jelenin i Ivanov mobilni telefon nije prestajao da zvoni, ali oni nisu želeli da pričaju bilo šta na ovu temu. Sama Tomaševićeva požalila se bliskoj prijateljici kako ju je zvalo dvadeset novinara i kako ne želi da daje izjave o svojoj vezi i da bilo šta demantuje, a slično misli i Ivan. Da li će se relativno mirna emotivna veza dvoje poznatih mladih ljudi pretvoriti u nekakvu špansku seriju, videćemo u danima koji dolaze.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jun 20, 2009 8:38 pm

atrakcija u Rovinju
    Severina na festivalu erotike
    Autor: M. Radojković | Foto:S.Đalić |
    20.06.2009. - 08:00
    Severina na festivalu erotike

Seksepilna hrvatska pevačica Severina Vučković biće specijalna gošća na prvom festivalu erotike i seksa koji se krajem juna održava u Rovinju.

„Sexopolis” će se održati od 26. do 28. juna u rovinjskom noćnom klubu „Anakonda”, a Severinin dolazak se očekuje 27. juna.
    Severina je, inače, pozvana kao specijalna gošća zato što je pre nekoliko godina bila u žiži seks skandala kada se u javnosti pojavio njen erotski snimak. Film je podigao prašinu širom Balkana, a Seve se nikada nije stidela, pa se tako na sajmu erotike očekuje njena podrška.
    - Na festival seksa će doći nekoliko poznatih ličnosti. Pre svega očekuje se dolazak Severine, što nam je potvrdio menadžment pevačice. Ona je naša VIP gošća, a pozvali smo je kako bi svojim dolaskom potvrdila da je to što radimo zdravo i normalno jer je i sama prolazila kroz tabu skandale - rekla je za hrvatske medije Mama Latifa, direktorka festivala, i objasnila da će Severina, ali i svi gosti (za sada je prodato više od dve i po hiljade ulaznica) moći da uživaju u raznoraznim programskim poslasticama, seksu uživo, striptizu, lezbo igrarijama…
    Inače, lepa Splićanka će 17. oktobra po prvi put zapevati u Beogradu u „Areni”, a specijalni gost će joj biti Goran Bregović, s kojim je sarađivala na poslednjem albumu „Zdravo, Marijo”. Osim što se priprema za koncert, Seve očekuje i venčanje s obzirom na to da se nedavno verila za hrvatskog biznismena Slavka Šainovića.
    - Ne znam kada se udajem (smeh). Mislim da to nije ni važno. Ljudi bi trebalo da žive u skladu, sreći i zadovoljstvu, i to se meni sada događa. Ja sam veoma srećna! - ispričala je nedavno pevačica za „Blic” naglašavajući da jedva čeka da postane majka.
    - To sve ide uz ovu priču, tako da, iskreno, super će biti videti male Severine - iskrena je Seve.
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Sub Jun 20, 2009 9:16 pm

Fali izvinjenje

2o.06.2009 - Kurir
    Voditeljka Olja Bećković u svom pismu javnosti zaboravila je da se izvini roditeljima šestoro dece kojoj je njen sin dao drogu

BEOGRAD - Olja Bećković juče je poslala pismo Kuriru i javnosti u kome, pored napada na naš list, priznaje da je njen sin posedovao i konzumirao marihuanu. Pismo prenosimo u celini:
    "List Kurir već nekoliko dana vodi besomučnu hajku protiv mene, utiskujući najstrašniji
    žig našeg vremena na čelo mog maloletnog sina, proglašavajući ga ni manje ni više nego narkodilerom. Kako je ovaj list sve one koji su pokušali da zaštite moju porodicu optužio da štite narkodilere, dužna sam da progovorim i ja.

Da je moje dete narkodiler, notorna je ljudožderska laž. Istina je da je moj sin sa još nekoliko dečaka u dvorištu pored škole pušio marihuanu. Posle prijave stanara dečaci su privedeni u policijsku stanicu Stari grad. Dežurni inspektori su saslušali dečake, sačinjen je zapisnik, u kome postoje svi iskazi, kao i količina zaplenjene marihuane. Sve što je upisano u zvanični dokument bilo bi dovoljno da se uzbuni zdrav razum, ali ne i Kurir. Njima je trebalo mnogo više. Pozivajući se na izvore iz ove policijske stanice, list je objavio spisak laži.

Nemam tu pamet da razumem zašto su ljudi iz MUP Stari grad poštedeli javnost istine skrivajući zapisnik, koji demantuje sve objavljene navode. Zato moram da govorim ja. Moj sin nikome nije učinio nikakvo zlo. Sve što je uradio, uradio je sebi. Ostalo su uradili njemu. Boreći se protiv narkomanije, Kurir je jedno dete prikucao na stub srama proglašavajući ga narkobosom. Sada mogu da odahnu pravi narkodileri, čije su žrtve moj sin i mnoga deca u školskim dvorištima. Mogu da odahnu i svi roditelji dece koja idu u gimnaziju 'Ruđer Bošković'. Biće pošteđeni da njihova deca imaju posla sa tim zločincem.

Verujući više Kuriru nego zdravom razumu, u svojoj pedagoškoj misiji rukovodstvo škole osetilo se obaveznije prema decoubicama nego prema deci. Istog jutra kada je taj ugledni list otkrio narkodilera, direktor te škole me je obavestio da zbog zaštite ugleda škole treba da poništimo ugovor. Ispisali su ga, sedam dana pošto su ga upisali. Da li se to kaže: Otpisali su ga? Moj sin Luka Višnjić (15) i ja se nadamo da se tako ne kaže. Verujemo da ima gimnazija u kojima su zainteresovaniji za budućnost dece nego za budućnost Kurira. Jedino što je otpisano je to da ću ikada saznati istinu o tome šta je pozadina ovog zločina, ko je smislio da me kazni kažnjavajući mog sina i kakav otkup traži."
    Nazad na vrh Ići dole
    SEKARADA
    vip
    vip

Ženski

List lica

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Ned Jun 21, 2009 9:07 pm

Karamela tražio pare od Cece, glumio Šiptarevu ženu!
    Imitator SMS-om pokušao da iznudi novac od folk zvezde
    Karamela tražio pare od Cece, glumio Šiptarevu ženu!
    Ponedeljak - 22.06.2009
    Prijava koju je srpska folk zvezda Ceca Ražnatović podnela protiv nepoznatog lica, za koje se kasnije ispostavilo da je imitator Goran Stojićević Karamela, između ostalog sadrži i optužbe za pokušaj iznude, saznaje „Alo!“ iz izvora bliskih policiji. Naime, u porukama koje su stigle poznatoj pevačici tražilo se od nje i da vrati novac koji, navodno, nekome duguje.

„P...o jedna, vrati pare koje mi duguješ!“, pisalo je u jednom od SMS-ova koje je sa nepoznatog broja stigao na telefon Svetlane Ražnatović, saznaje „Alo!“ od odlično obaveštenog izvora.
    - Karamela je, pretpostavlja se, pokušao da zaplaši Cecu imajući u vidu to da su srpski mediji naveliko pisali o tome da je zaštićeni svedok Dejan Milenković Bagzi svedočio kako je ona svojevremeno pozajmila milion evra od Dušana Spasojevića Šiptara, te da njegova udovica Tanja potražuje da joj se dug vrati. Sva je prilika da je na ovaj način pokušao da izblefira ne bi li joj se osvetio za skorašnju svađu, ali koliko je tome kumovala sujeta, a koliko alkohol na koji se Karamela poziva, pokazaće dalja istraga - rekao je za „Alo!“ sagovornik koji je insistirao na anonimnosti.
    Sa željom da čujemo komentar obe strane, pozvali smo najpre Cecu, koja nam je kratko rekla:

- Čitav predmet je u tužilaštvu i u interesu istrage ne želim da bilo šta komentarišem.
    Do Gorana Stojićevića Karamele nismo uspeli da dođemo do zaključenja ovog broja jer je njegov telefon konstantno bio nedostupan.
    Nazad na vrh Ići dole
    Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"   Danas u 10:54 pm

Nazad na vrh Ići dole

COSAK ZA POPULARNE "POPULARNE"
    Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
    Strana 1 od 27Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Sledeći
     Similar topics
    -
    » IVAN GORAN KOVAČIĆ " JAMA "
    » "Veza" na jedno veče
    » ALEKSA ŠANTIĆ: " EMINA "